|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lak na nohtih!?
8.7.2010 9:46:50   
bučkabb
tukaj oz. na sosednji temi ste strokovnjakinje na področju nohtov pa upam, da mi boste znala svetovat.

imam svoje nohte, ne čist kratke in ne nevem kako dolge, lepo trde in lepo oblikovane...pa imam problem z lakiranjem

vsak lak ki sem si ga do sedaj nanedla mi ne zdrži več kot 2 dni in mi odstopi in se odkruši od nohta ..
opravljam vsa gospodinjska opravila, voda in to... in nikakor ne morem imeti lepo nalakiranih nohtov

sedaj sem že začela razmišljati o gelu na nohtih, a po eni strani razmišljam, da je škoda mojih nohtov, ki niso tako slabi, pa še to nenehno obiskovanje kozmet. mi ne diši preveč

nasvet prosim, kako ohraniti lak na nohtih vsaj par dni nepoškodovan.
kakšni laki so to??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lak na nohtih!?
8.7.2010 10:01:39   
zvezdan
Ne dajaj si gela na nohte če so tvoji nohti ok. Tudi sama sem imela gel pa ga ne bi imela nikoli več. Moji naravni nohti so kar ok pa mi tudi ne zdrži lak več kot 2-3 dni. Kar pozabi...na naravnih nohtih je pač tako. Ko sem bila še študentka in sem bolj kot ne le obračala liste v knjigi sem imela nalakirane nohte tudi po ves teden zdaj pa ko pospravljam in pomivam pa ne gre. Tudi če uporabljaš rokavice se ti lak odlušči. Jaz sicer vedno uporabljam tudi nadlak pa je morda malo bolje. Drugače pa se kar sprijazni voda, pospravljanje in lepi dolgo nalakirani nohti pač ne gredo skupajuser posted image  

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lak na nohtih!?
8.7.2010 10:02:05   
mini86
ali uporabljaš podlak in nadlak..če je barvni lak pa še dve plasti tega..tako delamo na teh manikurnih otokih in sigurno ti bo držalo več kot dva dni..seveda je razlika spet kateri lak uporabljaš..
sigurno pa voda hitreje pokvari lak

če te še kaj zanima vpraši


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lak na nohtih!?
8.7.2010 10:36:40   
bučkabb
lake sem že uporabla nešteto firm pa so vsi isti in mi je prezveze kupovat tolk če pol enkrat al pa dvakrat namažem in konc

nadlak sem že poizkusila, podlaka pa še ne

Katero firmo mi priporočaš in ali se dobijo ti podlak, lak in nadlak v kompletu, da bi bili res odlični, Kateri?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.7.2010 11:49:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bučkabb)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lak na nohtih!?
8.7.2010 12:49:25   
mini86
js uporabljam samo lcn lake in če si daš lepo podlak, dve plasti barvnega laka in potem še nadlak ti garantiram da ti bo držal vsaj 4 dni lepo..

morš pa res dobr posušit


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
29.7.2010 23:12:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lak na nohtih!?
30.7.2010 10:46:05   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

probaj na rahlo "zmatirat" noht preden začneš lakirat..torej snemi lesk iz nohta z mehko pilco (ga spili toliko da se ne bo več svetil in ne bo imel brazd- tako tudi neseš začetno maščobo iz nohta) nanesi podlak, dve plasti ali eno debelejšo plast bavnega laka in nadlak... meni tako drži (kadar in redkokdaj imam naravne) vsaj 4 dni...



js ti tega nebi priporočala ker sploh če se lakiraš pogosteje si lahko stajnšaš noht in se ti bodo začel lomt in cept..noht lahko razmastiš v skrajni sili tudi iz acetonom-samo potem nič več ne prijemaj nohtov..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?