|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčice!
20.6.2005 10:02:27   
LE&TA
Kje ste vse januarčice? Sem vas čakala in pogrešala cel vikend, včeri mi je pa še ekran od hudga crknu, zdej vam pišem iz službe, mam lih mal cajta!! Morm u nabavo!
Kako počutje, je tahudo že mimo! Jst sm ful OK!
Oglaste se kej!!

:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Januarčice!
20.6.2005 10:13:26   
rija
Hojla, pri meni se hudo šele začenja, zdaj ko bi moralo počasi biti že dobro, sem začela bruhat!!!! Za po.....!!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Januarčice!
20.6.2005 10:15:17   
cukrček0
Jaz tud v službi, se mi nič ne da delat, sam na internetu visim. dobr, da mi delo to dopušča, pa da šefa ni :bravo::bravo::bravo:!! Počutje malo bolje.
Sicer pa vse po starem. :)

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Januarčice!
20.6.2005 10:15:50   
Nannn
O cau LE&TA,

Glih prisla mal na net in sem hotla sama odpreti temo...Jest sem drugace pocutim zelo v redu...skoz me neki daje lakota in glih zdele sem pojedla en obrok cesenj...mmmm obozujem jih :bravo:

Cez vikend sem se potepala in uzivala na svezem zraku :sloncek:

Danes pakiramo in jutri odletimo na zasluzene pocitnice :morje::kuza: Kopridem domov pa NS jupiiiii komaj cakam...

Lepo se imeje in se javim ko pridem nazaj...

LP Nannn :kuza::kuza:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Januarčice!
20.6.2005 10:30:53   
pikica*
Kaj bi dala, da bi bilo pri meni tahudo že mimo. Trenutno sem v bolj bogem stanju, ker kar naprej bruham. Razmišljam o tem, da bi šla kar domov iz službe, ker sploh ne morem delat. Že čez vikend sem bila čisto boga (morski zrak ni nič pomagal), danes se mi zdi, da je pa še huje. Ima katera kakšen recept proti bruhanju? Meni je namreč zmanjkalo idej:(

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Januarčice!
20.6.2005 10:44:32   
Anonimen
Pikica in rija, joj hudo mi je, vem kaj prestajata :( jz samo molim, da se mi taka slabost ne vrne več!!

V katerem tednu pa sta?

Baje pomaga piti veliko vode, vendar po malih požirkih in B vitamin v vseh oblikah (čokolino,keksolino in grisolino sem jz jedla) Samo, ko je človeku res slabo ne pomaga prav nič..

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Januarčice!
20.6.2005 13:02:19   
rija
Joj, caffe, od vode mi je že vse slabo. Sem fasala še nek uroinfekt in sem morala spiti vsaj 3 l na dan! Ravno sem si začela kuhati sadni čaj, hladen, brez sladkorja. Sokov in podobnega pa sploh ne maram.
No, pa še dobre novice imam: danes sem 10 teden, uroinfekt se mi je pozdravil, prebolela sem že toksoplazmozo, tako da večje nevarnosti ni, in negativna mam protitelesa, nisem slabokrvna in vse ostalo je ok. Zaenkrat mi je danes moja G kar polepšala dan.:bravo: Sem bila sicer malo kregana od sestre, ker izgubljam težo.
Upam, da mi bo slabost tudi danes prihranjena, včeraj se me je ognila...
Vse dobro januarčice!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Januarčice!
20.6.2005 13:03:47   
rija
Caffe, kaj pa kakšna pivička? Ma tudi baje veliko b vitamina. ;)

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Januarčice!
20.6.2005 13:12:31   
rija
No, še enkrat jaz! CAFFEE midve mava pa rok na isti dan! Jupi! Kje pa misliš roditi?

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Januarčice!
20.6.2005 13:24:34   
pikica*
Caffee, jaz sem v desetem tednu (9t in 2d). Kar se tiče vode...ne gre. Kar spijem, gre takoj ven. Zdaj sem si naredila metin čaj, za katerega upam, da mi bo kaj pomagal. Bolj mi paše nekaj toplega. Z B vitaminom (b-kompleks) sem pa začela ta vikend. Upam, da bo kmalu začel učinkovat.
Sem si pa zaželela piščančjo juhco iz kitajske. Sem že naročila :love:, da mi jo prinese na poti iz službe:)

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Januarčice!
20.6.2005 13:30:20   
mojca*
januarke,a še katero tako trebuh boli?
me že skrbi, sem 10t 2 d in me skozi boli predel trebuha,mi ga kar zateguje in kot da čutim neko težo na njem.
a sem edina, ali ima katera podobne probleme?
da ne omenjam, kako mi ga zategne in napihne zvečer-kot da sem v 6.mesecu...
slabost pa je mimo-je trajala od 6t-9t.
lp.

:zmeden2:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Januarčice!
20.6.2005 13:36:08   
pikica*
Sicer sem en teden za teboj, ampak tudi jaz čutim pritisk v spodnjem delu trebuha. Ponavadi zjutraj, ko se zbudim. To je menda čisto normalno, ker se nam raztegujejo vezi. No, upam:)

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Januarčice!
20.6.2005 14:06:48   
Anonimen
rija, pa res! Ja, jz bom verjetno šla na Jesenice, ker sem gorenjka. Pa ti? Sej prav računam, sva v 11t?

