|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Običajne kavbojke v nosečniške
24.3.2010 8:02:07   
anju
iščem pa ne najdem... teme, v kateri je bil link do neke spletne strani, ki je prodajala kot nek vstavek za odpete hlače.
poznate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
24.3.2010 8:05:10   
thaiss
http://www.minisvet.si/belly-belt-combo-p-1040.php?osCsid=9d6a4e6e270faa3b4eeb30da73fa7035

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
24.3.2010 8:11:20   
anju
uuu, hvala! točno to sem imela v mislih.
mogoče imaš izkušnjo kako se nosi?

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
24.3.2010 8:13:07   
thaiss
malenkostuser posted image
izkušenj pa nimam, ti bo katera druga vedla več povedat

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
24.3.2010 21:30:06   
K_a_t_i
LAhko ti povem s prve roke. Zadeva gre, če imaš na hlačah navaden gumb ali "hakelček". V kolikor imaš net, pozabi na podaljšek. Prav tako pozabi na podaljšek v zadnjih mesecih nosečnosti, če nosiš spredaj in imaš posledično velik trebuh. No, podaljšek ne pride prav niti, če imaš hlače z visokim pasom in imaš velik trebuh. Računaj na to, da moraš imeti čez zelo dolgo majico, da se zakrije odpeta zadrga.
Meni je prišel prav, ko smo šli na sneg - da sem lahko oblekla smučarske hlače.
KAvbojke sem pa raje nabavila nosečniške. Tak trebuh kot to dekle na sliki sem imela do ene 4. meseca user posted image . Tko da - za začetek super, za kasneje pa no go. Vsaj pri meni.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
24.3.2010 22:31:03   
anju
in če se to malo zmučka in spodvije, lahko zleze, da je hlačke videtuser posted image se ne zašije, če prav vidim slikce?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
25.3.2010 0:29:13   
mateyka
a ta fiželjc košta skoraj 20€? pa za to dobiš že skoraj nove kavbojke user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
25.3.2010 5:30:32   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a ta fiželjc košta skoraj 20€? pa za to dobiš že skoraj nove kavbojke user posted image


jauser posted image
kao dobiš 4, če sem prav razumela.
samo če sem prav razumela sisitem, narediš sam doma skori zastonj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
25.3.2010 7:32:11   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: anju
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
a ta fiželjc košta skoraj 20€? pa za to dobiš že skoraj nove kavbojke user posted image

jauser posted image
kao dobiš 4, če sem prav razumela.
samo če sem prav razumela sisitem, narediš sam doma skori zastonj.


ma sej, 4 elastike, 4 gumbi in cunjica - dej ne me hecat za 20€ user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
25.3.2010 12:49:33   
anju
pač, sem vedela, da sem tole zadevo videla, ampak takrat ni bilo aktualno... nekaj t kasneje sem pa gumb odpela in je blo ok. zdej pa ne vem al se je trebuh še malo napel al se je zadrga zlaufala, samo mi kar zdrkne in se odpre do koncauser posted image pol pa to v službi popravljat, ko se še nič ne ve za user posted image ...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
25.3.2010 12:50:35   
mišamaša77
ola, ja jaz imam to doma, sem v 30 tednu in še vedno uporabljam ta kratka dva trakca" ( dva sta daljša, dva krajša). Torej sigurno se da nositi do konca! Ja jaz oblečem vse moje hlače, samo moraš pa res imeti daljšo majco - čez zadrgouser posted image ker tisto blago čez tam na sliki že res lepo zgleda, v resnici pa ne stoji tako lepo - poleg tega gre samo na tadolga trakova. Tako da jaz imam pač temno spodnjo majico ( če se slučajno majca dvigne user posted image in dolg pulover čez. Meni je ful fajn, je pa res da lahko to naredite tudi doma! Nosečniške hlače, ki sem jih kupila v 5 mesecu pa me tiščijo, jih ne oblečem več, ko stojim še gre, usest pa se v njih ne morem.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Običajne kavbojke v nosečniške
30.3.2010 8:11:57   
slovenka
Jaz sem v 32. tednu in nosim običajne kavbojke z nizkim pasom, brez vstavkov - sicer so mi, ko nisem noseča, malo prevelike, sedaj pa gre... nimajo nosečniškega pasu, so na gumb in pridejo pod trebuhom, pa jih imam zelo rada...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu mišamaša77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?