|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavarovanje avtomobila
16.10.2009 19:52:58   
inja2
v kratkem moram podaljšat redno in kasko zavarovanje za avto.  Gledam ponudbe vseh zavarovalnic, ker bi rada za moj denar dobila čim več.

S katero zavarovalnico imate najboljše izkušnje? Katera je najcenejša?

vesela bom vsakega mnenja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavarovanje avtomobila
16.10.2009 19:57:58   
Anonimen
Najcenejsa ne pomeni nujno najboljsa. Kakovost se pokaze ob skodi in ne sklenitvi zavarovanja.
Obicajno je fajn povprasat tam, kjer imas ostala zavarovanja, pa Generali je imel posebno ponudbo za zenske, varne voznice, ki pa je ne poznam v podrobnosti.

(odgovor članu inja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zavarovanje avtomobila
16.10.2009 20:42:15   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Najcenejsa ne pomeni nujno najboljsa. Kakovost se pokaze ob skodi in ne sklenitvi zavarovanja
.
Obicajno je fajn povprasat tam, kjer imas ostala zavarovanja, pa Generali je imel posebno ponudbo za zenske, varne voznice, ki pa je ne poznam v podrobnosti.



Ful dobro napisano user posted image user posted image user posted image

Ti izračuni na netu pa niso glih točni......Pa še veliko faktorjev je, ki odločajo o končni ceni - način plačila (gotovina, obroki), paketni popusti (če imaš zavarovano premoženje),  boniteta stranke.....

Ti pa povem, da po vseh velikih popustih, ki jih generali oglačuje ni pogojeno, da je najcenejši (je zelo odvisno od kw, premijskega razreda-bonusa)......

Pa to vem iz prakseuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zavarovanje avtomobila
16.10.2009 20:47:10   
n€na
Jaz sem ravno danes pri Triglavu sklenila zavarovanje za avto in me je isti paket prišel letos 60€ ceneje kot lani...sem pa dobila zraven še popust, ker smo mlada družina.

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zavarovanje avtomobila
16.10.2009 20:47:13   
Anonimen
Pri Generaliju imam zavarovano stanovanje in so ok.
In so tudi edini, ki klicejo po telefonu, skusajo kaj prodat in potem tudi naredijo tisto, kar obljubijo, magari ce je to samo to, da poklicejo nazaj in jim povej, da na ta nacin me pa to ne zanima.

(odgovor članu Sončni žarek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zavarovanje avtomobila
16.10.2009 20:54:19   
inja2
z generali sem bla ravno danes na vezi pa je blo kar precej dražje kot pri konkurenci, kljub temu da mam pri njih še eno drugo zavarovanje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.10.2009 20:55:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zavarovanje avtomobila
16.10.2009 21:34:59   
Čebel@
midva imava oba avtomobila zavarovana pri Generaliju in vedno dobiva kakšen popust

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zavarovanje avtomobila
17.10.2009 8:26:32   
lukec
Triglav ima zdaj dodatno -10 za starejše od 33 in -10, če imaš otroka mlajšega od 6 let. Sicer pa je brez teh različnih dodatnih popustov in akcij pri vseh približno enaka cena, par evrov gor dol.

Se čist strinjam z Mič II.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zavarovanje avtomobila
17.10.2009 8:28:42   
lukec
Osnovno z AO+ si lahko izračunaš tukaj: http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=5&tip=2

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zavarovanje avtomobila
17.10.2009 13:57:58   
mamica2009
Iz mojih izkušenja je zavarovalnica Tilia najcenejša, glede vseh zavarovanj kar jih onujajo v primerjavi z ostalimi zavarovanji.Pa še veliko popustov imajo.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zavarovanje avtomobila
17.10.2009 21:35:54   
lutiropan
Ja točno tako....najcenejša Tilia..

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zavarovanje avtomobila
18.10.2009 7:31:25   
dory
ja tko kot je že ena rekla, ni nujno da je najcenejša tudi najboljša..jst imam polni kasko pri triglavu + kar neki popustov sem dobila tko da mi je čist okej :)

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zavarovanje avtomobila
18.10.2009 23:28:15   
Martamars
Za zavarovalnico Tilia si lahko naredite brezplačni izračun avtomobilskega zavarovanja na strani www.Ugodnozavarovanje.SI

Jaz sem si in so mi res nardili tako kot imajo ime.

< Sporočilo je popravil Martamars -- 18.10.2009 23:29:59 >

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?