|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   paradižnikova omaka
29.6.2005 12:50:01   
urši*
zanima me , če je paradajz res ful alergen in kako se to pokaže ?
in kako prpravit omako , a lahk kr iz pelatov, pa dam pol zelenjavo not al kako?
pa, te konzervirane mu verjetno ne smem da, al obstaja kaka taka , ki bi bla za otroke primerna
in nakoncu, a sploh lakhk dam6,5 staremu dojenčku paradižnik?

hvala lepa:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   paradižnikova omaka
29.6.2005 13:07:47   
Anonimen
V omaki najbrž lahko, ker verjetno izgubi kislino. Pri svežem pa lahko računaš na vneto rito, zato mogoče res čisto malo.
Za omako pa ne vem, jaz sem delala zelenjavno in dala noti malo paradižnika. Prav paradižnikovo znam pa samo s prežganjem, ki pa pri tako majhnih še ni v redu.

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   paradižnikova omaka
29.6.2005 14:23:14   
tia&silvija
Moj je zadnjič naredil čufte v paradižnikovi omaki. Omako je naredu tako, da je zmiksal konzervo pelatov in dodal začimbe.
NE TEGA DAT OTROKU!
Naša Tia je dobila ful vneto ritko. Baje imajo pelati tako močno kislino v sebi, da je potem urin otroka premočan in razžre luliko in postane rdeča.
Baje pa frišni paradižnik jahko otroci jedo, sicer ne v ogromnih količinah ampak krhelj ali dva pa mislim, da lahko.

LP, S&T

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   paradižnikova omaka
29.6.2005 14:40:08   
Anonimen
no moji po takem zosu ni blo nč

lp, lara

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   paradižnikova omaka
29.6.2005 14:49:40   
Annny
Enako, kot pri Lari- naša je jedla paradižnikovo juho.
Ampak pri vas vseeno mislim, da je za to še prezgodaj- počakaj še nekaj mesecev, saj zdaj je sezona različne druge zelenjave.
lp

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   paradižnikova omaka
29.6.2005 15:50:43   
beba76

Jaz sem mojima pri 6 mesecih paradajz kar skuhala, olupila in zmiksala, pa malo pirejčka zraven, pa je blo kosilo 1A. ;)




(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?