|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehlad
31.12.2009 8:31:28   
mojesonce
Mojemu user posted image se je včerajzabasal nos. Za nami je, verjetno mi ni treba pisat kakšna, noč. Vročine nima, niti ne kašlja samo nos ima zabasan. Spiramo, aspiriramo, zvečer je dobil Operil kapljice. Zdaj me pa zanima kako potekajo ti prehladi? Se vročina pojavi kasneje(če se pojavi)? Kdaj je nos najhuje zamašen? Prvi dan in se potem že izboljšuje ali je to šele začetek in se slabša? Koliko dni ponavadi traja takšen prehlad (oziroma zabasan nos)? Pa takšne plane smo imeli za silvestrovo. Zdaj bomo pač nos čistili celo noč. Tudi vredu.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prehlad
31.12.2009 9:27:39   
Petka09
Joj, mojesonce, to je pa čisto odvisno.... Moja recimo ima najprej vročino pa samo kiha, potem ma zabasan nos, potem se nos počasi čisti in samo voda teče iz njega... Nato se izcedek zgosti in se prehlad neha. Pri nas je zadnji manjši prehlad trajal en teden.
Od kolegice tamali pa že cel mesec smrka in kašlja in se nikakor ne neha. Še Tanč na MON je pisala, da zdej je tak čas, da bodo imeli lahko smrkave noske vse tja do pomladi.
Se torej družim s kar nekaj mamicami in pri vsaki je prehlad drugačen: eni majo najprej redek izcedek, pa čez nekaj dni postane gost in včasih zelen,... eni imajo prve dni vročino, pa pol izcedek... eni vročino kasneje... Ne vem... Očitno ni "univerzalnega prehlada" user posted image .

Če boš pač uporabljala kaj "domačih zvarkov": inhalacije, čiščenje nosa, kakšna Just materina dušica, kakšna parna kopel itd..... Potem bo kar hitro bolje. Pa zvečer lonc kamilic pod posteljo (vroč, da izhlapeva), pa kakšen vlažilec v sobo.... In bo boljše. Če nima vročine, greste komot lahko ven... Sveži zrak samo koristi prehladu.

(odgovor članu mojesonce)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prehlad
31.12.2009 14:25:02   
ledenaa
na ta vprašanja dobiš najmanj 20 odg različnih
Prehlad je pač prehlad,nekateri dobijo vročino,drugi ne,nekateri dobijo bronhitis,ker starši niso tako vestni z čiščenjem nosa,položajno drenažo,inhalacijami....

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prehlad
2.1.2010 12:14:56   
fiksna
Če te kaj tolaži...tudi mi smo imeli prehlajeno novo leto :( ....žal se še vedno vleče in celo slabša. Mislim, da je potrebno počakati, da mine , ni druge. Mi smo stari komaj štiri mesece in je to naš prvi prehlad, tak da je kr hudo, sploh ponoči ....

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prehlad
2.1.2010 17:37:37   
smej
Oj fiksna. Žal mi je, da je tudi pri vas na delu prehlad. Našuser posted image je že veliko boljši. Vročine ni več, je pa še ostal zabasan nos proti kateremu se borimo z litri fiziološke. Prvi prehlad pa smo tudi pri nas imeli pri 4.mesecih. Ja najhujše je ponoči. Upam, da boste hitro zdravi. Lp

(odgovor članu fiksna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prehlad
2.1.2010 17:44:48   
mojesonce
No tudi pri nas se stanje izboljšuje. Drugi dan smo dobili vročino, ki je trajala samo en dan, zdaj pa samo še smrkamo. Dva večera zapored sem mu dala Operil v nos in je bilo veliko boljše.  Zdaj pa ne vem eni pravijo, da lahko daješ operil brez skrbi 4 dni ani pa celo 7 dni? Verjetno je bolje da čim manj.  Spiramo pa s fiziološko 5x na dan in je res veliko bolje. Obema (smej in fiksna) želim, da vajini štručki bimprej ozdravita. 

(odgovor članu smej)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prehlad
2.1.2010 17:49:15   
fiksna
Hvala za lepe želje in vračam obema tudi jaz...upam, da boste čimveč zdravi :) :)
Drugače pa, mi zdaj tudi uporabljamo olje 31 od justa ( ga damo par kapljic v svečnik ) ter tudi materino dušico mažemo na prsa :) upam, da bo kaj od tega v pomoč :)
lepo izkoristite zadnje dni praznikov...vse bo v redu :)

(odgovor članu mojesonce)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prehlad
2.1.2010 18:53:05   
Ryssa
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

na ta vprašanja dobiš najmanj 20 odg različnih
Prehlad je pač prehlad,nekateri dobijo vročino,drugi ne,nekateri dobijo bronhitis,ker starši niso tako vestni z čiščenjem nosa,položajno drenažo,inhalacijami....



Bronhitis pa nima veze z čiščenjem nosa. Čudno potem, da je naš dobil bronhtis, pa sem mu redno spirala nosek, uporabljala aspirator, operil, inhalator....
Vzrok smo našli drugje, ne v čiščenju noska.


< Sporočilo je popravil Ryssa -- 2.1.2010 18:54:25 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?