|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   letni dopust, zaposlitev za dolocen cas, poro...
8.1.2010 18:45:45   
Pike nike
En lep pozdrav vsem noseckam, vsem bodocim noseckam in vsem ostalim. Imam ene par vprasanj glede letnega dopusta in porodniske. Rok imam prvi teden aprila, tako da naceloma s porodnisko nastopim 9. marca. Zanima me ali lahko pred tem koristim celoten letni dopust, ki mi pripada v letu 2010 plus se tistih 5 dni, ki mi jih je ostalo iz prejsnjega leta. Zaposlena sem za dolocen cas oz. za kolikor je v sluzbi moj sef, s sluzbo pa sem zacela marca lani (2009) torej bi z nastopom porodniske ravno dopolnila eno leto. Pa se tole me zanima, kako kaj na koriscenje dopusta pred porodnisko reagirajo vasi delodajalci. Jaz imam namrec ful slabo vest in sem kar zivcna glede tega, se posebej, ker so mi bili v sluzbi do sedaj zelo naklonjeni in ne zelim, da bi se zdelo kot da izkoriscam dobro voljo itd. Vasa mnenja in upam, da se vse nosecke super pocutite pa eno srecno in veselo novo let zelim vsem :-)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: letni dopust, zaposlitev za dolocen cas, ...
8.1.2010 18:52:35   
AnciM
Do kdaj pa imaš podpisano pogodbo v tem letu? Za leto 2010 ti namreč pripada sorazmerni del dopusta do tistega datuma. Porodniška nima pri tem nobene veze.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Pike nike)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: letni dopust, zaposlitev za dolocen cas, ...
8.1.2010 18:53:43   
Pike nike
Zaposlena sem za dolocen cas, na mandat.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
8.1.2010 18:56:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.1.2010 18:57:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pike nike)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: letni dopust, zaposlitev za dolocen cas, ...
8.1.2010 18:58:36   
AnciM
Torej ti pripada celotni dopust za leto 2010. Torej je vse stvar dogovora z delodajalcem. Če do sedaj ni kompliciral, ne vidim razloga, zakaj bi sedaj začel. Obvezno moraš koristiti lanskih 5 dni in letošnjih 10 dni, da ti letošnji dopust ne zapade. Preostalo pa lahko koristiš prej ali potem. Vse je odvisno od dogovora.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Pike nike)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: letni dopust, zaposlitev za dolocen cas, ...
8.1.2010 18:59:08   
Muca Miša

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

Ja najprej povej, do kdaj imaš pogodbo. Verjetno ti niso v pogodbi zapisala, da do časa izteka šefove pogodbe :-). Drugače pa tistih lanskih 5 dni koristiš, če imaš pogodbo npr. do aprila, potem ti pač pripada dopust sorazmerno za 3 mesece, torej 1/4 od vsega dopusta.


točno tako;
do kdaj imaš pogodbo? za letos ti pripada sorazmerni del letnega dopusta in tudi sorazmerni del regresa;
v primeru da ti podaljšajo oz. dajo pogodbo za nedoločen čas, potem ti pripada cel letni dopust in cel regres;

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: letni dopust, zaposlitev za dolocen cas, ...
8.1.2010 19:02:53   
Pike nike
Ja, cas imam dolocen na cas mandata, torej nimam dolocenega datuma.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: letni dopust, zaposlitev za dolocen cas, ...
8.1.2010 19:05:25   
Pike nike
Aha, se mi je zdelo. To sem tudi nameravala storiti. 5 lanskih dni in 10 letosnjih, ostalo se mi pa potem prenese v 2011. Ne, do sedaj nisem imela nobenih problemov, samo zelela sem se prepricati, da je temu tako.

(odgovor članu Pike nike)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: letni dopust, zaposlitev za dolocen cas, ...
8.1.2010 19:06:07   
Pike nike
Hvala vsem za pomoc :-)

(odgovor članu Pike nike)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
8.1.2010 19:16:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pike nike)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: letni dopust, zaposlitev za dolocen cas, ...
8.1.2010 19:33:54   
Pike nike
Aha, najlepsa hvala se bom tocno pozanimala tudi kako je s tem. Najlepsa hvala se enkrat za pomoc.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?