|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 19:04:01   
kimi
kdaj se naši nerojeni sončki v trebuščku ponavadi obrnejo z glavo navzdol. In če se kaj preje ali to pomeni da bo otrok kamlu zunaj da se že pripravlja ali ne:zmeden:. Moj prvi je bil v 28 tednu že z glavo navzdol pa sem potem kmalu rodila
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 19:14:50   
benika
Jaz sem bila v sredo v posvetovalnici in mi je G (po pritiskanju na trebuh) dejal, da se je mali že obrnil. Sem pa v 31. tednu.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 19:40:27   
Anonimen
Kimi, naša je bila že v 25. tednu navzdol, pa sem rodila na rok.

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 19:54:21   
Teni_
JAz sem imela v sredo morfologijo(sem bila noseča 22t6d), pa je rekla, da je že obrnjen/a dol. Ko mi je kazala kje je maternični vrat, je bila z glavico obrnjen/a proti vratu. Če je to to. Se pa ne spomnim, kdaj se je Teja obrnila. Upam, da ne bo kaj dosti prej.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 19:55:47   
Anonimen
Ja, mojca, samo tvoj se bo gotovo še malo vrtel. Je bil pač glih na pregledu tako obrnjen.

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 19:56:13   
mika
Moja pupa je na pregledu pri g v 25 tednu že bila obrnjena navzdol in tako je ostala do poroda. Rodila sem dva dni pred PDP.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 20:18:51   
Teni_
Ja, saj to sem si mislila. Se še ima čas obračat.

Lp,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 20:33:41   
Kety
Joj, jaz pa jutri zakljucujem 33 teden, pa je se vedno z glavo navzgor!:((:(:((:(:((:(( Upam, da se ni panike. Bom pa prvic rodila!

LP Kety

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 21:22:46   
Dadi
Ravno v sredo sem bila na Uz v 31 tednu in in je obrnjeno tole naše bitjece z glavo navzdol. Po besedah G se ne bo več nazaj obrnil, tako da gremo z glavo v beli svet.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj se obrnejo...
8.7.2005 21:23:35   
Gina
Naš je bil v 28. tednu z glavo navzdol, pa v 32. t spet na riti!, pa v 38. t. spet na glavi, rojen pa je bil s skoraj tedensko zamudo.:)-:)-

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj se obrnejo...
9.7.2005 15:48:21   
African queen
Moja dva sta bila oba do 20. tedna obrnjena z glavo navzdol,pa sem oba rodila ob roku.Se pa nista vmes nič obračala.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj se obrnejo...
9.7.2005 21:33:34   
Naja31
Moj je bil že na morfologiji obrnjen navzdol. Se mi je zdelo prav čudno, da to pogleda, saj je imel še dovolj časa, da se še 100x obrne. No,pa je potem ostal na glavi.

Lp, Naja

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj se obrnejo...
10.7.2005 0:58:51   
Seven*
Ponavadi se obrnejo okrog 30 tedna. Potem jim zacne zmanjkovati prostora za razne manevre. Kolicina plodovnice je tudi manjsa.. Sploh ni vazno kdaj se obrne, vazno je DA SE obrne. Ponavadi je problematicno, ce ni po 30. tednu se obrnjen. Lahko se pa obrne tik pred porodom, ceprav redko..se je pa dogajalo..

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj se obrnejo...
20.7.2005 10:55:30   
Mirna*
Evo, prima, sem v 32 t, mali :duda: je baje po UZ velik za 35 t, pa z ritko navzdol...sem kar sumila kaj takega, ker me je tako brcal spodaj, da me je prav bolelo...

Gineko.je po mojem kar zaskrbljena, je rekla, da se mora obrnit v parih tednih. Cez 3 t imam pregled, bomo videli. Upam, da se bo. Ce pa se ne bo, mislim, da mi s kaksnim obracanjem ne bodo tezili, ker sem prvic rodila s CR in je rekla, da me v tem primeru caka tudi 2...

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?