|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za vaše mnenje mamice
14.7.2005 9:05:08   
Čiračara
Ko sem prebirala vaše sezname in priporočila kaj naj kupim novorojenčku za oblečt, sem že čisto zmedena8).
No, pa sem si naredila seznamček. Vas pa prosim za mnenje, če imam oblačilc dovolj in če je potrebno še kaj dodati.
-20kom tetra pleničk
-2-3kom povijalnih pleničk
-5-10kom tetra krpic
-3kom majčk z dolgimi rokavi(2xšt.56, 1xšt.62)
-5kom bodijev z dolgimi rokavi(1xšt.56,4xšt.62)
-3kom žabic(št.62)
-2kom bombažnih pajackov z nogicami(št.62)
-2kom plišasti pajacek z nogicami(št.62)
-1 komplet za iz porodnišnice(št.56)
-ena topla jopica iz flisa
-3kom bombažnih kapic(1xšt.56, 2xšt.62)
-1kom kapica iz flisa (št.62)
-2-3 zokenčki
-2 copatki

No, to je moj seznamček najnujnejših oblačilc.Zdaj me pa skritizirajte in povejte svoje mnenje:)-. Rodila bom pa v septembru:love:.
Vaše pripombe mi bodo v zeloo veliko pomoč.
Hvala in lep dan:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prosim za vaše mnenje mamice
14.7.2005 9:32:04   
taška30
Jaz bi dodala še nekaj tetra plenic in povijalnih, sploh če boš široko povijala so 3 previjalne malo :zmeden: , ker so mimogrede polulane. Razen če ne boš prala vsak dan.
Pa mogoče še kakšen bodi z dolgimi. :zmeden2:
Lp in vesele priprave, Taška

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prosim za vaše mnenje mamice
14.7.2005 9:33:40   
Lenny
Tudi mi imamo septemberčka, letnik 2002. Mogoče ti bom v pomoč.
Za začetek smo imeli:
3 plišaste in 3 bombažne pajace
6 mako majčk
10 povijalnih plenic
20 tetra plenic
en kup pletenih copatkov (babica :) home made)
2 bombažni kapici
2 plišasti kapici
Hitro smo dokupili še 3 bombažne žabice in bodije, pa vrečo za spanje. Najmanjša številka je bila 56, večina 62.
Verjetno sem še kaj pozabila, pa bodo druge povedale.
Lp

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prosim za vaše mnenje mamice
14.7.2005 9:41:17   
asso
Takole je bilo pri meni.

- 20 tetra plenic je bilo premalo, ker je dosti polivala, nabavila sem jih takoj še 10, nato še 10
- povijalnih sem imela 6 in tudi dokupila, ker je veliko krat šlo mimo in je bilo potrebno veliko prati
- tudi majčk z dolgimi rokavi sem imela na začetku enih 6, nato sem jih dokupila
- dolgih bodyjev nisem imela na začetku, ker so mi bile bolj praktične majčke, še posebej, če sem morala obleči dve
- žabice sem zelo malo uporabljala, ker sem takrat morala dati 2 majčki in mi je hitro zmanjkalo majčk
- bombažne pajacke sem imela na začetku 3, vendar sem jih hitro dokupila še 3, ker sem jo imela prvi mesec kar v pajacku in spodi majčko, se mi je zdelo zanjo in zame najbolj komot
- plišasta sta bila dva dovolj za ponoči
- komplet iz porodnišnice O.K.
- jopica O.K.
- meni so bile 2 bombažni kapici dovolj, saj sem jih uporabljala samo po kopanju
- kapico iz flisa sem dokupla še eno, ker smo polivali in je bila večkrat pobruhana tako, da je morala iti v pranje
- 2-3 zokenci (nogavičke:zmeden:) meni niso prišle na začetku v poštev, ker je imela večino hlač z nogicami in čez sem dala samo copatke.

To je to. Jaz, če bi se vrnila na začetek pol stvari ne bi kupila, ki sem jih, ker se mi je zdelo fajn in sem mislila, da kasneje ne bo več časa. Pa ga je bilo dovolj in vsaj sem kupila tisto kar sem potrebovala, ne da mi je stalo v omari, ker tudi glede številk na začetku ne veš kako bo.

Lp asso

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prosim za vaše mnenje mamice
14.7.2005 12:17:29   
Anonimen
Jaz sem nabavla tudi 10 kaliko plenic (to so tiste bolj fine, mehke), ki jih uporabljam za pod glavico, za brisanje dojk in brisanje malega, če kaj bruhne. Pa bi jih rabila vsaj še 10, ker ne perem vsak dan.
Žabice nujno kupi št 56!!!! Ker bodo 62 absolutno prevelike, če boš rodila enega povprečno velikega otročka (50 cm)
So pa bodiji z dolgimi rokavi so boljši, vsaj kar se previjanja tiče...meni so tetra majčke tko štoraste (al sem pa štorasta jaz :)- )

Ja, pa povijalnih imej vsaj 4 ali celo pet...hitro kaj mimo priteče :)-

Pa ne kupuj preveč (jaz imam 4 polne predale, naš mali pa itak uporablja samo žabice pa majčke). Rajši malo počakaj, pa boš potem sproti kupovala.

Veliko užitkov :rozica:

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prosim za vaše mnenje mamice
14.7.2005 14:03:41   
Čiračara
Hvala lepa za nasvete:)

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prosim za vaše mnenje mamice
14.7.2005 20:17:44   
Jančika_
Vidim, da si iz Celja. Če bo s kolki vse vredu, se v Celju ne povija široko, UZ naredijo že v porodnišnici. Tako da je povsem mogoče, da ne boš rabila niti ene povijalne plenice. Jaz jih že nisem.

10 tetra in 10 kaliko plenic sem imela prek glave dovolj, zelo prav pa so mi prišle tiste male obrobljene krpice od Tosame. To je edina stvar, ki jo pri 11 mesecih od teh zadev še uporabljamo. Kaliko so bile sploh brezveze nakup.

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ob čem dojenčki v trebuhu najbolj uživajo?
Otrok se v trebuhu razvija, raste in počne še marsikaj zanimivega, večino časa pa lepo uživa, če uživa tudi mamica. Vse ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?