|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimski škorenjčki
16.10.2009 23:18:36   
suzi26
ojla!!
kaj si mislite o teh škorenjčkov,a bi ble dobre za zimo?
namreč kupla bi jih mojmu sinkotu staremu 14 mesecev.
pa me zanima kdaj čem jih kupit?
link je tuki:http://www.zverinica.si/si/produkti/obutev_pedoodles/ceveljcki_prvi_koraki/avstralski_kuscar_93.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zimski škorenjčki
17.10.2009 11:37:36   
žab*ca
Videti so simpatični,kako je v resnici vprašanje.Jaz tud ne vem kaj kupit malemu,še ne hodi,ampak na zimu verjetno bo,grem danes v lj.malo pogledat.

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zimski škorenjčki
17.10.2009 11:51:52   
ka tja
Lani smo našemu 11 mesečniku kupili Cicibanove gojzerčke. Doma se je že postavljal na noge, ko smo ga obuli v gojzerčke, pa štrajk. Tako dva meseca in potem smo dobili Superfit-ove gojzerčke, v njih ga pa nič ni motilo. Problem je bil, ker v decembru potrebuješ nekaj toplega in so bili vsi first steps čevlji premalo topli. Tudi če je bil zavit v zimsko vrečo, so bile noge mrzle.
Na otip so imeli Superfitovi malo mehkejši podplat in verjetno je to naredilo razliko. Tudi naslednje smo kupili Superfit in v njih je tudi shodil.
http://www.superfit.at/en/#30-collection/51-boots

Če zmoreš kupiti Superfit (60-70 € za gojzerčke), ti jih priporočam. Mi bomo za letošnjo zimo spet kupili Superfit.

Lp

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zimski škorenjčki
17.10.2009 13:44:55   
nia5
Kje pa se kupijo Superfitke? Zanima me na pomurskem koncu?

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu ka tja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zimski škorenjčki
17.10.2009 13:58:06   
barbi007
V pomurskem koncu lahko kupiš superfitke v trgovini na kocljevi ulici v MS (ne vem, kako se imenuje), potem v Europarku v Humanicu in Stiefelkönigu, pa še čez v avstrijski radgoni v centru mesta jih tudi majo.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zimski škorenjčki
17.10.2009 19:45:59   
**Tinkara78**
Jaz sem naročila Superfit pri Žilniku na Kocljevi v MS. So podobni tem iz linka. Cena 67 eurov. So jih pa poslali iz druge poslovalnice v MS.

Sicer pa prodajam Superfit škorenjčke - dekliške št. 24 od Superfita Goretex. Nošene cca. 10 x (žal ni bilo takrat redne zime).

Slike bom imela komaj jutri, ker danes ne zmorem večuser posted image

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 17.10.2009 19:46:20 >

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zimski škorenjčki
17.10.2009 22:12:00   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbi007

V pomurskem koncu lahko kupiš superfitke v trgovini na kocljevi ulici v MS (ne vem, kako se imenuje), potem v Europarku v Humanicu in Stiefelkönigu, pa še čez v avstrijski radgoni v centru mesta jih tudi majo.


Hvala za info.
Pa veš mogoče kako se trgovina imenuje?



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zimski škorenjčki
17.10.2009 23:16:36   
suzi26
pa so te supet fitke trde za hodit,ker naj bi tko majhni imel še mehkejši podplat.
jst sem njemu kupla za jesen v mali maši od see kai run,pa se mi full dopadejo k so full mehki,pa tud lepo hodi v njih.
se bojim,da v teh ne bo znal hodit.
zaenkrat še sam ne hodi,vendar za zimo pa bo pomoje že sam hodu.
pa kje jih lahko v sloveniji kupiš,a lahko tud v lj?

(odgovor članu ka tja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zimski škorenjčki
18.10.2009 8:11:31   
mateyka
suzi26, v ljubljani dobiš testne modele superfitk malo ceneje v trgovini Ara v Šiški.sem pa jaz moji kupila Geox škornje ko ravno shodila, ravno zato, ker so ful mehke. superfitke ima to leto (visoke skibucke), ko je že spretna kot akrobat in rada gazi po najbolj umazanih stvareh user posted image

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zimski škorenjčki
18.10.2009 18:22:22   
**Tinkara78**
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=141493#imageShow


Prodam malo rabljene Superfit Goretex škorenjčke, dekliški model, št. 24. Vse ostalo na ZS!

