|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fluor
25.10.2009 9:39:28   
daisyb
mene pa zanima, ce je res treba dajati fluorove kapljice otroku. meni jih je dal pediater, v italiji od tretjega meseca naprej. a se to daje tud v sloveniji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fluor
25.10.2009 12:44:13   
koala
V slo so se nekja časa predpisovale flourove tablete, moj sin je rojen 2008 in mi je pediatrinja rekla da se tega ne predpisuje več, pa tudi moje prijateljice ki imajo podobno ali enako stare otročke jih niso dobile, z izjemo ene.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fluor
25.10.2009 12:44:52   
Barje
Kapljic meni pediater ni dal. Dal pa mi je tablete Fluonatril, ki vsebujejo fluorid v obliki natrijevega fluorida. Notri je 400 tablet. Po pravici povedano jaz tega svojemu otroku ne bom dajala. Poslušam in gledam razne oddaje in posnetke kjer govorijo o temu kako je fluor tudi škodljiv. Raje bom pazila, da otroku ne dam sladkorja in to je to.
Tudi nekatere druge mame so mi povedale, da teh tablet niso dajale otrokom, pa so imeli lepše zobe kot pa bi si lahko želele.

Tako da....odločitev je na vsaki mami ali to daje ali ne....jaz pač ne bom!

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fluor
25.10.2009 12:49:23   
Najaa
Pri nas skoraj noben P ne predpisuje več fluora.

(odgovor članu Barje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fluor
25.10.2009 12:57:56   
Barje
user posted image Bo že res, glede na druge odgovore, da SKORAJ noben pediater ne predpisuje več tega....me zanima zakaj nekateri še vedno?!!!!! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fluor
25.10.2009 15:02:29   
sazi
pri sinu, ki je rojen 2006 smo dobili tablete, ampak jih ni jedel - sem zobozdravnici tudi povedala in je rekla, da če je alergik (kot sem ji povedala, da je), da itak bolje, da mu jih nisem dajala
pri hčeri, ki je rojena letos, teh tablet ne dajejo več, mi je pa rekla, naj uporabljamo zobno pasto s fluorom in da je potem vseeno, če jo poje (kar naj prej, ob jemanju tablet, ne bi bilo priporočljivo).

(odgovor članu Barje)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fluor
25.10.2009 18:42:42   
ledenaa
Škodljiv je samo pri predoziranju ,torej če bi otrok pojedel celo tubo

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?