|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   deklisčina
21.3.2010 14:04:43   
maktub
mene pa neki zanima... a se na deklisčino povabi samo punce ki bodo na poroki?
namreč na poroko sem povabila samo res 3 najboljse kolegice druge kolegice pa nisem saj bo poroka v ožjem krogu ampak nevem če te ostale se povabi svaj na deklisčino??se to spodobi....nebi rada da pride do zamer..
sama sem bila sicer povabljena na dekl. in ne na poroko..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
21.3.2010 14:50:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: deklisčina
21.3.2010 21:00:16   
Tigrica86
Tudi sama si predstavljam dekliščino kot zabavo za vse prijateljice/kolegice/osebe ki mi nekaj pomenijo, pa jih iz takšnih ali drugačnih razlogov ne bom vabila na poroko. lahko pa so povabljene na oboje user posted image bodo še bolj vesele user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: deklisčina
22.3.2010 9:26:38   
vesna_b
midva bova mela F in D skupaj, ker mava veliko istih prijateljev, pa tud fešte so nama bolj mešane všeč...

jaz bom na D povabila vse prijatelje, vse vaščane (tamlade), in tudi sodelavce, skratka, vse, s katerimi sem imela oz imam pristen odnos. tudi par bratrancev z boljšimi polovicami, pa čeprav bodo povabljeni tudi na poroko, sam se kar precej družimo, tako da...
pa ne zaradi darila, ker bova vsem povedala, da ga ne rabijo nosit, ampak da se skupaj poveselimo. da z nama občutijo del najinega veselja...

bo pa isto povabljenih par najboljših prijateljev tudi na poroko.

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 22.3.2010 9:27:15 >

(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: deklisčina
29.3.2010 23:00:16   
momo1
user posted image Tudi jaz menim, da na dekliščino spadajo tudi punce, ki jih na poroki ne bo.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: deklisčina
30.3.2010 14:45:52   
Martinčka
jaz sem na dekliščino povabila vse najožje prijateljice... hkrati sem imela tudi te prijateljice na poroki... ampak drugače če jih ne bi povabila na poroko, če bi imela poroko bolj za ožje člane, potem bi jih vsekakor tudi povabila na dekliščino... mislim da tukaj ni omejitve kako in kaj... povabiš vse s katerimi se želiš še zadnjič samska pozabavati.. meni so te punce pripravile super dekliščino (jaz sem priskrbela prostor, hrano in pijačo, one pa so naredile program) in mi je bilo nepozabno noro lepo... čeprav nisem ravno žurerski tip ženkse se mi je tisto noč tok dogajalo da joj:)

(odgovor članu momo1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?