|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno določi s...
5.2.2010 10:58:56   
cat
Pozdravljene,

včeraj sem bila na NS(user posted image sem 11t in 4 dni) pa mi je Dr. Pušenjak povedal, da kaže na punčko (ko smo gledali še z 3D UZ). Drugače so rezultati NS OK, pa tudi otročekuser posted image je primerno velik za svojo starostuser posted image , kar je prav super.
No, ker pa imamo doma že dva fatka, si kr mal potiheh želim da bi bila punčka, ampak sej v končni fazi to niti ni tako pomembno, samo da bo otoček zdrav.
Pa esj veste, babji firbec (pa tudi moževuser posted image ) nam ni dal miru, in sva ga vprašal, če se kej vidi, kaj naj bi dobili avgusta....
Pa je rekel, da kaže na punčko... Jaz pa kr ne morem verjeti, ker ko sem doma ponovno gledala posnetek, se mi je zdelo, da med nogicami vseeno nekja "je". In sicer izgleda kot manjši izrastek, ki pa je obrnjen nvzdol. Ali je še vseeno lahko punčka? Ker baje se nekje do 12. t. nosečnosti zunanja spolovila ne razlikujejo.... in da naj bi pri fantkih bil ta "štilček obrnjen navzgor, pri puncah pa navzdol??
Ali katera kej ve o tem?

Pa lep dan še naprej in uživajte v user posted image !

cat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 10:59:42   
Anonimen
Že pri nuhalni se vidi spol

(odgovor članu cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 11:04:17   
Zala01
Na NS ni nujno, da se vidi spol, meni je v obeh nosečnostih pokazalo na punčko, imam doma pa 2 fantolinauser posted image . Je pa v 2. nosečnosti G. že 1 mesec po NS na UZ zatrdil, da bo fant.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 11:07:00   
janapan
Pri nuhalni svetlini se če je plod pravilno obrnjen že lahko napove spol. Nam je v točno 12 tednu napovedala punčko in na vseh ostalih UZ jih so to potrdili ; ) rodila se pa še ni. V prvi nosečnosti pri isti ginekologinji pa spola ni bilo mogoče določiti, in tudi kasneje se je vse do konca skrivala, tako da mi 100% ni hotel nihče reči kaj bo....no rodili smo punčko ; )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 11:13:08   
Anonimen
Moj ginekolog mi je na nuhalni rekel:
"plod je še premajhen da bi se videlo...
oziroma - vidi se na približno.
karkoli bom rekel je le ugibanje, zato bom
raje povedal ko bom prepričan da je to to"

In to to se je dobro videlo pri 5 mesecih.
LP

(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 11:39:13   
eva1
pri prvem so mi že na NS povedali za spol, pri drugi in tretjem pa šele v 20 tednu...
Evo še en link, kjer se vidjo razlike med spoloma že od 12 tedna dalje:

http://baby2see.com/gender/external_genitals.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 11:49:57   
Anonimen
Men je že na NS napovedala fantka, samo mi je potem moj g na pregledu rekel, da ona raje nič ne reče, ker se tok kmalu lahko še vedno zmotijo, ker imajo punčke ful velik klitoris in ga zamenjajo za lulčka. No se je pa kasneje pokazalo, tam 18t, da imamo res lulčka. 

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 11:52:15   
Najaa
user posted image No tista stvar med nogami ziher ni lulček, ker tako velika pri 11t pač še ni. Po moje no. user posted image Če ti je rekel, da je punčka, je punčka. Ali pa je res fantek... Boš vidla, ko boš rodila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 12:00:15   
cat
Hvala vam za odgovore, sploh za tisti link eva 1user posted image ! Se res vidi kot da imata oba spola nekje do 12.tedna lulčkauser posted image ! Tko, da bomo še mal počakali, če ne prej izvemo avgusta, kaj imamouser posted image !

Imejte še naprej vse lep dan!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 12:00:50   
urška
mislim, da pušenjak pravi, da na NS lahko (če ima idealne pogoje) spol napove z 90% natančnostjo. drugače je pa dokaj natančno po 20. tednu.


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 12:38:57   
divans1
Pri meni se na NS še ni nič videlo, je rekla ginekologinja, da je še plod premajhen, v 17. tednu pa se je lepo videl lulček. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 13:09:19   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: urška

mislim, da pušenjak pravi, da na NS lahko (če ima idealne pogoje) spol napove z 90% natančnostjo. drugače je pa dokaj natančno po 20. tednu.




