|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sex po porodu
22.6.2005 10:26:00   
rozi81
Punce mene zanima, kdaj načeloma lahko spet začneš z odnosi po porodu.
Zamina me pa zato ker imam tako situacijo:
rok imam čez 4 dni, upam da bo do takrat. Potem pa gremo 7. avgusta že na morje. In mi je včeraj G rekla da bo še prezgodaj za prvi pregled , če pridem še pred dopustom. Ker pa bo na dopustu že mesec in pol od poroda me zanima, če se lahko :sloncek: pred pregledom ali je lahko kaj narobe?

Sej vem da je mal čudn uprašanje sam kaj čm če pa že zdej stradamo bl k ne, pa bi si rada vsaj takrat malo duška dala:ups::ups::ups:, že prav pogrešam :sloncek: z mojim :love:.

LP S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sex po porodu
22.6.2005 10:30:32   
CUKRČEK
Saj boš sama čutila, če boš pripravljena na sex pa četudi pred pregledom. Če se boš torej fajn počutila in vaju bo zagrabilo, potem ni blema.

Veselo muckanje :muca: vama želim

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sex po porodu
22.6.2005 10:31:46   
rozi81
Hvala, ker že kumi čakam!
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Lp S

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sex po porodu
22.6.2005 10:32:22   
vidja
Po prvem porodu sva po šestih tednih, ker sem bila šivana, po drugem pa že po treh.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sex po porodu
22.6.2005 10:32:57   
tinčika
oj!
Lahko seksaš, ko nimaš več čišče.Čišča traja pri vsaki ženski različno-najdalje 6 tednov. Uporabita pa kondom, da ne pride do kakršnega koli vnetja.

lp:sloncek:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sex po porodu
22.6.2005 10:43:40   
eva1
Mi smo :sloncek::sloncek::sloncek: 4 tedene po porodu!
Pregled pa smo imela 6 tedenov po porodu!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sex po porodu
22.6.2005 10:55:46   
taška30
Midva sva tudi pred pregledom, kakšne 4 tedne po porodu. Saj če te nič ne boli, pa če se čišča nekako konča, res ne vem kaj bi bilo lahko tako narobe, če :sloncek:
Moram pa priznat, da je bilo prvič kar boleče od začetka, sem kar čutila tisti edini šivček in imela občutek, da se mi je zožala :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

No, drugič je bilo pa že 95% boljše :bravo::bravo:

LP, Taška

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Sex po porodu
22.6.2005 10:58:12   
anabana
In kakšen je filing? A je kej drgač? Kaj pa dedec pravi? On verjetno še najbolj občuti razliko.... :ups:

Pišuka mene to tolk skrbi...Kaj pa če mu ne bom več všeč potlej?! :((

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Sex po porodu
22.6.2005 11:07:29   
taška30
Anabana :)-
Jaz sem imela tudi kar malo treme pred 'prvič'. Dedec pravi da je isto kot prej.
Kar pa mene moti so joški, ki so imeli pri tem opravilu prej kar pomembno vlogo, zdaj so pa tko občutljive na dotik (polno dojim), da mi nič ne paše če me kaj šlata po njih, tko da mi to zdaj počnemo kar z modrcom gor - ker drugače kar lije :zmeden:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Sex po porodu
22.6.2005 11:07:51   
Erdbeere
prvoč po porodu je nekako tako kot bi bil to prvi sex v življenju...k bi ti spet nedolžnost jemal...vsaj pri meni je bilo tako...vse je fullllllll napeto kaj bo pa kako...no ja s to razliko, da so zdaj vsaj izkušnje že priotne in se da lažje pomagat

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Sex po porodu
22.6.2005 11:27:02   
Anonimen
Rozi81, ne vem, če boš po porodu še razmišljala kaj dosti o prvem pregledu. Vsaj jaz nisem, me je bilo preveč strah. Jaz sem rodila 27.1.2005, pa še nisem bila na prvem pregledu. Sem se pa sedaj vsaj naročila in ga imam v juliju.

Glede :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: pa normalno da nisva čakala do pregleda, ker bi bila sedaj velika suša.:)-:)-:)-:)-:)- Sva začela 6 tednov po porodu. Zaradi šivov in hemoroidov ter spremljajočih neprijetnih bolečin si prej nisva upala, pa tudi razmišljala nisem o tem.

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?