|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za živce scufat
10.11.2009 14:41:25   
TomTaylor
danes je od mlajše samo neko nerganje, jokec in stokec. Spi nič. Od tavelike pa samo "mami to, mami ono, mami tretje, mami, mami, mami mami...Zdele bi se rada videla, da bi se skupaj z njo igrala z barbikami. Jaz bi pa samo rada svojih pet minutk in skodelico kave. AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Js bom kadit začela. Resno.


Evo, sem se mal olajšala,...zdaj se grem pa z barbiko igrat.



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za živce scufat
10.11.2009 14:46:14   
hektorina
Saj bo... Naš mali pa glih kontra. Že drugič spi...user posted image user posted image user posted image Srečna jaz, ker sem tudi bolj tak, tak volje.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za živce scufat
10.11.2009 14:48:43   
Šarki
jest sm pa še na šihtu user posted image user posted image  tko da me tale : MAMIIIII nes me user posted image  še čaka

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za živce scufat
10.11.2009 14:53:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

danes je od mlajše samo neko nerganje, jokec in stokec. Spi nič. Od tavelike pa samo "mami to, mami ono, mami tretje, mami, mami, mami mami...Zdele bi se rada videla, da bi se skupaj z njo igrala z barbikami. Jaz bi pa samo rada svojih pet minutk in skodelico kave. AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Js bom kadit začela. Resno.


Evo, sem se mal olajšala,...zdaj se grem pa z barbiko igrat.


user posted image user posted image user posted image
pride tak dan, ko postaneš "alergičen" na besedo mamiiiiiiiiiii, ko se ponavlja na vsakih 5minuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za živce scufat
10.11.2009 14:56:43   
uškinamama
moj je v fazi "pospravljanja" user posted image  , ko pridem domov me zvleče do enega predala in začne : vidiš mams, to sva s tatijem pospravila, da bomo imeli lepo, ne moremo imeti vse razmetano, to res ni lepo, ker potem nič ne najdeš in iščeš in iščeš in potem lahko zamudiš, recimo , če greš v službo in mams zdaj bomo še ta predal pospravili, da bomo imeli lepo, ker ne moremo imeti vse nastlanouser posted image ...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za živce scufat
10.11.2009 15:09:46   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

moj je v fazi "pospravljanja" user posted image  , ko pridem domov me zvleče do enega predala in začne : vidiš mams, to sva s tatijem pospravila, da bomo imeli lepo, ne moremo imeti vse razmetano, to res ni lepo, ker potem nič ne najdeš in iščeš in iščeš in potem lahko zamudiš, recimo , če greš v službo in mams zdaj bomo še ta predal pospravili, da bomo imeli lepo, ker ne moremo imeti vse nastlanouser posted image ...
user posted image user posted image user posted image  posnami ga-da bo se tega držal, ko bom malo večji :D

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za živce scufat
10.11.2009 15:15:09   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

moj je v fazi "pospravljanja" user posted image  , ko pridem domov me zvleče do enega predala in začne : vidiš mams, to sva s tatijem pospravila, da bomo imeli lepo, ne moremo imeti vse razmetano, to res ni lepo, ker potem nič ne najdeš in iščeš in iščeš in potem lahko zamudiš, recimo , če greš v službo in mams zdaj bomo še ta predal pospravili, da bomo imeli lepo, ker ne moremo imeti vse nastlanouser posted image ...
user posted image user posted image user posted image  posnami ga-da bo se tega držal, ko bom malo večji :D


user posted image  , res, non -stop ; mams, čigave so te nepospravljene copate - a-a, copate morajo v omaro, da se kdo ne spotakne user posted image . Se vidi da je mož doma user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za živce scufat
10.11.2009 15:15:46   
TRIŠ
Mi je znanouser posted image user posted image user posted image user posted image ,samo da pri meni je še eden ki ima nalogo in učenje pa brez mamike ne gre nič in še en štrukeljček ki je non stop priklopljen na zizikouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za živce scufat
10.11.2009 15:19:08   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Mi je znanouser posted image user posted image user posted image user posted image ,samo da pri meni je še eden ki ima nalogo in učenje pa brez mamike ne gre nič in še en štrukeljček ki je non stop priklopljen na zizikouser posted image user posted image user posted image


aaaa user posted image , kapo dol. Mene en čisto zmozga s svojimi delovnimi plani in idejami. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za živce scufat
10.11.2009 15:25:35   
Anonimen
mi mamo pa danes "mirni dan" za1x....tamicena spi, ta velka 2 pa sta se zaigrala na tkeh v dnevni sobi in nek prckata z nalepkamiuser posted image user posted image user posted image ....
tako, da se lahko jst zdaj za stedilnik spravim!!!!
o, bog....daj cim vec taksnih dniiiii!!!!
blazeeeen miruser posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za živce scufat
10.11.2009 15:27:07   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: spps


user posted image user posted image user posted image
pride tak dan, ko postaneš "alergičen" na besedo mamiiiiiiiiiii, ko se ponavlja na vsakih 5minuser posted image



če bi bilo vsaj na 5t minutk, bi še utegnila eno kavo spit v relativnem miru - s tamlajšo na joški..

