|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kapljice ad3
11.3.2010 20:13:33   
neisa
živijo vsem mamicam!user posted image mene pa zanima,če je vaše otročičke kaj ščipalo po teh kapljicah in ste jih potem dajale naprej ali ste prekinile?user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kapljice ad3
11.3.2010 20:14:16   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: neisa

živijo vsem mamicam!user posted image mene pa zanima,če je vaše otročičke kaj ščipalo po teh kapljicah in ste jih potem dajale naprej ali ste prekinile?user posted image user posted image



Živjo.

Mojga ni nič ščipalo, pa sem mu jih dajala naprej.

(odgovor članu neisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kapljice ad3
11.3.2010 20:42:06   
Taddy78
Mojega sina tudi ne...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kapljice ad3
11.3.2010 20:47:17   
Anonimen
moja je imela krce po ad3. in sem ji prekinila. potem pa mi je pediatrinja dala kapljice D3.
pri 4ih mesecih, pa jje brez problema prenasala tudi ad3.
povej pri P, da ima krcke. in bos dobila D3. potem pa probaj, kdaj lahko z ad3 zacnes.

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kapljice ad3
11.3.2010 21:11:57   
Jančika_
Mojega prvega je skoraj raztrgalo, reveža. Sva z možem naredila prav poskus - dva dni sva mu dajala, ga je metalo. Dva dni ne, je bil mir. Potem sva še enkrat poskusila in ga je spet zvijalo, potem pa  tega nisva mogla več gledat (drugače sploh ni imel krčev). Tako da smo prešaltali na Oleovit D3. Drugi in tretji sta potem že od začetka dobila Oleovit, kar sem tudi povedala pedatrinji, ki se je strinjala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kapljice ad3
11.3.2010 21:32:17   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Mojega prvega je skoraj raztrgalo, reveža. Sva z možem naredila prav poskus - dva dni sva mu dajala, ga je metalo. Dva dni ne, je bil mir. Potem sva še enkrat poskusila in ga je spet zvijalo, potem pa  tega nisva mogla več gledat (drugače sploh ni imel krčev). Tako da smo prešaltali na Oleovit D3. Drugi in tretji sta potem že od začetka dobila Oleovit, kar sem tudi povedala pedatrinji, ki se je strinjala.


Povsem enaka zgodba pri nas.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kapljice ad3
11.3.2010 22:18:47   
muca79
Lep pozdrav,
tudi mojega sončka je zvivalo ku zmešano in sem jih vrgla v smeti in moja sestra pri zdravnici mi je povedala da imajo v Italiji kapljice ki se imenujejo IDOPLURIVID in moj mali ima danes 9 mesecev in jih hodim kupovat v Italijo je pa res da živim dva metra od meje in je zame 5 min vožnje je pa cena kapljic nekaj čez 5 Eur in ti povem da une ad3 al d3 so prav katastrofa...
Če imaš možnost si jih nabavi user posted image


(odgovor članu neisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kapljice ad3
11.3.2010 23:16:18   
MTFP
Našega po ad3 ni nikoli zvijalo...

(odgovor članu muca79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kapljice ad3
12.3.2010 9:05:55   
TIBIDABO
naša je dobila d3, pa jo je zvijalo in sem naredia tak poskus kot Jančika, 2 dni dajala-zvijalo, dva dni ne- je bil mir in potem sem ji spet dala, jo je zvijalo, sem imela dost, vmes sem že vse forume prebrala in potem nabavila OleovitD3 in od takrat je vse super!

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kapljice ad3
12.3.2010 9:30:33   
tweety83
našo je zvijalo pa ad3 in po d3 - pa sej ne moreš gledat otroka da ga zvija,da joka in da izbruha vse kar poje....user posted image Jaz ji ne dajem trenutno nobenih. Bi pa probala te Oleovit - ko pišete. A so na voljo brez recepta al kako?

(odgovor članu TIBIDABO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kapljice ad3
12.3.2010 10:01:21   
kristinaj
naših ni ščipalo, je pa od kolegice jih ščipalo in ena je dajale ene ki jih dobiš v italiji, ena pa od koroških lekarn...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu neisa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kapljice ad3
12.3.2010 12:05:56   
mini86
js sm že od začetka dajala oleovit d3 ravno zaradi tega ker povzročajo ad3 krče..P sm povedala in ni imel nič proti..pri dobrih 3 mesecih sm mu začela dajati ad3-ni nobenega problema..

tweety83-oleovit d3 so na voljo brez recepta v avstriji..lahko jih pa naročiš pri eni gospe v slo in ti jih pošle po pošti..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kapljice ad3
12.3.2010 12:16:23   
lilip

Moja dva sta jih dobro prenašala.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kapljice ad3
12.3.2010 20:39:55   
Sulfinija
Ad3 ima sin in jih dobro prenaša.Je sicer imel prve tri mesece krčevendar ne od teh kapljic od nečesa drugega kar sme na to ugotovila.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kapljice ad3
13.3.2010 10:39:02   
TIBIDABO
Oleovit dobiš v Avstrij, pri nas jih ni....Baje se jih da dobit tudi v lekarni Deteljica v Tržiču, samo nisem ziher. Ker vidim, da si s Štajerske, boš sigurno koga našla, ki gre čez mejo, če si pa sama blizu boš pa lahk sama skočila iskat. Srečno!

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kapljice ad3
13.3.2010 10:42:19   
Katy78
Našega ni po ad3 nič zvijalo.

(odgovor članu TIBIDABO)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kapljice ad3
14.3.2010 19:30:56   
ellie
Jaz jih malemu sploh ne upam dat, glede na to kar slišimuser posted image  pa jih imam že 1 mesec doma. Bomo verjetno kar po oleovit skočli čez mejo.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kapljice ad3
17.4.2010 8:34:50   
tanjaklemen
jaz nasem tudi se nisem dala kaplic AD3ker ga ze zdaj zvija. midva sva stara 1 mesec .se pise v navodilih da jih lahko je od 6.tedna pa do 1.leta tak da bom pocakala do enga 3.mesca pol boma pa zacela jih jemat.zdej mu pa devam sam od koroskih lekarn vetrovne kaplice.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kapljice ad3
17.4.2010 12:19:31   
AnciM
Mojega prvega je ful zvijal pri 6t in sem zato prekinila z njimi. Potem pri 3m sem se pa lotila zelo počasnega uvajanja. Danes eno kapljico, potem dva dni nič, pa spet eno... Če ni bilo nobene reakcije je potem naslednji teden dobil en dan eno drug dan nič... V enem mesecu sva prišla na željene 3 kapljice brez zvijanja. Sedaj pri drugem sem pa že pri 6t začela tako zelo počasi in ga nič ne zvija.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?