|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mimo vrste
20.7.2005 13:00:17   
huda
Pridem v lekarno,....čakam v vrsti,....pride za meno eno telo (ne morem lepše reči)...in ne upošteva vrste,....----se kar prerine naprej,....
Mu lepo rečem, da vsi čakamo v vrsti in naj bo tudi on vljuden in počaka........:grrr::grrr::grrr::grrr:
Telo jedno pa še reče, da on nima časa in da naj čakamo mi....:zmeden: Pa kaj je to za ljudi??????''''


ufff,....kak mi grejo taki na k****

Neposredna povezava do sporočila: 1
   mimo vrste
20.7.2005 13:02:22   
india
huda, sja sploh nisi grdo rekla, jaz bi uporabila kak hujši izraz...ja,kako pa so kaj drugi reagirali??

Ja, saj,dandanes ljudje več sploh nimajo nobenega občutka za soljudi in enostavno niti nobenega potrpljenja.:(:(

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mimo vrste
20.7.2005 13:06:58   
huda
ostali so bili tiho:grrr:,......(so bili pa vsi vglavnem starejši) ----mislim, da si premalo ljudi upa kaj rečt,..... ma ne vem zakaj:zmeden:

meni grejo taki ljudje vedno na živce,....predvsem, ko se prerinejo pred take, ki komaj stojijo, so bolani,itd........ to tele v sebe zagledano je pa bilo staro okrog 40 let (ma glavno, da je bil nobl zrihtan,....) ----- taki si pa itak vse upajo,.....






(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mimo vrste
20.7.2005 13:09:45   
Anonimen
js bi ga prjela pa mal prestavla. mislm haloooo! da še tkole gobc stegne pol.

(odgovor članu huda)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   mimo vrste
20.7.2005 13:11:29   
Čiračara
Ah dost je takšnih telet...najraje bi jaz takšne na g...:grrr:

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mimo vrste
20.7.2005 13:15:52   
dory
kwa??? tle pa jest nimam tolerance...kdo pa ma dons cas??:grrr:

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mimo vrste
20.7.2005 13:17:02   
india
Hja, jaz sem danes stala na pločniku, za črto za koesarje, na strani za pešce in se pogovarjala s sošolko, ko se pripodi proti nama en tip na kolesu in se seveda zaleti v sošolkin voziček z :duda: nakr še v mene in samo gleda z vleikimi očmi, jaz pa: oprostite, ker smo na pločniku, vi pa nimate kje dirjati...tipa je moja nesramnost prestavila, nakar mije povedal nekaj nerazumljivega in odbrzel dalje....
žal, pešci nimajo več pravic,ki jim pripadajo :((

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mimo vrste
20.7.2005 14:06:04   
ninocka
ja kaj je pa lekarnarka /lekarnar (upam, da sem prav napisala) reku? Bi ga mogu on/a nazaj v vrsto postavt... :zmeden:

Jst tut takih ne prebavljam, pr men ce je kdo to probu narest, sem mu vedno rekla, da ostali pred njim tud cakajo in bo pac mogu pocakat tud on...razen, ce ga naprej ne spustijo, mora pa ostale vprasat in ce so se ljudje strinjali sem ga postregla, drugac pa ne...

Se bolj pa sovrazim une, k pridejo not, nimajo cajta, se jim ful mudi, pa samo eno malenkost majo, na koncu ti pa 45 min poberejo...ocitno majo cajta se prevec, ne pa premal... :grrr:

me tok raz***** tak folk, hvalabogu da sem na dopustu in porodniski in ne bom mela s takimi opravka se cel let :bravo:

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   mimo vrste
20.7.2005 15:16:58   
Pia73
Sem bila zadnjič v hipermarketu, noseča 39 tednov. Pustim voziček v vrsti in stopim še po nekaj ,ki je bilo 3m stran. In ne moreš verjeti, da sta dva smrkavca prestavla moj voziček in se zrinila pred mano, pa pridem med to kolobocijo, pa rečem sem že nazaj,... Pa sta se kar režala, niti slučajno nista pomislila, da bi se premaknila. Pa ne rečem, da me dolgo ne bi bilo in bi zato ustvarjala gnečo,.. ne je bila kar vrsta,... potem je pa prišla ena punca zraven njiju pa tudi ni nič rekla na to,.... :hudicek::hudicek::hudicek:

Sem bila bolj razočarana kot jezna,... :(:(:(

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   mimo vrste
20.7.2005 15:32:13   
Pikapolonica
Ja, zgleda da so lekarne ena čudna reč... Jaz sem tud enkrat, sicer že stala pri blagajni, pa se mi čist za hrbet pririne ena ženska in začne kar nekaj tam z enim receptom mahati. Mislim, kaj pa črta diskretnosti, pa to???? Pa nisem zdržala in sem se obrnila k njej in ji kar lepo rekla: Gospa, a lahko prosim malo počakate. Jaz še nisem gotova. Pa če lahko prosim malo nazaj stopite!!! Me je sicer malo čudno pogledala, potem pa brez besed stopila korak nazaj. Jaz sem bila tolk ponosna nase :bravo::bravo::bravo: , čeprav so se mi kar noge tresle (ker kar tako rečt nekomu nekaj pa tud ni tako lahko). No v glavnem, ljudje so vseh sort. Ampak jaz zadnje čase nisem več tiho.

Joj, sem se zdajle spomnala, da se mi je pred kratkim zgodilo še nekaj podobnega, ko je en tip kar pred mene stopil - v lekarni seveda spet. Pa sem mu tud kar rekla: Poslušte, kaj jaz sem pa zrak al kaj?? Mu je tud kar usta zaprlo, bedaku!

Ja, mnogo je brezobzirnih ljudi - bedakov z drugimi besedami. A prevladujemo vseeno ljudje boljše sorte!

LP, :pika:

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   mimo vrste
20.7.2005 23:04:05   
ribica.
To še ni nič. Jaz sem bila včeraj v DM-ju kjer je uletela neka ciganka z otrokom, valda, in se začela neki pizdit čez svojega dedca, da zakaj da socialno dnar njemu, pa da naj ga kar na psihiatrijo pošljejo.... To se je prepirala z trgovkami DM-ja ker ni imela dnarja. So ji rekle, da one nimajo nič s tem, pa se ni dala motit.Pred vsemi je vzela kar je potrebovala in šla. V stilu, me ne zanima.

(odgovor članu huda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?