|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.6.2005 21:46:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
21.6.2005 21:48:42   
pasteta
nebo ti žal če boš rodila v mariboru no vsak ima pač svoje mnenje in izkušnje,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
21.6.2005 21:51:41   
Teni_
Jaz sem se odločila kar za najbližjo - MB. Pa mi ni žal. Tudi 2. grem tja. Samo nisem pa niti razmišljala o kakšni drugi, zdaj pa tako ali tako ne, ker sem prvič rodila v 1 uri, pa si kam dalje niti ne upam.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.6.2005 21:52:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
21.6.2005 22:22:45   
BlankaT
Jaz bom šla roditi v MB, imam pretežno dobre izkušnje. Pa še blizu mi je.

Lp, Blanka :nosecka: :sloncek:.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
21.6.2005 22:25:41   
Anonimen
Rodila v MB! Nisem imela nobene druge izbire. Drugače bi pa rodila v MS. Predvsem zato, ker sem želela, da je moja g. zraven pri porodu!

BOjana

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
21.6.2005 22:30:04   
Gina
:)-:)- pri meni je prevladalo to, da sem imela v eni porodnišnici slabe izkušnje. Pa bližina tudi.

Pa še to, če je por. na dobrem glasu, je ponavadi razlog za to. jaz nimam pojma o Mariborski, ker nisem iz tega konca, samo kar so delali prejšnji teden z Amoss, ni človeško. Pa še eno poznam osebno, ki so jo takole mučili. Kaj pa vem. V velikih porodnišnicah imaš ravno toliko možnosti, da naletiš na čudake, kot na dobre strokovnjake, po moje 50:50, v manjših pa je tako malo ljudi zaposlenih, da ko si notri, v par dneh vse spoznaš, tako da imaš neko realno sliko, kako tam je. Če rečejo za neko manjšo porodnišnico, da je dobra in to več ljudi, jim lahko kar verjameš, da je tako, no vsaj jaz bi jim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
21.6.2005 22:40:24   
kofetek2010
ker sem takrat živela v MB je bilo, da bom rodila kar v MB, sicer se bi sama malo težko kam dalje odpeljala :)- in če bi še vedno živela v MB, sigurno ne bi več tam rodila (sem pač ena izmed mučenih):(

tokrat bom rodila v LJ ali PO, nisem se še odločila, mogoče celo v A :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 6:19:46   
Lunca1
Pri meni je bila odločila EA, na Jesenicah jo definitivno dobiš, pa še zastonj je. Drugače sem iz Kranja in bi lahko rodila tukaj, ampak gotovost da dobiš EA pa je enaka 1%. P a še ena znanka jo je tu dobila in je bila menda premajhna doza in je vse čutila.:grrr: Če bom še kdaj rojevala grem definitivno spet na Jesenice.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 7:57:47   
Anonimen
Predvsem sem se odločala, kje ne bom rodila. Zaradi neprijaznosti sester in nedosegljivosti zdravnikov, zaradi številnih napačnih odločitev pri porodih, zaradi težav pri dajanju EA in zavlačevanju pri urgentnih carskih rezih ipd.
Izbrala sem najboljšo najbližjo varianto.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 8:41:51   
žužu
izkušnje so pokazale, da je postojna res porodnišnica, kjer nisi številka in kjer nimaš občutka, da so tam le v službi. vsaj jaz sem se imela tam zelo lepo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 8:52:28   
KIRA
iz po mojem popolnoma razumljivih razlogov:
1. ker želim za mojo punco le najboljše
2. ker sem bila v porodnišniciv MS in je zame dajalo bolj vtis kake štale, ne pa bolnišnice. čist resno.

sicer tudi v MB ni bilo vse optimalno, še najmanj moj CR, pa obnašanje sester na oddelku tudi, je pa bilo vsaj 100x boljše kot pa tukaj v MS, vsaj po moje.

