|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V vrtcu nič ne je. Kaj storiti?
30.10.2009 13:15:20   
Lolek in Bolek
Ker v vrtcu še ne je oz. zelo malo. Pogosto pa kar nič. Tako je bilo tudi včeraj - mi je prenesel tast. Od sept. je v vrtcu, pa je tam blazno neješč. Res da tudi doma ne je kar vse kar mu ponudimo. Rabim nasvet vzgojiteljic. Kako postopati tudi doma, da bi več jedel?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 1.11.2009 13:59:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mene pa skrbi
30.10.2009 13:27:20   
ljupka
Draga moja moj 6 letnik tudi ni nikoli veliko jedel sem se ful sekirala in še danes zelo malo je!Vse so me tolažle da bo enkrat začel,gdaj bo ta dan ne vem!
Če mu dam zjutraj ob 8h zajtrk ob 12h ni lačen je more pojest kosila!Če za kosilo poje juho ,krompir pa meso ne gresta vanj!Tako da večkrat spustimo juho,ker ga čist zapahne,ali pa kakšen posladek,pol nič več ne je!No upam da bo enkrat boljš!
Ful rad govori,pa ga je treba skoz drezat,jej,jej,bod tiho,jej!Tudi v vrtcu je morala vzgojiteljica pri njem sedet in mu govort,da naj bo tiho in naj je!
Kupila sem tudi pikovit za apetit,pa ni pomagalo!

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mene pa skrbi
30.10.2009 13:51:47   
Lolek in Bolek
Temo se hotela dati na vrtec in vzgoja, zato moderatorje vljudno prosim, če mi jo prestavijo.
Hvala

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mene pa skrbi
30.10.2009 14:02:15   
Anonimen
Kako pa ste glede zeleza?

Nas je bil tudi nejesc,ampak po jemanju aktiferina se mu je dvignilo zelezo in apetit.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mene pa skrbi
30.10.2009 17:08:43   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka


Če mu dam zjutraj ob 8h zajtrk ob 12h ni lačen je more pojest kosila!Če za kosilo poje juho ,krompir pa meso ne gresta vanj!Tako da večkrat spustimo juho,ker ga čist zapahne,ali pa kakšen posladek,pol nič več ne je!No upam da bo enkrat boljš!
Ful rad govori,pa ga je treba skoz drezat,jej,jej,bod tiho,jej!Tudi v vrtcu je morala vzgojiteljica pri njem sedet in mu govort,da naj bo tiho in naj je!



Pri nas je isto (3,5l) medtem, ko pa pride obdobje in je kot vreča brez dna, da ne vem kam tak drobižek da vso tisto hranouser posted image



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mene pa skrbi
31.10.2009 16:48:09   
Splišni
Moj ni nikoli jedel v vftcu, no, sem in tja kaj, ampak zelo malo, pa tudi zdaj v šoli ne. Pa doma tudi zelo malo. Eni so pač taki. Malo rabijo.

Aja, razen preden zboli, takrat pa kakšen teden fuuul je. Takrat že vemo, da bo zbolel. Očitno se telo pripravlja na to, da potem pa kaken teden ali 14 dni ne bo nič dobilo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mene pa skrbi
31.10.2009 20:10:35   
tanjusi
Draga moja moj 6 letnik tudi ni nikoli veliko jedel sem se ful sekirala in še danes zelo malo je!Vse so me tolažle da bo enkrat začel,gdaj bo ta dan ne vem!
Če mu dam zjutraj ob 8h zajtrk ob 12h ni lačen je more pojest kosila!Če za kosilo poje juho ,krompir pa meso ne gresta vanj!Tako da večkrat spustimo juho,ker ga čist zapahne,ali pa kakšen posladek,pol nič več ne je!No upam da bo enkrat boljš!
Ful rad govori,pa ga je treba skoz drezat,jej,jej,bod tiho,jej!Tudi v vrtcu je morala vzgojiteljica pri njem sedet in mu govort,da naj bo tiho in naj je!
Kupila sem tudi pikovit za apetit,pa ni pomagalo!

enako samo da je naš neješčnež star že 8 let.....


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mene pa skrbi
31.10.2009 21:45:48   
tins
Jooooj, naša je tudi glavna "nakladačka", kadar se je! Tok ma za povedat vmes, da je 1dcl juhe sposobna jest 20 minut... je kar trening za živce ja...
Razni dodatki niso imeli nekih blaznih učinkov...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mene pa skrbi
1.11.2009 9:56:17   
Jessy
Moja 4-letnica je v vrtcu od lanskega septembra in mi še po 1 letu bolj malo poje v vrtcu, a mnogo več kot na samem začetku. Upanje torej obstaja!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Katero ime bi izbrali?
binyy

Katero ime bi izbrali?

Lejla (17%)

Leja (47%)

Tyra (19%)

Inna (17%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!