Kraj: MS.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zimski škorenjčki
18.10.2009 18:23:31   
sabri
mateyka, kje pa je ta trgovina v Šiški?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zimski škorenjčki
19.10.2009 7:19:23   
pupika
superfitke so zelo mehke. Mi smo našemu malemu prvo leto kupili cicibanove, pa so bile trde, mali jih je imel prvo leto samo 2 krat na nogi, lani ko je bil pa star 2 leti pa smo mu kupili superfitke, mali je v njih normalno hodil, kot da bi bil bos, res so mehke superfitke, in zelo vzdržljive, mi smo jih lani prakticirali tako za doma po snegu, kot za vsakdanje in superfitkam zaupamo, da ne premočijo, medtem ko za ostale ne morem rečt, ker jih nismo sprobali, tako da smo za letošnjo zimo zopet kupili superfitke, res je da so zelo drage, letos so kar 80E, ampak se splača, boljše ene vzdržljive škorenjčke, kot pa 2 ravno tako za 80E, in naj še omenim da so lanske še kot nove, in jih je nonstop nosil 4 mesece, tako da se res splača.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zimski škorenjčki
19.10.2009 8:26:23   
mateyka
ja, superfitov goretex ima garacijo z računom in lahko neseš nazaj zamenjat, če premočijo.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zimski škorenjčki
19.10.2009 10:43:58   
ka tja

IZVIRNO SPOROČILO: suzi26

pa so te supet fitke trde za hodit,ker naj bi tko majhni imel še mehkejši podplat.
jst sem njemu kupla za jesen v mali maši od see kai run,pa se mi full dopadejo k so full mehki,pa tud lepo hodi v njih.
se bojim,da v teh ne bo znal hodit.
zaenkrat še sam ne hodi,vendar za zimo pa bo pomoje že sam hodu.
pa kje jih lahko v sloveniji kupiš,a lahko tud v lj?



verjetno nisem dovolj jasno napisala. ja, so mehke. naš je v superfitkah res lepo (ob opori) hodil naokoli. shodil je, ko smo prišli ven in gojzerčkov, v nižjih superfitkah.

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zimski škorenjčki
19.10.2009 11:00:42   
barni
Mene pa zanima kje se dobi dolocene modele superfit, ki jih nimajo na njihovi spletni strani.

Videla sem namrec na nogicah kaksen modelcke, ki so ful lepi, pa jih nisem zasledila na njihovi spletni strani niti na netu jih ne najdem. Cudno mi je to. In ja v Massu sem tut vidla ene ful lustne usnjene, pa tudi nimajo na njihovi spletni strani tega artikla.


(odgovor članu ka tja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zimski škorenjčki
19.10.2009 13:41:08   
suzi26
hvala za odgovore,sam verjeten glede cene morejo bit tud full kvalitetne,če jih je tvoj štiri mesece nosil,pa so videt ku novi.
razen v šiški,imajo tud kje na rudniku v lj te superfitke,ker koker jih hvalte,ste me full prepričale in bi jih tud jst mojmu kupila.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zimski škorenjčki
19.10.2009 14:49:06   
mateyka
baje je v BTCju še ena trgovina, ki ima znižane lanske superfit modele (iz prejšnje sezone. se spomnim, da je bilo omenjeno na eni podobni temi ne dolgo tega..

(odgovor članu suzi26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zimski škorenjčki
20.10.2009 16:27:44   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=141493#imageShow


Prodam malo rabljene Superfit Goretex škorenjčke, dekliški model, št. 24. Vse ostalo na ZS!

Kraj: MS.



PRODANO!

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zimski škorenjčki
24.10.2009 14:41:19   
Lolek in Bolek
Če katera rabi modre zimske Superfitke št. 25 jih ugodno prodam. Sem iz okolice Kranja, gibljem se tudi po Lj. Bom pa prepolovila ceno, ker smo jih ras kupili skoraj ob koncu sezone in so zelo malo rabljene. Lahko na zs

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?