|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec v naravi
10.10.2009 20:24:09   
jakaracman
Pri nas v vrtcu bodo verjetno odšli v vrtec v naravi spomladi.Moja bo takrat stara 4,5 l.2x podo prespali.Mala pravi, da bi šla.Kakšne so vaše izkušnje in mnenja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec v naravi
10.10.2009 20:28:14   
lukec
Takih izkušenj še nimam, naš je sedaj star 4 in pol. Verjetno bi ga dala v vrtec v naravi, ker 100% zaupam njegovim vzgojiteljicam, ker nimamo problemov s hrano, ker hodi sam spat ... Ampak mal bi mi blo pa hudo, no, kr precej, po pravici, v 4 letih in pol sem namreč brez njega preživela le tri noči.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec v naravi
10.10.2009 21:15:04   
Lona76
Naš je šel prvič v vrtec v naravi star 4 leta in 3 mesece. Bil je navdušen. Prav tako vsi njegovi prijateljčki iz vrtca. Pri petih letih je šel že dvakrat v vrtec v naravi. Enkrat za 2 noči, drugič pa za 4. Se mi pa zdi da je to odvisno od otroka. Nekateri niso pripravljeni iti sami brez staršev nikamor. Je pa res, da je staršem ponavadi težje kot otrokom. Otroci se tam zamotijo in čisto pozabijo na starše. Če ima željo bi jo jaz na tvojem mestu dala.

< Sporočilo je popravil Lona76 -- 10.10.2009 21:16:15 >

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec v naravi
11.10.2009 9:25:57   
ana b
Naši 4-letniki so bili lani in nihče ni imel problema. Spali so 2x in glede na slike, ki jih je za cel CD so se imeli super in vsi otroci so tudi rekli, da je bilo fino in že komaj čakajo na letošnje zimovanjeuser posted image

(odgovor članu Lona76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec v naravi
11.10.2009 15:02:19   
pinkiponki
Naš Taja je šla pri 4 in 4,5 v vrtec v naravi. Šli so za dve noči. Prvič je niti nisem hotela vpisati, ker se mi je zdelo, da to ni zanjo, da ne bo tam "brez mamice" . Pa me je sama prosila, da bi šla, pa je potem šla in ni bilo nobenih težav. Ravno ta vikend bi pa morala spet it, stara je 5 let in se je že ceu mesec veselila, da grejo, v četrtek sva pa skupaj še pakirali zvečer, ko se je pa v postlo vsedla je pa rekla...mami, jst pa ne bi šla na tabor. Ful sem bila presenečena, ampak kljub temu, da sm jo 10x vprašala, če bi vseen šla, je bla trdno prepričana, da ne gre. Je rekla, jst bi se samo z avtobusom peljala tja, ampak spala pa ne bi, ker ne bo tam tebe. Sem rekla, da je ne silim in naj prespi, pa bo zutri povedala. Tudi zjutraj ni bila nič drugačnega mnenja, pa potem v vrtcu vse tiste potovalke, ki so jih otroci prinesli sabo je tudi niso prepričale, tako da je ostala doma. Se mi je zdelo čist nenavadno. No tolk o naši izkušnji.....če je otrok za, je čist fino, da gre, silit se mi ga pa ne zdi smiselno.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec v naravi
28.2.2010 10:09:24   
Anonimen
Še eno vprašanje-ko se otroci vrnejo, ali znajo povedat, kako je bilo, razen da so se imeli fino user posted image ?  In še vaše mnenje-je to koristna izkušnja(se kaj naučijo) ali je samo dobro, da gredo enkrat sami nekam, brez staršev?

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec v naravi
1.3.2010 1:19:32   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Še eno vprašanje-ko se otroci vrnejo, ali znajo povedat, kako je bilo, razen da so se imeli fino user posted image ?  In še vaše mnenje-je to koristna izkušnja(se kaj naučijo) ali je samo dobro, da gredo enkrat sami nekam, brez staršev?

Naša je šla pred šolo, pri 5,5 etih. Sama je hotela in smo jo pač dali. Rečeno je bilo, da ni bilo nobenih težav s komerkoli od otrok. Ker otroci sprejmejo pravila vrtca, predvidevam da velja enako tudi v vrtcu v naravi. Zato je po mojem koristno, če otroku tako paše. Ker itak pozabi kako je bilo, naša se spomni nekih prizorov, pa da je ni bilo strah.


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec v naravi
1.3.2010 19:18:31   
mayci
Naši naj bi šli letos spomladi (4,5 let), prespali bodo 1 noč. Moj fant je rekel, da si želi iti, zato ga bom vpisala.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec v naravi
1.3.2010 19:40:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: polma

Naša je šla pred šolo, pri 5,5 etih. Sama je hotela in smo jo pač dali. Rečeno je bilo, da ni bilo nobenih težav s komerkoli od otrok. Ker otroci sprejmejo pravila vrtca, predvidevam da velja enako tudi v vrtcu v naravi. Zato je po mojem koristno, če otroku tako paše. Ker itak pozabi kako je bilo, naša se spomni nekih prizorov, pa da je ni bilo strah.



To je že nekaj user posted image .
Ne vem, če naj jo kaj sprašujem, kako je bilo, ko pride domov? Za vrtec ne pove skoraj nič, tudi problemov ni skoraj nič in tukaj imam občutek, da je to njen svet, kamor naj ne posegam veliko. Tam je dobro in to je dovolj vprašanj user posted image user posted image . A za vrtec v naravi bi me vseeno zanimalo, kako je bilo, če se bo kaj spomnila user posted image user posted image user posted image  in želela povedat. 

(odgovor članu polma)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec v naravi
2.3.2010 10:30:28   
sazi
Če želi iti - super. Nečak vem, da je še že precej prij - mislim, da pri 3,5 letih. Imam pa 4-letnega sina in ni variante, da bi šel kam brez meneuser posted image . Upam, da bo kmalu nastopil čas, ko si bo želel iti kaz s svojimi vrstniki in ustreznim spremstvom - varuškam itak zaupam 100 % in s tem sploh ne bi imela težav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtec v naravi
8.3.2010 18:00:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Kakšne so vaše izkušnje in mnenja?


Vrnila se je navdušena, s prvim vprašanjem, kdaj gre spet user posted image user posted image .
Še veliko je vedela povedati, kaj vse so počeli, kje so bili,.....super zadovoljna, jaz pa tudi.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?