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: za živce scufat
10.11.2009 15:39:14   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: spps


user posted image user posted image user posted image
pride tak dan, ko postaneš "alergičen" na besedo mamiiiiiiiiiii, ko se ponavlja na vsakih 5minuser posted image



če bi bilo vsaj na 5t minutk, bi še utegnila eno kavo spit v relativnem miru - s tamlajšo na joški..
user posted image user posted image user posted image Kolk je stara večja?



_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: za živce scufat
10.11.2009 16:33:53   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Js bom kadit začela. Resno.



ma ne boš začela, saj kot za kavo tudi za cigarete ne boš imela časa user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ...tak, da se kar lepo z barbikami igrajuser posted image  user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: za živce scufat
10.11.2009 16:40:11   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Kolk je stara večja?




3

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: za živce scufat
10.11.2009 16:54:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
danes je od mlajše samo neko nerganje, jokec in stokec. Spi nič. Od tavelike pa samo "mami to, mami ono, mami tretje, mami, mami, mami mami...Zdele bi se rada videla, da bi se skupaj z njo igrala z barbikami. Jaz bi pa samo rada svojih pet minutk in skodelico kave. AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Js bom kadit začela. Resno.
Evo, sem se mal olajšala,...zdaj se grem pa z barbiko igrat.


Pri nas isti šit. Čike imam pa že v predaluuser posted image Aja, drugač sem strastna nekadilka.user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: za živce scufat
10.11.2009 17:29:57   
ursi
Jaz sem tako že 14 dni z dvema bolančkoma - enkrat eden, drugič drugi. In res komaj čakam, da greva eno soboto z mami po miklavževih nakupih, da se bom v miru usedla za eno dooolgo kavo in za kosilo, kjer mi nihče ne bo jamral, kaj bo jedel in kaj ne in ne bo tistega "daj mi pomagaj....".

Res imam takih odklopov od otročka zelo malo, zato se tega res veselim. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: za živce scufat
10.11.2009 19:32:03   
rija
evo, zmozgana semuser posted image

smo ga danes meli na dopustu in smo šli malo v graz....

ajme....sva se z možem odločila, da greva naslednjič sama....pa nikak pokavca domov dobituser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: za živce scufat
10.11.2009 19:35:35   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
danes je od mlajše samo neko nerganje, jokec in stokec. Spi nič. Od tavelike pa samo "mami to, mami ono, mami tretje, mami, mami, mami mami...Zdele bi se rada videla, da bi se skupaj z njo igrala z barbikami. Jaz bi pa samo rada svojih pet minutk in skodelico kave. AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Js bom kadit začela. Resno.
Evo, sem se mal olajšala,...zdaj se grem pa z barbiko igrat.


Pri nas isti šit. Čike imam pa že v predaluuser posted image Aja, drugač sem strastna nekadilka.user posted image

jaz pa kadim, pa skor ni cajta za čikuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: za živce scufat
10.11.2009 20:52:03   
Anonimen
Prpusi enga.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: za živce scufat
10.11.2009 21:33:40   
Teni_
Pri nas je že 2 dni tako. In to bolj, ko se bliža večer, bolj sta tečni. Divjata po stanovanju, kot da sta na dirkah, stepeta se vsakih 5 minut, če se slučajno uspeta 5 minut v miru igrat, je pa vsakih 10 sek: mamiiiiiiiiiiiii žejna, mamiiiiiiiiiiiii to , pol pa spet, mamiiiiiiii Nika mi je knjigo vzela, mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Teja mi ne pusti, da bi se z njo igrala.

Sem rekla prej mojemu, da grem jutri popoldan za dve uri ven, ker bom pristala na tabletah za živce. Včasih sta prava angelčka, potem pa pridejo obdobja, ko se počutim popolnoma nemočno.

A se mi lahko kar zmeša?

Eh ja, vse bomo preživeli.

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 10.11.2009 21:36:58 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: za živce scufat
10.11.2009 21:38:55   
kaya2007
mi tudi nimamo dobrih dni. in sem tudi že naredila par dimov, čeprav ne kadim user posted image  pomagalo je seveda le za par minut user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: za živce scufat
11.11.2009 6:07:21   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Prpusi enga.

Sem , brez skrbiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: za živce scufat
11.11.2009 8:28:04   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Eh ja, vse bomo preživeli.



sej bomo ja. s tableti za živce.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: za živce scufat
11.11.2009 9:07:13   
oka
Ah kako poznano tale MAAAAAAAAMIIIIIII in ponavadi v duetu. Paše kakšen odklop. Jaz ga imam ob ponedeljkih zvečer. Mi je pa hecno, da vsakič, ko pridem domov Capo di banda ugotavlja, da ima nemogoče otroke in je revež z živci čisto na koncuuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: za živce scufat
11.11.2009 21:41:44   
ZmajTolovaj
VEM, kako je.
user posted image

Jaz sem pa na žalost ex-kadilka, tako da je še večja možnost, da kakega prpalim. Plus to, da so zadnji obiski na balkonu pozabili skoraj celo škatlico cigaret. Nalašč??
user posted image

Upam, da hitro dobimo vrtec. user posted image

< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 11.11.2009 21:42:15 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?