|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave v 34.tednu
21.10.2009 9:32:36   
Anonimen
ali ima katera težave proti koncu nosečnosti s slabpstjo, zagago, bolečinami v želodcu

hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težave v 34.tednu
21.10.2009 9:45:04   
Jančika_
Z zgago, ja. Oz. nimam težav, če se čisto odpovem čokoladi in če zvečer jem samo sadje (suhe slive, mandarine in jabolka) ali kislo zelje. Ne vem, kako to, ampak to dvoje mi ne dela težav. Drugače pač vzamem Rupurut. Občasno mi postane malenkost slabo, posebej, če se sklonim naprej in mi mali pritisne na želodec.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 21.10.2009 9:49:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težave v 34.tednu
21.10.2009 12:47:06   
kaja13
Vse to in še kaj....zvečer imam tok težek trebuh, da komaj pokonci stojim, od kosila naprej težko diham, po 10-tih korakih mi vse otrdeva,..... kaj naj rečem.user posted image Ni mi jasno kako je nekaterim nosečnost najlepše obdobje v življenjuuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave v 34.tednu
21.10.2009 12:49:53   
natasa28
Mislim da je redkokatera, ki nima problemov. Za zgago je pač potrebno ugotovit kaj jo pozroča, meni npr. paradižnik, vse oblike, čebula-pražena in surova, nekatei mlečni izdelki.
Potem pa je tak ali se teh stvari izogibaš ali pa vzameš Rupurut, samo kaj ko slednji če te že res peče in gre gor kislina precej časa rabi da prime.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: težave v 34.tednu
21.10.2009 12:56:24   
Anonimen
kaja13
ena mojga mnenja,....men tud nosečnosti niso ne vem kaj fajnga
sam se je treba mal pomatrat da maš pol otročke :)


(odgovor članu natasa28)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: težave v 34.tednu
21.10.2009 13:05:27   
Anonimen
kaja13 in anonimna,se strinjam.Prva nosecnost priznam,mi je bila najlepsi cas v zivljenju.Sem bila skoraj brez tezav,razen bolec kriz in pekoca zgaga.Predzadnjo sem zelo tezko prenasala,posebno proti koncu,ko sem komaj hodila,nisem mogla pocepnit....zdaj ni nic bolje.Ampak vazno,da bo z otrocki vse v redu,tistih par user posted image mesecev bomo ze potrpele.

za zgago jaz jemljem Reniee.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: težave v 34.tednu
21.10.2009 14:09:23   
kaja13
Kleopatra in anonimna.... mogoče je problem v prevelikem številu otrokuser posted image . Tudi meni je bila prva nosečnost čist OK, tale tretja mi je pa čisto odveč. Dva otroka, služba in velik trebuh pač ne grejo skupaj. Mal heca mora bit... a ne punce!!!

Za kislino pa jaz kar Rupurut vzamem in zaenkrat pomaga.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: težave v 34.tednu
21.10.2009 14:17:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaja13

Kleopatra in anonimna.... mogoče je problem v prevelikem številu otrokuser posted image . Tudi meni je bila prva nosečnost čist OK, tale tretja mi je pa čisto odveč. Dva otroka, služba in velik trebuh pač ne grejo skupaj. Mal heca mora bit... a ne punce!!!

Za kislino pa jaz kar Rupurut vzamem in zaenkrat pomaga.




Prej bi rekla EMSO in prevec kguser posted image ,pa stare kosti,da ne pozabimuser posted image .
Pri prvi sem se v DISCO parxat sla,zdaj komaj od enega kavca do drugega...malo hecauser posted image

(odgovor članu kaja13)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: težave v 34.tednu
21.10.2009 20:35:47   
Jančika_
U, meni je pa tale tretja nosečnost presenetljivo fajn. Počutim se veliko boljše kot v prvih dveh. To ne pomeni, da nimam nič težav, ampak že to, da mi na začetku ni bilo skoraj nič slabo, pri prveh dveh pa sem skoraj umrla od hudega, odtehta marsikaj (vsi trije so fantje, tako da res ne vem kako touser posted image ). Medenica me zdaj bolj matra, kar je tudi logično, pa žilice na nogah so mi popokale, drugače mi je pa super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?