|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blato pri prehodu na GH
29.5.2010 11:22:22   
Isabelle
Moja hčerka je stara 4,5 mesece in sem ji začela uvajat gosto hrano.Zadnje dni kaka trdo in bolj temno blato.Zanima me ali je to normalno?Noče pa mi pit nobene tekočine razen mleka in sem posumla da je mogoče tudi zaradi tega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blato pri prehodu na GH
29.5.2010 11:25:12   
mini86
to je čisto normalno..bobki, kašasto, oranžno, črno, rjavo, smrdeče.........................................................to je vse ok..
dokler ni tekoče, zeleno je ok

seveda se je blato spremeničlo, saj se je spremenila tudi hrana


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blato pri prehodu na GH
29.5.2010 12:27:23   
Isabelle
Je temno zeleno, malo pa vleče tudi na rjavo. 

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blato pri prehodu na GH
29.5.2010 12:53:30   
mini86
kakšen vonj pa ima..a pač po drekcu al bl vleče tko khm na kanalizacijo..kaj je pa jedla

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blato pri prehodu na GH
29.5.2010 12:54:17   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Isabelle

Je temno zeleno, malo pa vleče tudi na rjavo. 


mislm da so skrbi odveč..kertud nš ma tko..sploh če praviš da je bolj trdo


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blato pri prehodu na GH
29.5.2010 13:02:16   
eva1
Vse mogoče barve so ok-od zelene, rjave, rumene...sam da ni pregosto(bobki) ali driska...pa počasi uvajaj...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Blato pri prehodu na GH
29.5.2010 13:06:53   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Vse mogoče barve so ok-od zelene, rjave, rumene...sam da ni pregosto(bobki) ali driska...pa počasi uvajaj...


ok samo tud bobki niso grozno nevarni..če se ne matra za kakat seveda..nč če rečmo večkrat je banano ki zapira ma potem bobke, ampak to je rečmo 1 dan potem je pa ok


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Blato pri prehodu na GH
29.5.2010 13:43:24   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Vse mogoče barve so ok-od zelene, rjave, rumene...sam da ni pregosto(bobki) ali driska...pa počasi uvajaj...


ok samo tud bobki niso grozno nevarni..če se ne matra za kakat seveda..nč če rečmo večkrat je banano ki zapira ma potem bobke, ampak to je rečmo 1 dan potem je pa ok



Ja seveda če jih ne matra je ok..ponavadi pa ob bobkih boli, včasih se tudi kri lahko pojavi, zato sem to napisala...sej vsi vemo, da je potrebno potem dodajati malo več tekočino, al pa kakšno suho slivo skuhati zraven sadja, pa lepo kakajo :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?