|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniška in komisija
5.2.2010 13:17:48   
Anonimen
Lp! Že nekaj časa ni bilo debate o tem,pa me zanima kako je s temi preverjanji med bolniško?A je res taka panika?Men je gin. dovolila izhode, na odločbi pa je napisano,da moram biti doma,razen če grem na zdravniški pregled ali predpisano terapijo. Saj ne mislim skakat okol, ker tud ne morem več,ampak po ta veliko punco v vrtec in v trgovino pa le moram it, pa na kakšn kratek sprehod. Sej bom še znorela doma do maja?! kakšne izkušnje imate ve?hvala in lp!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolniška in komisija
5.2.2010 14:27:56   
bskrle
Odvisno od regije, sama nikoli  do sedaj nisem imela kontrole med nosečnostjo

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolniška in komisija
5.2.2010 19:53:12   
hubi
Jaz sem bila obakrat skoraj celo porodniško na bol., pa ni bilo nikogar. Veliko se govori, za konkreten primer pa jaz še nisem slišala.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolniška in komisija
5.2.2010 20:08:43   
vaney
Jaz sem dobila inšpekcijo po slabih 3 mesecih bolniške (lani novembra, sredi dneva...pride, popiše, gre).

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolniška in komisija
5.2.2010 20:12:06   
Anonimen
Ravno sedaj ko so razne afere okoli zdravnikov,je veliko teh komisijkih ali inšpektorskih obiskov,

Prejšnji teden je imela ena ženska obisk ob 11h dopoldne.Je noseča in na bolniški.Bila je pa doma na kavču.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolniška in komisija
5.2.2010 20:15:23   
tasa_m
Bila na bolniški od 3.meseca pa nisem nikdar imela kontrole.
Tudi sama sem imela napisano izhodi do zdravnika, ampak sem šla vsak dan na sprehod (dokler sem bila sposobna) do pekarne in nazaj. Tolk da sem se mal "prezračla", ker med 4.stenami bi se mi zmešalo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolniška in komisija
5.2.2010 20:16:28   
Anonimen
Če ti ne napiše zdravnik v karton,da imaš dovoljene izhode (sprehode) ti je opravičljivo če te ni v času njihovega obiska doma.
Če te ni na tvoj naslovu,ti dajo pisno opozorilo,nakar se moreš zglasit pri njih in povedat kje si bila.Bodisi na sprehodu,plavanju,...
Lahko pa si tudi ob vse.S tem mislim bolniško nadomestilo in porodniško.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolniška in komisija
5.2.2010 20:20:15   
tasa_m
Saj pravim,da na srečo nisem imela kontrole.
Drugače pa imam 2 pekarnici preko ceste se pravi 300m,tako da nekaj dolgo me tak nebi mogli čakat user posted image user posted image
To je bilo samo do 5.meseca, da sem se sprehajala, dokler me ni v križu tako zgrablo,da sem 15 min.rabla,da sem do wcja prišla. Tak,da če bi mi komisija tud zvonila na vratih bi verjetno prej obupali, preden bi jim jaz vrata odprla user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolniška in komisija
5.2.2010 22:13:06   
seya
Pozdravljene!
Delam v zdravstvu in lahko vam zagotovim, da nima POPOLNOMA NOBENE VEZE, kaj vem napiše v karton ginekolog ali oz. zdravnik. Če vam na odločbi od komisije piše, da morate biti doma, bo kontrolor gledal odločbo!!! Zanj je merodajna samo odločba in kaj piše na njej.

Tisto, kaj napiše v karton ginekolog / os. zdravnik pa velja v prvih 30ih dneh, ko je plačnik vaše bolniške delodajalalec. Če vam pošlje kontrolo na dom delodajalec (to se zgodi le takrat, ko vam bolniško plačuje on), potem seveda vejla tisto, kar piše v kartonu.


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolniška in komisija
6.2.2010 20:26:50   
Anonimen
Jaz sem bila prvo nosečnost,dve leti nazaj,do 7 meseca na bolniski pa nisem nikoli imela kontrole.Je pa res da se nisem kaj dosti upala hodit okol.Sla sem do trgovine,na kosilo k mami pa zvečer sm hodila na sprehode.Najbrz sem imela srečo.

(odgovor članu seya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolniška in komisija
7.2.2010 7:52:12   
oton
tudi jaz sem v prejšnji nosečnosti bila skoraj od prvega dne na bolniški in sem tudi imela komisijo na domu.

se pa popolnoma strinjam s seyo, ker takrat ko sem imela na odločbi komisije napisano strogo mirovanje sem dobila na dom kontrolo. Kasneje ko se je stanje malo izboljšalo, in tudi na odločbi ni več pisalo " strogo mirovanje " pa me niso več obiskali. Nevem mogoče je bilo samo naključje user posted image

želim vam lep dan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolniška in komisija
7.2.2010 20:50:04   
Klarica123
Pa da smo že čisto panične glede teh komisij...
Tudi sama sem...user posted image

Ampak meni nikjer ne piše, da moram strogo mirovat, pač pa da mi je dovoljeno zapustiti bivališče za obisk zdravnika oz. da je potrebno upoštevati navodila osebnega zdravnika. user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej... če meni reče zdravnik, da lahko grem na sprehode, plavat in podobno (zdaj nekaj luftat ne mislim), a mislite, da bo tisti stric od komisije kaj kompliciral, če me v času kontrole ne bo doma?

Res pa je, da je to moja prva odločba komisije (btw imam odločbo samo za 1 teden user posted image , od 3.2. do 11.2. sem  pa v 32 tednu).

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?