|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tiste ki kupujete voziček
6.2.2009 19:17:53   
TejkaPK
Malo sem firbcala na ebayu in našla tole....

klik


klik


Tej sicer niso iz ebaya pa vseeno..

pliko varianta
klik

za vse ki vam je všeč stokke (samo cenovno veliko bolj ugoden)
klik

Pojma nimam če se pri nas dobijo, so mi pa lušni :))

LP

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 6.2.2009 20:15:34 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tiste ki kupujete voziček
6.2.2009 19:54:43   
tančk
Pri nas ne vem.,če se dobijo,lahko si pa pogledaš na strani www.kiddies24.com,majo ogromno vozičkov,medrugim tudi joolz.Jaz bom maclarna naročila,sem pa lansko leto za bazz-a zimsko vrečo.Lp

_____________________________

Moj fantek Nejc je moja zvezdica, moje vse.

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tiste ki kupujete voziček
6.2.2009 19:58:32   
TejkaPK
Ah ne,.... jaz ga ŠE ne rabim... se uporabnik še ni napovedal :.-))

Samo firbcam


Sicer sem bolj za klasiko.

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tiste ki kupujete voziček
6.2.2009 20:14:58   
Ribica **
Mamas&papas ima vozicke od Peg Peregota (nekatere modele), samo prodaja jih pod svojim imenom. Pri nas ne vem, ce se dobijo, sem pa videla trgovino v Londonu - imajo precej lustne stvari.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 6.2.2009 20:15:59 >

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tiste ki kupujete voziček
7.2.2009 8:53:12   
babylove
Jaz sem za tak denar kupila avto.
Se nas lahko 5 notri pelje.

_____________________________






(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tiste ki kupujete voziček
7.2.2009 13:25:33   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: tančk

Pri nas ne vem.,če se dobijo,lahko si pa pogledaš na strani www.kiddies24.com,majo ogromno vozičkov,medrugim tudi joolz.Jaz bom maclarna naročila,sem pa lansko leto za bazz-a zimsko vrečo.Lp


Tanck, malo sem pogledala na ta tvoj lnk in vidim konkretno za vozicek HARTAN VIP, da je predrag - stane 529 eur  ( gledam nemske spletne trgovine) na tej strani http://www.babyonlineshop.de/shopart/1001020014.htm  pa stane 496 eur, pa se tej ze itak posljejo v slo, tisti na kiddies24 pa samo na povprasevanje in nimajo napisane cene posiljanja.  Sem pa pogledalala samo ceno za ta konkreten vozicek.

Ce najdem se kaj cenejsega pa sporocim user posted image

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tiste ki kupujete voziček
31.1.2010 22:16:56   
Caia
Joolz je še vedno daleč najcenejši na mamas&papas. Prvi link. Hm.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tiste ki kupujete voziček
3.2.2010 0:01:08   
JanaB
Joolz vozički so na tujih straneh res precej cenejši ampak v tem primeru gre za lanski model. Letošnji pa žal tudi tam (zaenkrat) stane toliko kot pri nas. Upam, da bodo cene kaj padle, da bom kupila še kakšen dodatek user posted image

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tiste ki kupujete voziček
4.2.2010 14:27:15   
Caia
IZVIRNO SPOROČILO: JanaB

Joolz vozički so na tujih straneh res precej cenejši ampak v tem primeru gre za lanski model. Letošnji pa žal tudi tam (zaenkrat) stane toliko kot pri nas. Upam, da bodo cene kaj padle, da bom kupila še kakšen dodatek user posted image


Ni čist res. Nov komplet dobiš za 740€ (pri nas 800€), pa še zraven vrečo in adapterje za Maxi cosi, kar te pri nas pride dodatnih 100€.
Meni je starejši model veliko lepši, tudi barvne kombinacije; sam so mi ga v Angliji pred nosom pobrali. Verjetno bom težko dobila star model še kje :-(

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tiste ki kupujete voziček
10.4.2010 14:13:29   
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
JS SEM KUPILA VOZIČEK TRIKOLESNIK Z KOŠARO BAMBINO WORLD PRI FIRMI RISP IZ TREBNJEGA IN SEM FULLLLLLL ZADOVOLNA Z NJIM PA ŠE  ZELO UGODNA CENA JE160 EUR   PRILAGAM ŠE NJIHOVO TEL ŠT 040 645 159
 

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tiste ki kupujete voziček
10.4.2010 14:23:15   
Hanuši
Kar nekaj izdelkov Mamas&Papas se dobi v Bušiju. Mislim, da se lahko naroči tudi model katerega oni ne držijo.
Zakaj pa direktno z njihove strani ne naročiš. Jaz sem igrače in vse dobila

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu aaaaaaaaaaaaaaaaaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Berete?
Lilita

Ste ta teden že brali kakšno knjigo?

Da (43%)

Ne (57%)


Število vseh glasov: 47

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!