|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavanje za nosečnice
8.7.2005 15:58:20   
tinkatonka

Premišljujem o tem, da bi v 5 mesecu :nosecka: (v začetku oktobra) začela hoditi na plavanje za nosečnice. Sem iz Ljubljane in vem da imajo ta tecaj na fakulteti za šport na Kodeljevem, mene pa zanima, če ji bila na tem plavanju katera izmed vas? Pa pri katerem mesecu nosečnosti ste se začele tega tečaja udeleževat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plavanje za nosečnice
8.7.2005 18:03:12   
Kety
Ojla!

Jaz sem zacela tam nekje 4-5 mesec! Nikoli ni prezgodaj, saj je samo plavanje ful uredu. Dlje kot bos hodila bolje bo zate in za :duda:. Jaz sem nehala hodit junija, ker imajo pri mojem :love: doma zunanji bazen in sedaj hodim vsaj 3x tedensko tja plavat (pa tudi na morje). Jutri zakljucimo 33 tednov!

LP Kety

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   plavanje za nosečnice
8.7.2005 20:21:00   
pika_b
Samo pazi, ker ne priporočajo, da se namakaš v vodi, ki ima več kot 30 C (terme). Najbolj priporočajo olimpijske bazene, kjer je voda malce bolj mrzla. Ni dobro zaradi pregrevanja.

Predvidevam, da boš hodila v pokrite bazene v začetku oktobra.

Za :nosecka: pa je ful dobro, če hodi plavat.

lp, pika_b :sloncek:


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plavanje za nosečnice
9.7.2005 12:39:44   
bobika
že par dni nameravam vprašati, kako je s kopanjem v termah - razen, da v prevroči vodi ni dobro biti. Imam karte za ptujske toplice, pa me zanime, kako je tam poskrbljeno s higijeno. Malce me je strah, kakšnih okužb, ki so kr pogoste v termah in toplicah.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plavanje za nosečnice
11.7.2005 11:16:17   
Andy13
Ko greste plavat pazite še, da se čimprej preoblečete, da se mokre kopalke ne sušijo na vas. Pa pridno plavajte! :bravo:

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?