|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AVTOSEDEŽ BREVI TOURING
10.6.2009 13:37:12   
EMILY 3
ali ima katera omenjen sedež.sedež sem gledala v pikapolonici in se mi zdi fajn.pa še od 9 do 36kg je.sam nevem kak se obnese....lepo prosim za vaše iskušnje z njim.....hvala...lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AVTOSEDEŽ BREVI TOURING
10.6.2009 14:52:28   
jernejav
Mi smo ravno kupili tega:
TOPLO PRIPOROČAM!
user posted image




Avtosedež Axiss Car Seat - Oxygen Red - Bebe Confort (196266)






Cena:
269,99 € / 64.700,40 SIT

Klubska cena:
189,99 € / 45.529,20 SIT







user posted image



V košarico >








user posted image user posted image







skupina 1 (od 9 do 18 kg - od 9 mesecev do pribljižno 4 let),
enoten vrtljivi sistem,
nastavljiv naslon za glavo.Se zavrtina levo in desno, tako da otroka lepo položiš v sedež in ga zasučeš v smer vožnje!
Super, poleg tega zelo dobro ocenjen glede varnosti, pa še v akciji je sedajuser posted image



_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AVTOSEDEŽ BREVI TOURING
10.6.2009 20:58:47   
EMILY 3
ja mi je lepi in vse samo mi že mamo sedež od 9 do 18 kg.in je naš mali ze noter v njem.je pa problem da bo ga hitro preraso.ker je sedaj star 7 pa pol mescov in je že kakšnih 10 cm do roba tega sedeža.tako da bomo počasi(čez kakšen mesec)morali po novega.tale brevi mi je luštni in je še sedaj v akciji in me zato tudi zanima.če ste z njim zadovoljne in kakšen je,uporaben in to.ker če je ok bi ga že zdaj kupli.ker do avgusta je še v akciji....lp

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AVTOSEDEŽ BREVI TOURING
10.6.2009 22:33:29   
EMILY 3
PROSIM
če lahko napišete tudi svoje iskušnje z ostalima avtosedeži ki so od 9 do 36kg.....že vnaprej hvala.....bom zelo vesela vsake pomoči

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AVTOSEDEŽ BREVI TOURING
5.8.2009 13:43:05   
ajtak
user posted image Tudi meni je tale sedez zelo vsec, malo me skrbijo le ocene na strani AMZS :

Otrok v sedežu brevi touring sport gleda v smer vožnje, sedež je v avto pritrjen z v avto vgrajenim tritočkovnim varnostnim pasom. Izdelovalec zahteva odstranitev naslona sedeža za večje otroke, sedež brez naslona pa ni priporočljiv, zato tudi ocena slabo. Tudi sicer ima sedež relativno velike obremenitve pri čelnem trku, zelo velike obremenitve pri bočnem trku, slab potek varnostnega pasu, nezadostno oporo za glavo. Dobra je opora za noge, otrok tudi dobro vidi iz sedeža, prevleka sedeža je lahko odstranljiva in pralna v pralnem stroju.

Tudi do sedaj smo imeli Brevijev sedez in sem bila zelo zadovoljna, za tega pa se ne vem...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AVTOSEDEŽ BREVI TOURING
23.2.2010 14:03:58   
harley
mene tudi zanima še kakšno mnenje o tem avtosedežu? dajmo punce, pomagajte nam user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?