|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s čim zaščititi malčke proti komarjem
2.7.2012 11:03:23   
angelček moj
zdravo! zanima me,kaj uporablajte v sobi,kjer spijo otročki,da jih ne pikajo komarji? Sama semm v lekarni kupila naravno električno polnilo,vendar ni velikega učinka,drago,zadostjuje za dobrih 14dni!

_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
2.7.2012 11:23:30   
Nina00
Na oknih imamo komarnike. Po parih letih si sploh ne predstavljam več kako bi brez njih.
Obstajajo fiksni in taki na rolo, ki jih lahko dvigneš - take imamo za balkonska vrata. Te naročiš in ti jih naredijo po meri.
Za takojšnjo rešitev pa obstajajo tudi mreže in lepilni trakovi z ježki, ki jih sama namontiraš na okno. Prodajajo komplete. Se pa obnesejo za eno sezono, potem pa se že naredi kaka luknjica skozi katero pridejo komarji.

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
2.7.2012 11:25:18   
LuLu
Jaz sem zdaj že drugo leto kupla Raid za vtičnico, ko je flaška. Stane mensezdi 8 eur. Lani in letos, do zdaj pomaga. So komarji v drugih sobah, v njihovi in v dnevni, ko to imam pa jih ni.

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
2.7.2012 13:01:00   
angelček moj
imamo komarnik na oknu,ampak vseeno priletijo v sobo od drugod! sem tudi sama pomislila na raid,pa se bojim da bi kaj škodoval otroku!

_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
2.7.2012 14:41:41   
Baby
Lahko kupiš lučko, za vtičnico in gredo komarji nanjo in se scvrejo.

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
2.7.2012 14:54:50   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: angelček moj

imamo komarnik na oknu,ampak vseeno priletijo v sobo od drugod! sem tudi sama pomislila na raid,pa se bojim da bi kaj škodoval otroku!


Ja, ne pomaga, če je le na oknu ene sobe. Mi jih imamo povsod. Letos smo imeli v stanovanju do sedaj 2 komarja, ki sta prišla noter ob dviganju rolo komarnika, ko sem zvečer skakala na balkon in nazaj. Sva se pa odločila za to ravno zato, ker nočeva imeti v stanovanju kemije s katero lahko preganjaš komarje.

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
2.7.2012 15:42:19   
rozilu
Ojla,

mi smo se tudi vrsto let borili proti komarjem z raznimi kemičnimi zadevami (če prebereš navodila - vsaj na nekaterih piše, da se ne sme uporabljat, ko je kdo v sobi - npr ponoči user posted image ), pa z nekimi piskajočimi zadevami - ob tem tudi nisi mogel spat, zato je bilo ponoči ugasnjeno user posted image ...

2 leti nazaj smo namontirali tele mreže na okna (une ta poceni iz Hoferja oz. Merkurja), na okno nalepiš ježka, čez mrežo. Pri nas trajajo torej že tretje leto, pa ni nobene luknje. Tudi če bi bila, bi pač kupli nove, za par evrov. Mamo na vseh oknih. Na balk. vratih pa podobno, samo da so taki trakovi (4 na vrata). Tisto pa ne "dihta"... tam lahko pride kak čez. Zato imamo znotraj še zaveso, čim manj zračimo čez vrata ko smo še pokonci - pol ponoči, ko ugasnemo luči, pa vse odpremo. Itak prej je še bolj vroče kot not... Pri nas deluje, danes sem prvega komarja zasledila - je popikal mojo pupo.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
2.7.2012 21:09:17   
Najaa
Se strinjam z rozilu. Te mreže so najboljša varianta. user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
3.7.2012 12:52:09   
ona

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

[
Ja, ne pomaga, če je le na oknu ene sobe. Mi jih imamo povsod. Letos smo imeli v stanovanju do sedaj 2 komarja, ki sta prišla noter ob dviganju rolo komarnika, ko sem zvečer skakala na balkon in nazaj. Sva se pa odločila za to ravno zato, ker nočeva imeti v stanovanju kemije s katero lahko preganjaš komarje.


Točno tako je pri nas in se sploh ne spomnim, da bi kakšen smrad dajala v vtičnico:)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
4.7.2012 11:54:07   
t5t6
Enako, komarniki so res zakon, ampak moraš jih imet povsod, vrata pa odpremo in zapremo na hitro, zelo pomaga tudi lavanda, jaz sem jo posadila vse okoli hiše in res pomaga, lahko daš lavandino olje na okensko polico ali pa namažeš okvir od vrat. Ta najmlajši sem za ven kupila zapesnico za proti komarjem in zdi se mi, da tudi pomaga.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
18.7.2012 11:20:47   
soncek3
Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem odganjalcem komarjev, mrčesa? http://www.topshop.si/dom_in_vrt/pest_reject.html?csu=pest-reject&cex=381177&med=em&orig=int&vir=no&src=si_pr-review_pest-reject_em_ts_sa_int_intro_1&referrer=ts_em_61853&utm_source=ts_int&utm_medium=E-mail&utm_campaign=si_pr-review_pest-reject_em_ts_sa_int_intro_1_381177&utm_content=TSPestRejectrepelentsmailing_381177&link_id=160406063&esid=61853&ueid=2308524&uem=aktrempus@gmail.com&elid=1179876554
Pri nas se borimo tudi z mravljami, zato bi, če delujeuser posted image , ubili "dve muhi na en mah"?

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
19.7.2012 9:36:41   
škrpijonka
S čim pa pošpricate oz. zaščitite otročke zunaj pred komarji?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
19.7.2012 10:03:41   
josephine27
Zunaj sprej zanzi bimbi.

Sivko smo tudi mi lani nasadili jo imamo precej okrog hiše in na oknih spalnice. predvsem ker meni lepo diši. Opažam, da je letos na splošno manj komarjev. Mogoče tudi zaradi tega.

Raid res pomaga samo je strup od strupa in meni so ga v lekarni odsvetovali v prostrou kjer se zadržujejo otroci.

Komarniki pri nas še čakajo na montažo. Moji starši jih imajo že par let na vseh oknih in od takrat nimajo več muh in komarjev. Se pa mama pritožuje, da opaža, da soba odkar so jih namontirali ni več tako zračna.

_____________________________



(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: s čim zaščititi malčke proti komarjem
19.7.2012 12:54:06   
Anonimen
Uh, pri nas pa HB nimamo težav s temi zverinicami (trkam) ... zvečer pazimo, da nimamo prižganih luči ob odprtem oknu, pa ni bilo še nobenega komarja letos na spregled ... zunaj pa se nam tudi še ni bilo potrebno kaj špricat ... tak da 3x hura za naše (ne)komarje user posted image

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?