|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč
4.7.2005 6:57:22   
CIPRESA
Danes bom pa kar sem napisala na ta forum, ker vas je več oz. ste skoraj vse take ki ste že rodile pa mi nekaj potrdite ali me pa dopolnite...PROSIM!!!!

Za v porodnišnico bom po mojem mnenju vzela s sabo tole:

Dokumenti:
- potrjeno zdravstveno izkaznico
- napotnico za v porodnišnico
- napotnico za rešilni avto
- izvid RH faktorja in krvni skupini
- osebno izkaznico
- poročni list

Zase:
- milo, zobna pasta in ščetka
- glavnik, pap. robčki
- sp. hlače (mrežaste)
- vložki
- copati in natikači za pod tuš
- brisače (mala + velika)

Za otroka
- 5 plenic (pampers + povijalnih)
- 2 bombažne žabice
- 2 bombažni majčki
- 1 kapico bombažno
- 1 komplet iz flisa (če bo slučajno ob odhodu mrzlo)
- odejico
- copatke

To naj bi bilo po moji logiki vse. KAJ PA VE MISLITE????

LP CIPRESA :nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomoč
4.7.2005 7:13:32   
Blink1
Dokumenti:
Materinsko knjižico:zmeden2:

Za otroka:
- dudo:zmeden: (za vsak slučaj)

Zase:
- nekaj za oblečt za domov (da ne greš v pižami)

Cipresa...zdaj pa že bo počasi, ne?

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomoč
4.7.2005 7:16:01   
Naty*Taja
Dokumente si vse naštela, zase vzemi tisto kar uporabljaš za osebno nego. Vložke, mrežaste hlačke in milo so nam tam v bolnici dal kolikor rabiš.
Fajn je da si kupiš mazilo Lanolin v lekarni za mazanje bradavic, če boš dojila. Pa kak otroški obroč za plavanje, da boš na njem sedela, če boš šivana.
Za bebo lahk pa doma pripraviš in ti potem prinesejo predno gresta domov, ker vse to s seboj nosit, predno prideš od sprejemne do porodne in pol do sobe,...Vsaj pri nas v Celju je tako. Aja pa copate tudi tam dobiš.
Pa še kej za brat v primeru,da bo beba preveč pridna. HA

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomoč
4.7.2005 7:16:33   
Mina1
Zase vložkov in brisač ne rabiš, vsaj v LJ vse dobiš intako.

Ne pozabi GSMja in MOBI kartico, v kolikor nimaš naročnine.

Pa lep porod in zdravega in lepega:duda:

pa-pa Mina1

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomoč
4.7.2005 7:19:09   
Blink1
Aja...jaz sem imela še tiste silikonske nastavke za bradavice za dojenje, ker me je svinjsko požrla prvi dan:zmeden:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomoč
4.7.2005 7:22:33   
CIPRESA
Ja kmal bi pozabla na materinsko pa na GSM, pa še naga bi šla domov. Hvala punce da ste me malo dopolnile, rodila bom pa v Kranju, če bo šlo seveda vse po sreči, ker v primeru da bi se kaj zakompliciralo in bi me peljal rešilni avto bi mogla v LJ ker naši rešilci v Kamniku ne vozijo drugam kot v LJ.

Za tisti obroč pa nevem ker bom pomoje kot je bratova žena eno leto nazaj jedla kar na boku v postelji kar je bilo treba pojest in se ni vsedala na rit vsaj tiste tri dni v bolnici ne. Po moje da bo z mano isto.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomoč
4.7.2005 7:40:45   
Blink1
Ne vem kako je s tem...morda sem bila med bolj srečnimi. Ampak mene ni nič bolelo, tako da niti lekadolov nisem jedla, ko so jih delili v porodnišnici. Obroča pa itak nisem imela zraven:zmeden:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pomoč
4.7.2005 7:55:39   
CIPRESA
Saj tud jaz nisem med takimi ki komplicirajo, pa tud za vsak drek ne tarnam, pa tud tole z obročem lahko probam, ampak se mi zdi da tiste tri dni se vsedeš itak sam takrat ko ješ, tist pa lahko tud v postelji al pa stoje, jaz ne dajem tolk na to da se moram ravno vsedet za mizo pa....poznam pa nekatere, ki pa jim to sploh ni kosilo če se ne vsede in..... jaz sem bolj tako že od začetka bolj hitre narave.
Nisem pa vedla da talajo tudi lekadole, to pa prvič slišim.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pomoč
4.7.2005 7:57:36   
CIPRESA
sem hotla napisat da sem med takimi ki NE komplicirajo za vsak drek

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pomoč
4.7.2005 9:00:33   
Blink1
Ja, pri nas so delili lekadole proti bolečinam,, takim ali drugačnim.

Sem pa jaz kar dosti hodila naokrog po sobi. Sploh ko je mala spala. Pa moja cimra tudi.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pomoč
4.7.2005 9:49:04   
Naty*Taja
No men pa stat ni pasalo, me je bolelo če sem stala. Vpostli je pa težko jest kosilo, ker nimaš kam postavit! Sej zajtrk sem jaz tudi v postli jedla.
So pa nam talali celo Naklofen, ne lekadol in to kolikor si hotel, ker baje bolet pa mamico le ne sme, ker se to potem prenese na malega, če dojiš...
Pa spomnila sem se še na one podložke za dojke! in modrc za dojenje - sam moreš mal večjega kupit, najboljš, da kr potem, ko si v porodnišnici svojga pošlješ! Men je ful mlek teku, tak da sem s plenico pod srajco hodla po bolnci!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pomoč
4.7.2005 9:59:28   
Anonimen
V Kranju ne rabiš s seboj jemat vložkov, mrežastih hlač, brisač, mila, pampersk. Tega je dovolj. Jaz sem imela s seboj modrc za dojenje in blazinice, da nimaš skozi mokre spalke. Meni je pozneje mož prinesel direktno iz lekarne še črpalko za mleko in silikonske nastavke. Ampak to se pozneje vidi, če je potrebno.
Sicer pa res čim manj, pa naj ti raje pozneje prinesejo, če boš kaj potrebovala. Ker res vse tisto s seboj nosit od sprejemne, do porodne pa potem na oddelek, je res veliko. Jaz sem imela neseser in eno mini potovalkico.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pomoč
4.7.2005 22:12:23   
žiža
Kot je rekla Splišni, v Kranju dobiš vse, če kaj posebno rabiš rečeš pa ti prinesejo. Moji cimri so tud nastavke za dojit dali, pa je naslednji dan njen mož nove prinesel v zameno. Tud tablete in kremce dobiš, če jih rabiš. jaz sem dobila vse od Bepantena, Daktarina, hladilne, še za zlato žilo so mi prinesle eno žaubco. Jaz mam res dobre izkušnje. Obroč zna bit zelo zaželjena stvar. Men se je dva dni tako vrtelo da tud pod razno nisem mogla stat.
Polnilec za mobitel!
Pa v svojih copatih se boš zih boljš pošutil akot pa v njihovih rjavih tarzankah.
:rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?