|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj po CR voziti???
10.2.2010 20:32:49   
zirafa76
Prosim, če mi lahko poveste iz svojih izkušenj, kdaj ste začele voziti avto po CR???
Jaz sem deset dni po Cr, se počutim dobro, odpustili so me 4 dan, pa razmišljam v tej smeri....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj po CR voziti???
10.2.2010 20:42:12   
x_srečka_x
Jaz sem po 10 dneh, sem šla kar v trgovino pa so potem vsi user posted image  

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj po CR voziti???
10.2.2010 21:40:51   
Jessy
Jaz se ne spomnim, kdaj sem po CR prvič vozila, se mi pa zdi zadostno merilo takrat, ko te prerezan predel ne bi več bolel, če bi močno pritisnila na zavoro.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj po CR voziti???
10.2.2010 21:45:22   
Urska09
Prvič cca 1 mesec po CR. Zaradi komplikacij in izgube krvi so mi v P ob odpustu strogo zabičali, da 2-3 tedne ne grem nikamor brez spremstva in ne vozim avto. Ker sem bila zelo slabokrvna in se mi je hitro zvrtelo.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj po CR voziti???
10.2.2010 22:59:16   
Lupinca
za prvi pregled po porodu sem se prvič sama usedla v avto. torej 6 tednov? bi mogoče tudi že prej, če bi rabla no...ampak pred enim mescom sigurn ne...sem bila tudi zelo slabokrvna, tako da...sicer pa, če te kondicija nič ne zajebava, če se dobro počutiš...nevem. pejdi kdaj tako, da samo zraven sediš, pa da vidiš kako ti je v avtu, pa tresljaji pa to. mene je ful rana bolela še dolgo. še zdej me kdaj zelo fajn šivi bolijo.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj po CR voziti???
10.2.2010 23:00:26   
tosja
1 mesec po CR - prej ni bilo potrebe user posted image ne želje user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj po CR voziti???
11.2.2010 8:24:13   
PC Baby
Ma jaz sem se že 8 dan po CR počutila normalno, ampak nekako sem se držala tistega pravila, da se je treba 6 tednov res mirkat, ne glede na počutje in tako je blo.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj po CR voziti???
11.2.2010 8:53:58   
katra55
6 tednov po CR, ker sem imela pregled. Bi mogoče že prej a ni bilo potrebe.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj po CR voziti???
11.2.2010 13:48:58   
polho3006
3 tedne po CR...sem komaj čakala da sem sedla za volan...sem se počutila kar precej boljše...tako da...poslušaj svoje telo

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj po CR voziti???
11.2.2010 13:53:58   
bumerang
Ene par dni po tistem, ko sem prišla domov.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj po CR voziti???
11.2.2010 21:16:29   
vila MaLiNa
Zaradi CR sem ratala slabokrvna in posledično se mi je vrtelo. Tako, da dober mesec nisem vozila... pa tudi rana malo preveč bolela, da bi se lahko vsedla v kakšen nizek avto, čeprav sem na to na čase čisto pozabila. Tako, da le preudarno in po svojih zmoglivostiuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?