|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di Euro...
4.8.2009 16:56:51   
Nasy
Zanima me, a se sploh še splačajo /cenovno/ nakupi oblačil na otroke v Trstu? pač po eni strani vsi pišejo kako kopujejo v Trstu, po drugi strani pa kako je drago... in človek potem res ne ve...

Imamo pa v načrtu da nabavimo kar nekaj cunj za otroke, pa če bo kaj pa še za naju

kaj vi mislite?


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
4.8.2009 18:20:29   
ona
Ne vem,mogoče se splača v tej Mireli,ker sem tudi jaz čula,da dol kupujejo,drugače pa moje mnenje,ki živim ob meji z Italijo je,da se ne tolk splača dol kupovat,je dražje kot pri nas...jaz včasih vzamem kaj v toriju za tamalo,ma ni tako poceniuser posted image
Sem pa lani peljala v tori`d Europa kolegico iz Ljubljane in je rekla,da je več izbire v LJ,kot tam,pa še dražje je kot v LJ.user posted image To je bil njen komentar!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
4.8.2009 18:24:28   
Anonimen
Verjetno se splaca pri Kitajcih...samo meni je tisto bljak.

V Trst pa rada grem, ampak zaradi sladoleda in kave user posted image .
Pa po MaxMara nogavice user posted image .

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
4.8.2009 21:33:25   
staši
ma kak Trst te prosim ,imaš pri nas sigurno boljše trgovine ,LJ ,CE,KP,...H&M,QULANDIJA ...če hočeš malo boljše imaš Okaidi ...sej v Trsu so tudi te trgovine -iste sam niti približno taki artikli kot pri nas ...so dobri tgovci samo pravi cigani
Mene ne več prepričajo ,pa Kitajci da so ne vem kako poceni ,ma te prosim moja tašča je vsak dan v Trsu ker hodi dol v službo in na začetku ko so prišli je res full prinesla za tamalo potem pa ,,,se ne splače pa še ...fujuser posted image ...njihova roba tako smrdi ...sigurno se ne splača !

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
6.8.2009 14:48:16   
Nasy
Hvala za mnenja, sva se odločila, da ne greva dol, ker za par stvari se nam res ne splača, če pa še nič ne najdemo, potem smo pa res v zgubi

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
9.11.2009 23:03:41   
JAPE
Mene pa zanima kako je zdaj kaj v Trstu? Tudi pri kitajcih me zanima. Ali imajo še tako poceni robo? In če imajo že veliko za zimo? Ali Slovenci še vedno na veliko kupujejo tam? Pred leti sem bila, pa sem se počutila kot v Sloveniji, vsak drug je bil iz LJ! Vsaka informacija dobrodošla!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
10.11.2009 8:03:34   
staši
mislim da se ne splača ker so pri nas lepši in  boljši centri za nakup, kitajci me ne prepričajo ( je malo preveč teh bolezni vse po svetu ...gripa )user posted image
Trst je na splošno zelo umazano mesto ....kake trgovine so ...fuj (Mirela ...enkrat samo na vratih bila pa ..adijo)
Jaz zame in za celo družino grem v Takko,pa kak tuš ,ne vem merkator ima tudi v redu trgovinice pa kaka privat se tudi najde
Bom pa šla sigurno pred novim letom šla      v Ikeo v Italijo ker so zdej pred kratkim odprli in mi ni daleč (40 minut )

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
11.11.2009 19:55:27   
end1
se popolnoma strinjam, kar je kaj od znamke je pri nas ceneje, cunje kitajskih trgovin smrdijo bljak...

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
16.11.2009 11:59:08   
JAPE
me pa zanima kakšne so cene

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
19.11.2009 22:12:04   
JAPE
Od kdaj do kdaj pa so te kitajske trgovine odprte ob sobotah?

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakupovanje v Trstu - Mirella, Centro di ...
24.11.2009 16:07:19   
Belen
jape-tam je non stop odprto... sploh ne wem če majo urnik user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?