|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za nosečo prijateljico
30.11.2009 19:08:59   
ReinaFelice

Pozdravljene!

Prijateljica je pred kratkim sporočila, da je noseča user posted image iiiii

Je prva med nami, zato smo vse še malo neizkušene user posted image smo pa ful vesele zanjo in bi jo rade malo pocrkljale s kakšnimi lepimi cunjicami.

Ker verjamem, da sem prišla povsem na pravo mesto kar se izkušenj tiče, mi prosim malo namignite, kje same nakupujete, da dobimo kakšno idejo.

hvala hvala


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za nosečo prijateljico
30.11.2009 19:55:33   
Zvezdici
Se mi zdi, da najbolj uporabno darilo bi zanjo bila majčka z napisom Pridem ... (in pač mesec katerega ima rok) - takšna kakršno imam jaz na sliki levo user posted image .
To se mi zdi kar lepa ideja.

Kupite, pa jo lahko na internetu. Lahko, pa tudi v katerikoli drugi nosečniški trgovini.

Pa čestitke prijateljici! user posted image

Še link sem pozabila prilepiti, da ne boste preveč iskale. Če vam bo ideja všeč.

http://www.popek.si/oblacila-za-nosecnice/majice-pridem.html?SID=e55q45h6mgr16vqidpec3mi091

http://www.majcke.net/index.php?page=shop.browse&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=1




< Sporočilo je popravil Zvezdici -- 30.11.2009 19:59:23 >


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu ReinaFelice)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za nosečo prijateljico
30.11.2009 20:03:26   
Kliki
Pa trgovina popek.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za nosečo prijateljico
30.11.2009 20:07:37   
Dudica1
Jaz bi samo rekla da kakšnih otroških cunjic še raje ne kupujte,ker res nikoli ne veste kaj še pride vmes in bo to samo hudo.

Se mi pa zdi res lepa ideja tale majčka z napisom.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za nosečo prijateljico
30.11.2009 20:15:45   
ReinaFelice

Ja, sem že slišala, da mora imeti vsaka bodoča mami v garderobi vsaj eno majico z zabavnim napisom user posted image

Najbolje, da ji podarimo kar bon, da si sama izbere.. Sem pa na bibaleze se mi zdi zasledila spletno trgovino Modna nosečnica ali modniklik se mi zdi, kjer imajo ful lepo kolekcijo in glede na to, da bo prijateljica - če bo vse po sreči in bosta seveda zdrava - še kar nekaj časa hodila v službo, bi bila bolj primerna kakšna bolj elegantna majčka..

Joj, prva je med nami, ki bo dobila user posted image in smo kot kure, nič ne vemo kaj in kako user posted image ampak saj bo.

Zvezdici - hvala za čestitke, ji sporočim user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za nosečo prijateljico
30.11.2009 20:18:17   
Dudica1
Mislim da bi blo res najbolje bon za eno trgovino z nosečniškimi oblekami in si nekaj izbere,pa ve prijateljice jo peljete in ji pomagate z izbiro user posted image

(odgovor članu ReinaFelice)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za nosečo prijateljico
30.11.2009 20:30:20   
Anonimen
Pa zraven še kako fino masažno olje proti strijam za rastoči trebušček ... je fino ker je tako bodoči mamici vsak dan lušno, ko jo bodoči očka masira po trebuščku user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za nosečo prijateljico
30.11.2009 20:37:03   
Splišni
Jaz bi ji kupila kakšne fletne copatke. Lahko tudia kakšne mini supergice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?