|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdravnišk akomisija
18.3.2010 16:42:35   
malecka_mateja
oj!

eno vprašanje na katerem nalsovu te išče zdravniška komisija če imaš 2 naslova oz stalnega in začasnega?ker na odločbi imam stalnega tja dobivam vso pošto živim pa na začasnem?ve katera, sem pa v bolniški ker sem noseča.


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 16:44:08   
baguSka
To pa tud mene zanima.... user posted image Ceprav je pri meni celo tko, da niti nimam prijavljenega zacasnega bivalisca!? Ampak bom pac povedala svoji zdravnici - predno me da v komisijski postopek.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 16:56:18   
malecka_mateja
baguška to pa jaz vem, da baje moreš met prijavljeno drugače ne velja ker komisija vidi v rač. nevem take informacije imam jaz.

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 16:57:31   
baguSka
user posted image user posted image user posted image ja super... in kaj ce ne morem tega uredit pravocasno!? ker ne morem! na stalnem naslovu pa ne bivam in niti ne morem!?user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 17:01:21   
malecka_mateja
hmm nevem kak je s tem! jaz sem si dla zrihatt ker mi je šlo če pa si ne moreš pa tudi kasneje ne? problem je tudi da ti osebni zdravnik tisti obrazec ko ga more predložit komisiji kjer napiše svoj emnenje ne more sprintat na začasnega ker ga nimaš prijavljenega in odkar je sistem on line se ne da več mučkat to ti jaz povem ker sem med.sestra. zato bo še težje. in komisija gleda kateri naslov je tam napisan.vprašaj osebnega mogoče š eni na online sistemu.



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 17:05:49   
baguSka
mislim halo!? to mi je pa totalna kozlarija.... ce na zacasnem ne mores bit, ceprav je to tvoj dom!?? user posted image user posted image user posted image

Jaz bom svoji zdravnici povedala kje se nahajam in naj me iscejo na tistem naslovu!! ne vem kaj nej drugega... ker jaz tukaj kjer bivam ze dolgo let, se pac ne morem prijavit. Tja pa tudi ne morem it zivet v casu bolniske!! In da zarad naslova nebi smela bit na bolniski, mi je skrajno butasto.... user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 17:10:36   
baguSka
Aja, meni drugace VSA posta hodi na moj novi (neprijavljeni) naslov. Razen modrih kuvert ja.

Ne vem no... res ne. Ze to mi je cudno k pravis da niti zacasnega ne mores prijavit pri zdravnici!?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 17:33:31   
malecka_mateja
ne sej poveš ji lahko sam sprintat ti na tisti obrazec nebo mogla, ker je vse povezano  sam to. sej zato pravim probej se zmenit pa ti bodo mogoče ročno napisali ali pa kaki dopis zraven. sej boš vidla, upam da ti komisija nebo zatežila, ker baj eso adijo strogi ker država nima denarj ain vsaka luknja jim prav pride da te vržejo iz bolniške. tudi jaz tega n erazumem sploh p aker nosečnice kontrolirajo ki  jih nikoli niso, pa jih. taka je naša država. upam da boš porihtala. nekako bo že. če ne pa ti pojdi osebno na zavod pa jim pove, če osebna nebo mogla nič naret. sam še vedno nevem na katerem naslovu te sploh iščejo?

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 17:45:45   
baguSka
Jah ce mas URADNO prijavljenega zacasnega, pac tam, ker tam zivis! Ce mene vprasas.... vsaj tko sem jaz zvedla.

Pr meni je pac ta problem, ker nimam prijavljeno... user posted image Ja sranje no. Matr, se bom zdej se zarad tega sekirala.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:08:54   
malecka_mateja
baguška nič se ne sekiraj, povej zdravnici in ona ti bo znala svetovati in ti bo povedala kam se lahko obrneš in tui ona se bo potrudila da bo vse ok. sam odločbo komisije boš na stalnega dobivala.

boš vidla kaj boš pri zdravnici dosegla.kaj si v bolniški zaradi bolezni?poškodbe?



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:37:42   
baguSka
Jaz grem na bolnisko z jutrisnjim dnem. Zaradi postopka umetne oploditve. In ker je za moje stanje priporocljivo pocivanje, bom verjetno na bolniski do porodniske. Potem pa porodniska naprej.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:40:39   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jaz grem na bolnisko z jutrisnjim dnem. Zaradi postopka umetne oploditve. In ker je za moje stanje priporocljivo pocivanje, bom verjetno na bolniski do porodniske. Potem pa porodniska naprej.



baguska, a si noseča?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:43:58   
baguSka
Ne se.user posted image Jutr jih grem iskat.user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:44:52   
malecka_mateja
no zdaj pa sem izvedela, baguška iti moraš na zavod za zdravstveno varstvo in tam javiti naslov kjer te najdejo in ti ga vstavijo v kartico, ker tudi po novem zakonu morajo biti bolniški llisti in vse napisano na začasni naslov, nevem pa kako je če niamš prijavljenega. ampak idi tja pa povej.



ker jaz sem misla da če na občini prijaviš začasnega da oni javijo vsem amapk baje ni tako in za ZZZV moraš sam javit tako da tebi ki naimaš prijavljenega začasnega nebodo komplicirali sej nebodo veeli da niamš prijvaljenega

< Sporočilo je popravil malecka_mateja -- 18.3.2010 18:45:30 >


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:46:30   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne se.user posted image Jutr jih grem iskat.user posted image



Srečno, bom se kaj spomnila nate. Te mam rada.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:46:43   
baguSka
Aha - torej ne rabis nobenega potrdila za zacasni naslov? Samo tja prides in poves in ti verjamejo!?

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:47:03   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne se.user posted image Jutr jih grem iskat.user posted image



Srečno, bom se kaj spomnila nate. Te mam rada.


Dej nehi. Bom jokala.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:48:11   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: Volga


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne se.user posted image Jutr jih grem iskat.user posted image



Srečno, bom se kaj spomnila nate. Te mam rada.


Dej nehi. Bom jokala.



NI treba, al pa tud. K jutr je pol en tak velik dan zate, če si prav predstavljam. In ti res želim, da rata.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:51:43   
baguSka
Lavjutu!! Ob 8.30 sem narocena. Tko da se takrat lahko spomnis name. Lahko jim pa ze zdej posljes kaksno lepo misel, ker lepo pridno rastejo in cakajo name.user posted image

< Sporočilo je popravil baguSka -- 18.3.2010 18:52:16 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:53:10   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Lavjutu!! Ob 8.30 sem narocena. Tko da se takrat lahko spomnis name. Lahko jim pa ze zdej posljes kaksno lepo misel, ker lepo pridno rastejo in cakajo name.user posted image



user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:53:54   
malecka_mateja
baguška zdaj bom pa še jaz mislila nateuser posted image in tvoje bebekeuser posted image
ja baje samo javiš, sej boš videla, sej ne dobiš nekega potrdila tako da upam da ti rata.


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 18:56:55   
baguSka
hvala obema!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zdravnišk akomisija
18.3.2010 21:07:47   
glen
Mislim da na začasnem.
Po moje bi ti znala sestra pri osebnem zdravniku povedat točno.
srečno,pa mirno nosečnost.
Jaz sem bila obe nosečnosti na bolniški(rizični noseč.),pa nisem imela nikoli kontrole.
lp

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zdravnišk akomisija
19.3.2010 8:03:15   
pupika
draga Baguska danes močno stiskam pesti zate in iz srca ti privoščim, da boš zelo kmalu občutila svojo malo pikico pod svojim srčkom.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?