|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gel za pranje perila iz mersejskega mila
13.12.2009 15:46:09   
Adelina
Po tistem receptu iz teme Natur milo sem naredila ta gel. Se pa noče lepo razmešat oz. je nehomogen. Gina, a je tebi uspelo rešit? Sem hotla nadaljevat kar pod uno temo, pa je zaklenjena.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gel za pranje perila iz mersejskega mila
13.12.2009 18:06:07   
Pi-kica 1
Jaz ga še enkrat malo segrejem, toliko, da je bolj tekoč, in mešam, mešam, mešam... Potem je ok

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gel za pranje perila iz mersejskega mila
13.12.2009 19:06:27   
Gina
Ja, ves čas uporabljam tale gel. Meni je super fajn. Ne obremenjuje okolja, ni shranjen v plastiki (ga dajem v steklene kozarce), je poceni in v redu opere.

Z gelom je stvar takale:
Ko ga naribam in zmešam s toplo vodo, ga isti dan še parkrat premešam, potem ga pa kar pustim en cel dan, lahko tudi dva. Naslednji dan postane čisto trd. S kuhalnico ga moraš dobesedno prepikat, potem pa ko nastanejo kot kosi, še kar tolči, in nastane zmes, mehka zmes. Nič ni treba vode dodajat. Vse skupaj jaz par dni pustim v stanovanju, na toplem, ne nesem še v klet oz. pralnico (če daš na mrzlo, ti lahko spet trdo rata, potem moraš pa spet mešat . Pa še malo premešam čez par dni in to je to. Ključnega pomena se mi zdi tole stanje na sobni temperaturi. Ne uporabljaj že drugi dan, ker to še ni to. Pa fejst zmešaj, pretolči. Res se stvar zelooo vleče, tako da moraš pazit, ko v stroj vlivaš. Zgleda pa ko spermauser posted image user posted image .

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gel za pranje perila iz mersejskega mila
14.12.2009 11:07:59   
Adelina
Sej naredila sem ga že, sam razmešat se mi noče lepo. Bom še probala. Hvala obema.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gel za pranje perila iz mersejskega mila
14.12.2009 13:26:42   
Eko Vila
Adelina lahko probate narediti milo tudi po tem receptu:

http://www.ringaraja.net/doma-izdelan-pralni-prasek_2201.html


_____________________________

Srečni trenutki štejejo!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gel za pranje perila iz mersejskega mila
15.12.2009 16:03:49   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Sej naredila sem ga že, sam razmešat se mi noče lepo. Bom še probala. Hvala obema.


A si ga probala raztolči? Dobesedno s kuhalnico tolčeš gor, tudi pri meni ni nič drugače. Trd za rezat z nožem drugi dan. Normalno je to. Potem ga rezrežeš ali tolčeš gor s kuhalnico tako dolgo, da postane zmeraj mehkejši in mehkejši in ga končno lahko mešaš. Pa še potem ga moraš fejst ornk mešat nekaj časa, da postane tekoč.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Znižano plačilo vrtca
Stroški plačila vrtca so lahko zelo visoki in marsikateri starš si jih ne more privoščiti, zato je še kako dobrodošla po...
Varčujmo z energijo: Ste ZA prihranke?!
Z nekaterimi preprostimi spremembami lahko prihranimo precej energije in denarja. Zaradi napačnih navad lahko porabimo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?