(tanova porodninica je že zgrajena, ni pa še opreme - po pričevanjih tamkajšnjih zaposlenih in raznih govoricah je denar za opremo bil porabljen za strokovne ekskurzije in izobraževanje zdavnikov!)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 9:14:42   
Talči
Jaz sem se do pred kratkim odločala za MB oz. za PTUJ. Pa sem se kar za MB odločila. Mi je bližje, moji so vsi iz MB, pa nekako bolj domače, kot Ptuj. Pa čeprav je porodnišnica na Ptuju manjša, nič kaj slabega se o njej ne sliši... Sem se posvetovala tudi z mojo osebno zdravnico, ki je sorazmerno mlada in ima 2 otroka, pa je rekla, da če bi se morala odločit, bi šla v MB. Imajo oddelek za intenzivno nego novorojenčkov, če bi bila sila, glede strokovnosti pa tako ne bi smeli imeti dvoma. Iz Ptuja take primere vozijo v MB. Pa predvsem bližje je. Če si kaj zaželim, je lahko nekdo od mojih v trenutku pri meni. Na Ptuj pa bi najbrž prišli samo 1x na dan...
LP
Talči

Napiši, kako si se (boš) odločila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 9:15:31   
dory
Jaz sem rodila v kranju,ker mi je najblizja in ker je tam delala moja babica ki je tudi moja teta :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 9:28:35   
rija
Kira, po moji izkušnji z gin. oddelka, sem se odločila, da bom rodila v MS edino v primeru, da bo otrokova glava že ven gledala! Mislim, da tudi nova porodnišnica z vsemi ah in oh in splohi ne bo mogla popraviti manjka na osebju. Le to, razen svetlih izjem, je namreč po moje za na piaco ne pa v bolnišnico. Sem bila že hospitalizirana v Jesenicah in Ljubljani (2x)pa tako katastrofalnega odnosa sester in zdravnikov nisem doživela.Če zdravnik ni slučajno tvoj sobni, se te izogiba ko vrag križa. Da o sestrah ne govorim. Obnašajo se, kot da so same na oddelku. Nenehno kričanje, dobesedno kričanje, razpravljanje vseh osebnih stvari pred pacienti, obrekovanje drugih meščanov, btw. smo malo mesto in se nas večina med sabo pozna...etc. Poudarjam, z redkimi izjemami. Problem je edino, da nekatere pacientke še drugje niso bile in ne morejo realno primerjati odnosa osebja do pacienta. Sicer hvala bogu!
Mogoče je na porodnem oddelku kaj drugače, ne vem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 11:44:47   
pravljica
jaz gledam na to, da bosta imela moja dva :love: čim večkrat prit k meni oz k nama na obisk

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 11:58:08   
Andy13
Jaz sem se odločila za najbližjo varianto in sicer za Izolo, da nama bo najbolj praktično. Slabe in dobre izkušnje sem pa slišala tako za Izolsko kakor za Postojnsko porodnišnico.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 12:12:23   
lelaval

Jaz sem 3 x rodila v MB. Ko sem pred 7 in 8 - leti rodila, sem bila razočarana nad njihovim odnosom, ko pa sem rodila 3. - dober teden nazaj, pa moram povedat, da je sprememba 1: 1000000. Sploh babice (celo en babičar je)na porodnem oddelku so vsi tako prijazni, da nimam besed.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 14:24:44   
renan
rija, če si se odločila, da ne boš rodila v ms, kam pa potem hodiš h gin? Jaz imam gin točno v bolnišnici in sem z njo zelo zadovoljna. Cela Ms bolnica pa je res katastrofa...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 14:55:24   
rija
Ginekologinjo imam v zdravstvenem domu in sem z njo super zadovoljna, vendar imam še "pomožnega" ginekologa v ljubljani.Rodiš pa lahko itak kjerkoli v Sloveniji. Razmišljam o Lj ali o Postojni. Rada bi rodila z epiduralno, ki pa je v MS že višek tehnologije in znanosti...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kako ste se odločile kje boste rodile?
22.6.2005 15:48:42   
Urša
Kjer mi je blo najbližje- Lj. Sem pa nihala še med Postojno-zaradi reklame-same pohvale. Ker so si popadki doma tako hitro in intenzivno sledili, je blo treba kar pohitet in res sem prišla not že 7 cm odprta. So mi rekl, da morm naslednjič pridt mal prej, takoj ko se začne kaj dogajat in to bo že novembra. 9nebesa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?