Ja, sam on vedno pravi, da če ni 100% (al pa 99% no), da spola sploh ne pove. Tak da v tem primeru je pol ziher punčka. user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 15:51:29   
principessablu
men je rekla na ns 80 posto da je fantek,pa mesec kasneje  tud,no zgdaj mi pa že 3 mesece govori da bo punčka..no bomo vidl kmal kaj bo...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 20:49:59   
manna
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: urška

mislim, da pušenjak pravi, da na NS lahko (če ima idealne pogoje) spol napove z 90% natančnostjo. drugače je pa dokaj natančno po 20. tednu.




Ja, sam on vedno pravi, da če ni 100% (al pa 99% no), da spola sploh ne pove. Tak da v tem primeru je pol ziher punčka. user posted image



Se strinjam, Pušenjak ne bi rekel nič, če ne bi bil siguren. Po mojem kar drži da je punčka.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 20:53:08   
tasa_m
Nama je rekla na NS da je da se ji zdi da je punčka, ampak ni čist prepričana, ker sta splovila dokaj podbna in ne more čist lepo videt.
No, pri nam se ni zmotla. Je bila res punčka.

Upam,da jo dočakate tudi vi ;)

Lp

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 21:13:50   
Ploha
men je dr. Mujezinović v dravlah napovedov punco, 80% pa ji imamo res,...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 22:28:54   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: manna

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: urška

mislim, da pušenjak pravi, da na NS lahko (če ima idealne pogoje) spol napove z 90% natančnostjo. drugače je pa dokaj natančno po 20. tednu.




Ja, sam on vedno pravi, da če ni 100% (al pa 99% no), da spola sploh ne pove. Tak da v tem primeru je pol ziher punčka. user posted image



Se strinjam, Pušenjak ne bi rekel nič, če ne bi bil siguren. Po mojem kar drži da je punčka.



Hmmmm ... kolikor vem, je vsaj ena na RR pisala, da ji je prav Pušenjak napovedal punčko, pa je bil potem fantek.

Jaz se na to ne bi zanašala.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 22:32:22   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: živa

IZVIRNO SPOROČILO: manna

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: urška

mislim, da pušenjak pravi, da na NS lahko (če ima idealne pogoje) spol napove z 90% natančnostjo. drugače je pa dokaj natančno po 20. tednu.




Ja, sam on vedno pravi, da če ni 100% (al pa 99% no), da spola sploh ne pove. Tak da v tem primeru je pol ziher punčka. user posted image



Se strinjam, Pušenjak ne bi rekel nič, če ne bi bil siguren. Po mojem kar drži da je punčka.



Hmmmm ... kolikor vem, je vsaj ena na RR pisala, da ji je prav Pušenjak napovedal punčko, pa je bil potem fantek.

Jaz se na to ne bi zanašala.


Ja sej, od takrat pa ne pove več. če ni 100%. user posted image

Ma glej, ne vem. Meni je tak vseeno za spol, njemu pa še bolj. On gleda na tem pregledu vse kaj drugega kakor spol otroka. Me pa pridemo tja z velikim vprašanjem A se vidi spol? user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 22:36:08   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
A se vidi spol? user posted image


user posted image

Vidiš, jaz raje vprašam, če je vse ok, za spol pa rečem, da nočem vedet user posted image . Ker da se lepo pripravim na nek spol, se pogovarjam z bejbijem v bušiju in kujem neke načrte, kaj bova počela, potem pa na morfologiji ali po možnosti v porodni rečejo, čestitamo, imate nasprotni spol, se mi po mojem v tistem hormonsko neuravnovešenem času prav nič fino ne bi zdelo user posted image .  

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
5.2.2010 22:43:24   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: živa

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
A se vidi spol? user posted image


user posted image

Vidiš, jaz raje vprašam, če je vse ok, za spol pa rečem, da nočem vedet user posted image . Ker da se lepo pripravim na nek spol, se pogovarjam z bejbijem v bušiju in kujem neke načrte, kaj bova počela, potem pa na morfologiji ali po možnosti v porodni rečejo, čestitamo, imate nasprotni spol, se mi po mojem v tistem hormonsko neuravnovešenem času prav nič fino ne bi zdelo user posted image .  


verjamem ja. Jaz v zadnji nos. do 28t nisem vprašala, pol je pa zmagu firbec. No pa je res bla punčka, kakor je rekla. user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
6.2.2010 8:15:31   
sayuri
Meni je prav dr. Pušenjak na NS rekel pri dvojčkih, da kot kaže, bomo dobili parček. Je blo res tako user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj se z UZ že lahko dokaj natančno dolo...
6.2.2010 9:16:52   
baja*
meni je G na NS (3D UZ) napovedala fantka. tudi midva z dragim sva bila 90%, da bo fantek, ker sva kao vidla lulčijauser posted image na naslednjih UZ-jih nisva nič spraševala, ker dejansko nisva hotela vedet spola (na NS se je zagovorila), no na koncu sem pa rodila pupouser posted image tako da....

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?