|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uhajanje urina:(
5.11.2009 11:55:16   
Anonimen
Pišem na spolnost zaradi anonimnosti.Imam en problem,ki me muči že vse življenje.Že od malega močim posteljo,zaradi psihičnih težav in slabih razmer(vlaga v stanovanju).Vse to je trajalo do konca OŠ.V nosečnosti mi je zelo uhajal urin tako podnevi kot ponoči,kadar sem se smejala pri kihanju...Sem bila že pri urologu,pa sem bila napotena domov z razlago,da to pač ni normalno za 25 letnico in da to ni mogočeuser posted image .Včasih se mi ponoči zgodi,da me močno tišči na wc,ko pa se zbudim imam že mokro pod sabouser posted image .zelo mi je hudo zaradi tega,to je težava ,ki jo imajo ljudje v starosti,mene pa muči že praktično od rojstva.Sem 1x povedala ginekologinji,in je rekla,da se da pozdraviti operativno,čeprav mi to ne diši najbolj.Ima katera podobne težave?Kakšen predlog...user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uhajanje urina:(
5.11.2009 12:10:13   
bučkabb
jaz sem imela te težave v otroštvu in so mi pol ugotovil da imam oslabljene mišice mehurja, naredili so mi terapije(elektrostimolacijo) in je sedaj vredo , še vedno pa ne morem dolgo zadrževati vode, ko me pritisne lulat moram takoj it sicer mi začne tud kr uhajat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uhajanje urina:(
5.11.2009 12:11:33   
nanč
jaz sem imela te težave v otroštvu in so mi pol ugotovil da imam oslabljene mišice mehurja, naredili so mi terapije(elektrostimolacijo) in je sedaj vredo , še vedno pa ne morem dolgo zadrževati vode, ko me pritisne lulat moram takoj it sicer mi začne tud kr uhajat.
kako pa so to ugotovili,s kakšnim pregledom?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uhajanje urina:(
5.11.2009 12:30:26   
bučkabb
ej res ne vem kakšen pregled sem mela, ker sem bla otrok

vem da so mi taprvo rekl, da se bo samo poštimal če prej ne v poberteti, sam je mama vstrajala, pa srečo sem mela ker dela v bolnici, tak da so mi pol poštimal

sem pa močla posteljo ponoči do 4 razreda OŠ, ker enostavno nisem čutila da me tišči lulat, oz. ko sem začutila je bila postelja že mokra.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uhajanje urina:(
5.11.2009 17:04:43   
Njumi
Je pogostejša težava, kot si predstavljamo. user posted image

Mislim, da najprej moraš začeti z vadbo Keglovih mišic oz. mišic medeničnega dna. Tukaj dva linka:
http://www.webmd.com/urinary-incontinence-oab/features/incontinence-womans-little-secret
http://women.webmd.com/tc/kegel-exercises-topic-overview

Srečno! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljudje velikokrat opazijo le tisto, kar njihovo prepričanje podpira.
Danes je čisto lep dan! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uhajanje urina:(
6.11.2009 10:02:44   
koala
Nisi edina s težavami, zato vztrajaj da te pošlje ali osebni zdravnik ali pa ginekolog na nadaljne preiskave.
Lahko pa poskusiš tudi z kegljevimi vajami Da vsaj prebrotiš ta čas do sokončne rešitve.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Njumi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uhajanje urina:(
6.11.2009 11:13:03   
Anonimen
Bom hvalauser posted image !

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?