|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.6.2005 14:29:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktober malo višje
21.6.2005 14:38:39   
sandra25
Ne nalin, nismo pozabili, da je prvi poletni dan in tudi mi smo v 9nebesa. V torek sma z :love: na morfoogiji izvedela, da najini pikici nič ne štrli in ne visi med nogicami, torej bomo dobili:roza:. Bila sva v 9nebesa, ko sma lahko gledala najino prelepo in živahno pupiko, ki je kar naprej migala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktober malo višje
21.6.2005 19:02:32   
žlička
hojla punce,

nalin me veseli da je vse ok, to je res posebno dozivetje in stik z :duda: pa ceprav samo preko UZ

tudi nama je rekla G da ne more falit, da ima kar konkretnega lulcka:)-

tudi tebi sandra cestitke za pupiko:roza:

lepo se imejte se naprej in pazite nase ter se pustite razvajati

:rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktober malo višje
21.6.2005 19:19:14   
pi
Joj sem vam kar malo nevoščljiva da veste kaj imate. Komaj čakam jutri, da bom imela morfologijo in upam, da bom izvedela če sta :modri::modri: ali :roza::roza:.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktober malo višje
21.6.2005 19:41:49   
žlička
ali pa :modri::roza: :)-:)- jaz pravim karkoli bo, samo da bo vse ok

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.6.2005 20:31:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktober malo višje
21.6.2005 21:54:35   
cmokec
Še moje poročilo.

Danes sem bil pri Pušenjaku na morfologiji. Naročena sem bila 15 minut preden začnejo delati in seveda pričakovala, da bom dolgo čakala. In ko še nikogar ni bilo, se pred začetkom odprejo vrata in je bilo vse na minuto točno.
Zdaj je pa bilo tisto pravo 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa Videla sem vse kar sem želela, tudi to, da dejansko dobimo :roza:. Pa kako je odpirala usta. Se je kar malo ustavil, da sem lahko uživala. Vse je premeril, preštel organe in vse je bilo videlti v redu. Le prstkov nisva štela, ker je držala pesti. Edino na CD mi ni posnel, ker je rekel, da se za nastavitve za filmčke ne znajde prav dobro. Sem pa dobila 4 slikice. :bravo::bravo::bravo::bravo:
Pred odhodom sem se še zahvalila za odgovore na spletu, se je pa samo zasmejal in dejal, da so imeli včeraj 5 let obstoja. Pa opozoril me je, da je vesel, če lahko pomaga, da pa zdravi nosečki nič ne koristi, če nenehno bere težave drugih nosečk, ker to slabo upliva nanjo.
Tko, da zdaj sem pa v 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?