|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oktober!
12.7.2005 9:43:49   
bambi
Ja, kje pa ste vse???? A še spite?????

Mene je pa moja :duda: danes zjutraj zbudila, pa seveda spanje malo na leve, malo na desnem boku mi tudi že dela težave.....

A vas kaj bolijo vezi pod trebuhom???? Meni se zdi, da mi bo trebuh razneslo, kaj šele bo?????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Oktober!
12.7.2005 9:54:25   
SANJA2
Dobro jutro! Jaz sem v službici in se ravno penim, ker še zdej nimam zamenjave. Na dopust, ki ga bom nadaljevala s porodniško mislim iti s 1 avgustom in danes je že 11. julij. Čist sem besna na direktorja, ker se sploh ne zaveda, da lahko jutri grem... na bolniško in pol na dopust in pol na porodniško. Odkar sem noseča nisem bila na bolniški niti 1 dan ampak sedaj pa mi res več ne paše sedeti 8 ur...zatekajo mi noge... boli me križ...

Mal sem pojambrala:((

Moj buši drugač kar raste in raste. Pikica se je stacionirala čisto spredaj zato vse skupaj izgleda še VEČJE. Vsi me zafrkavajo če imam rok jutri... no jaz pa molčim in se smejim:)))

pozdravčke vsem od tečne :nosecka:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Oktober!
12.7.2005 10:16:00   
muriel
ej, Sanja, ne sekiraj se zaradi službe! je trenutno zelo, zelo nepomembna stvar. zamenjava pa je direktorjev in ne tvoj problem. jaz to bolj govorim, ker v praksi se tudi sama zelo veliko živčim zaradi službe, ampak se skušam prepričat, da sem trenutno najbolj pomembna jaz in otrok!

vsi smo nadomestljivi, delo lahko počaka, organizacija dela pa je stvar delodajalca in ne tebe. če se ne počutiš v redu, pojdi na bolniško! da si ne boš pozneje očitala.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Oktober!
12.7.2005 10:26:45   
Anonimen
hello, vidim, da je povsod enako ...tudi od mene hočejo izsiliti točen dan nastopa porodniške, bolj kot jim govorim, da potrdila še nimam bolj silijo...mah...
Spim bolj slabo, zaleže blazina med koleni...Pozdravček vsem :nosecka:

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Oktober!
12.7.2005 10:31:43   
Tejčika
hja, tudi jaz bolj slabo spim, selim se z leve na desni bok, pri tem me bioli v celem trebuhu,....otrdeva mi trebuh, lulat me skoz tisci,...kup tezav v glavnem:-)
ampak bomo prestali, ne? :bravo:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.7.2005 10:57:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Oktober!
12.7.2005 10:58:50   
muriel
ampak, a ni zanimivo; neko obdobje smo bile vse kar rahlo evforične zaradi nosečnosti. tam okrog 15T ali kdaj?

sedaj pa se kar non stop pritožujemo!

jaz bi se rada spet počutila kot pred kakšnim mesecem, ko se mi je zdelo, da sem stalno rahlo pijana in totalno vesela!!!

ampak kljub vsemu, je fajn, a ne!?

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
12.7.2005 11:04:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Oktober!
12.7.2005 11:47:02   
Udb
Dan!

MEne tako hrbet boli!! :((:((:(( GROZA!

Moj :duda: je tako aktiven!! Komaj čakam da ga vidim!

Drugače pa komaj čakam četrtek, ko greva z :love: v Graz!!!!!!!!!!!!!!! JUPI!!!!!!! Šoping!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Oktober!
12.7.2005 11:47:54   
nana 27
Lep pozdravček, oktobrke!

Če že sedaj tako tarnamo...uf, kaj šele prihaja :zmeden:

Mene pa vsake toliko malo zbada spodaj, ponoči grem 3x na stranišče, :duda: brca, ampak ni panike. Včeraj sem imela test za glukozo, ki pri moji ginekologinji doleti vse :nosecka: Ker je bilo preveč sladkorja v krvi po eni uri sem danes opravljala še triurni test OGTT, tako da so me čisto prešpikal in 4x vzeli kri :grrr: Upam, da bo z rezultati vse v redu, drugače pa me čaka dieta, v najhujšem primeru tablete ali insulin. Meni je vse zelo čudno, ker zdravo jem, ne pijem sladkih in gaziranih pijač, zvečer se ne bašem, zredila sem se za 6 kilogramov in v družini nismo bajski in nihče nima problemov s sladkorjem...

No, malo sem morala pojamrati...upam, da se bo vse v redu odvilo in da :duda: ni ogrožen.

Pa vaše bušije spremljam...tako so fletni!
Božajte jih!



(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Oktober!
12.7.2005 12:30:30   
atasan
Hojla,

jaz še nisem začela jamrat. V primerjavi s prvo nosečnostjo je sedaj milina in kar ne upam klicat :hudicek:. Me je pa včeraj ponoči zgrabil krč v nogi. Še cel dan me je bolela. Drugače pa težav sploh ni, spala bi kot ubita, če nebi naša Hana težila od 4 do pol 6. Potem smo pa končno zaspali, čez dobre pol ure pa budilka... Danes me ne reši niti liter :kava:.

Sem pa uspela dat v album neki slikic sobe našega 22 mesečnega cukra. Poglejte!

Aja, še link



Lep dan!

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Oktober!
12.7.2005 12:32:26   
atasan

Upam, da zdaj lik "dela"


(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Oktober!
12.7.2005 12:37:30   
atasan
:ups: Če ne gre pač ne gre,... ampak v tretje




(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Oktober!
12.7.2005 13:11:40   
atasan
Zdaj pa tole postaja že zabavno, vsaj zame, počasi se bom popolnoma zbrihtala. Najboljše da kar same vpišete naslov(brez <,>) pa bo (sem poskusla, pa odpre album).

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Oktober!
12.7.2005 13:27:33   
emaa
saj se samo br-je zbriše pa link dela, ko daš link moraš naredit presledek, pa je vse v redu

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Oktober!
12.7.2005 13:30:50   
Udb
Da ti pomagam!! ;)

http://tati.moj-album.com

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Oktober!
12.7.2005 13:38:36   
atasan
Hvala obema, zgleda da je res tist presledek mankal.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Oktober!
12.7.2005 13:59:06   
Udb
Kako so pa ratale take lepe ribe??? FUL so dobre!! Če bi jaz risala, bi bilo vse krevljasto!! ;)

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Oktober!
12.7.2005 15:29:24   
atasan
Tehnike so bile različne.

Slike sem našla na internetu, sprintala, kopirala, povečevala...

Ribice: iz papirja sem si naredila šablone, jih obrisala, notranjost pa kar na roko.

Mravlje in Pu-ja sem pa risala s pomočjo grafoskopa. Sliko sem sprintala na foljo in projecirala.

Obrise sem naredila s svinčnikom, potem sem barvala in na koncu naredila še črne obrise.

Mi je vzelo pa kar nekaj časa. Predvsem pa je bilo potrebno kar nekaj akrobatskih spretnosti in ravnotežja. Sploh čisto pri tleh je bil problem (trebuh!!!)

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?