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Januarčice!
20.6.2005 14:11:57   
puri
Pikica, tudi jaz sem danes noseča 9t in 2d:)

Drugače je pa meni zadnje čase tudi zelo slabo, samo bruham pa ne,....no, saj bodo kmalu minile te težave, potem bomo pa lahko bolj uživale v :nosecka:

:)

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Januarčice!
20.6.2005 14:15:41   
Anonimen
Kdaj približno pa minejo slabosti?

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Januarčice!
20.6.2005 14:18:49   
Anonimen
aja, shujšala sem pa tudi jz za 2 kg, sicer ne bruham, le apetita nimam. Nazadnje sem 55 kg tehtala v 1.letniku SŠ :)-:)- Upam, da ne bom tut jz kregana

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Januarčice!
20.6.2005 14:43:42   
lumpy
Rija,
a te lahko vprašam za koliko si shujšala? Sama sem namreč za 4 kg in v četrtek imam pregled, pa me je kar strah kaj bo rekel moj g. , sem pa v 10 tednu.

Tudi pri meni te slabosti ne minejo že enkrat, zjutraj se zbruham, potem pa lahko nekaj pojem ( suhega - kakšen kifeljček, al pa kaj takšnega), potem pa čez cel dan nič kaj ne spravim dol, mogoče še kakšno sadje, to pa je tudi vse. Popoldne in proti večeru pa se začnejo najhujše slabosti in bruhanje.

Kaj pravite na nuhalno svetlino, menda je super stvarca? A je bila katera v Domžalah?

Vsem želim, da nas te slabosti čimprej minejo in da bo z nami in našimi pikicami vse ok, čeprav hujšamo?!!!

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Januarčice!
20.6.2005 14:46:45   
pikica*
No, puri, potem sva midve nekje blizu:) Jaz sem na seznamu sicer napisana pod 23.1., vendar roka še nimam natančno določenega. Čakam, na nuhalno, da se ginekologinja odloči:)Do takrat bom pa kar pustila seznam takšen kot je in štela dneve po svoje.
Tudi jaz čakam, da začnem uživat in postanem poskočna :nosecka: :)

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Januarčice!
20.6.2005 14:48:01   
puri
Caffe, težave(utrujenost, slabost,...) ponavadi minejo tam okrog 12-ega tedna, potem bomo imele pa nekaj časa mir, zadnje tromesečje se pa spet pojavijo težave, kot npr. otekanje, krči v nogah, težje se je že obračat v postelji, lahko tudi slabost, bolečine v spodnjem delu trebuha in na notranjem delu stegen, lažni popadki,...

Pri meni se je vse to pojavilo,......no, otekala pa k sreči nisem!

Jaz sem se pa do sedaj zredila za eno kilco;)

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Januarčice!
20.6.2005 14:52:12   
puri
Lumpy, jaz sem bila pri drugi nosečnosti na nuhalni v Dožalah in je bilo super! Sedaj bom šla pa spet, imam jo 11.7. in že komaj čakam!


(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Januarčice!
20.6.2005 14:54:58   
lumpy
Jaz pa grem na nuhalno svetlino 6.7, prav tako v Domžale. Tudi jaz komaj čakam, moj :love: pa še bolj.

Upam da bo vse ok, vso srečo želim tudi vam

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Januarčice!
20.6.2005 15:54:08   
Nannn
Tudi jest imam NS v Domzalah :bravo: 30.06. in kooooomaj cakam...pridem iz morcka pa hop na NS :bravo:

Lepo se imejte pa cimmanj slabosti...

Jest ze odstevam ure ko sem bom namakala v toplem morju :kuza:

Lepo se imejte :rozica: Nannn :nosecka:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Januarčice!
20.6.2005 17:48:41   
rija
Caffee, meni je danes v materinsko knjižico napisala okroglih 10 tednov.
Glede poroda razmišljam o Postojni ali Lj. V MS niti pod točko razno! Razen če me bo zagrabilo dosti prej, pa ne bom prišla drugam.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Januarčice!
20.6.2005 17:54:51   
rija
Lumpy, od začetka postopka do zdaj 6 kg. Od prejšnjega pregleda pred 11 dnevi pa za kilo in nekaj. Ma jaz na to ne gledam tragično, ker si bo pikica vzela kar rabi. Itak pa imam vse izvide zaenkrat super. Bo pa manj potem za "pucat". Sicer pa bo naš čas, ko nas bodo pa zopet kregali, da smo se preveč zredili, verjetno še prišel.;)

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Januarčice!
20.6.2005 19:14:55   
nejca1
samo, da vaas vse pozdravim. se mi mudi, ker imam ogromno dela ... Se me katera še spomni.? Nejca, ja. Z mano je ok, sem pa imela kar grozne težave, ampak danes je UZ pokazal, da je pikica zrasla, meri že 2,57 cm, sem pa v 10. tednu. Srček bije. Naslednji korak je NS v Domžalah, tam nekje od 11. do 15.7. Kako pa je s tem v Slovenj Gradcu, pri Georgijevi (upam, da sem prav napisala)? JE ŽE BILA KATERA TAM?

lp, :metulj:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?