|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nacini poroda v celjski porodnisnici
15.6.2005 11:49:00   
bonna
Ali katera mogoce ve, na kaksne vse nacine (zoga, stoje, cepe) je mogoce roditi v celjski porodnisnici?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nacini poroda v celjski porodnisnici
15.6.2005 11:58:50   
chips
Na www.mama.si ti na levi strani piše porodnišnice ,izberi tisto ki želiš in ti vse piše podrobno kaj vse dovolijo in nedvolijo in kaj vse delajo tam.Tudi jaz bom šla rodit v Celjsko ker sem iz Žalca in mi je najbližje.

(odgovor članu bonna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nacini poroda v celjski porodnisnici
15.6.2005 12:17:46   
mia-1
Men se zdi da kej posebej ne mores eksperimentirati.Majo sicer zoge ampak te uporabljajo ce se plod ne spusti dost dol-mal hopsas gor da gre hitreje.Pa tud ripstole majo.Drugase pa rojevajo v Celju pol sede-najprej lezis ko pa se zacne zares te pa mal dvignejo.Nisem opazila da bi katera kej posebej komplicirala-takrat nimas casa.

(odgovor članu bonna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nacini poroda v celjski porodnisnici
15.6.2005 12:18:14   
bonna
Hvala chips. Grem takoj pogledat...

(odgovor članu bonna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nacini poroda v celjski porodnisnici
15.6.2005 23:44:43   
Seven*
Mia, mogoce se ti zdi cudno.. Ampak to kar si napisala je za nas, ki smo ze rodile (MB) luksuz.. Zoge, polsedeci polozaj, ribstol... Zaradi tega grem tokrat najbrz rodit v CE.

(odgovor članu bonna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nacini poroda v celjski porodnisnici
16.6.2005 19:17:02   
mia-1
Hoj Seven jest sam povem kaj sem vidla medtem ko sem tam cakala na porod.Resda sem bila tist vecer sama v porodni(30.4-so bli vsi na kresovanju?!)in so me dali v nadstandardno.Tam notri je ful lepo kot bi bil doma v dnevni-tak lep bel usnjen kavc(za mozeka), pa lucke in muzka.Baje so pa med prvomajskimi prazniki vse prenovili-vsaj tako so rekli ko sem bla tam.

(odgovor članu bonna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?