|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in antibiotiki
1.7.2010 11:43:45   
petera
Pozdravljene,

sem v 29 tednu, in prejšnji teden sem zbolela za angino, ter dobila ospen 1500. Ima mogoče katera izušnje da je med nosečnostjo jedla antibiotike, mislite da ne more škodovati?

Hvala za info.

Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost in antibiotiki
1.7.2010 12:03:32   
Anonimen
Misliš da bi ti zdr. dal AB ki bi škodile otrokuuser posted image

Pa drugače takšne stvari vprašaj zdravnike in ne na forumu

(odgovor članu petera)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost in antibiotiki
1.7.2010 13:49:36   
jagoda28
Jaz sem tudi dobila Ospen v prvi nosečnosti, pa ni bilo nič narobe. Zdaj pa sem tudi dobila Hiconcil pa mislim da ni nič takega.

Aja pa tiste ki imate slab dan se spravite raje kam na samotni otok kot da ga z svojimi izjavami delate še drugim.

< Sporočilo je popravil jagoda28 -- 1.7.2010 13:50:46 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost in antibiotiki
1.7.2010 14:07:33   
Anonimen
Mislim ,da imaš slab dan samo ti v tem primeru

(odgovor članu jagoda28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost in antibiotiki
1.7.2010 14:14:36   
Katy78
user posted image user posted image user posted image

Spet ledenaa pod krinko anonimnosti. user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz sem dobila antibiotik na začetku nosečnosti, pa je bilo vse ok. Saj zdravnik, ki ti ga je predpisal, ve da si noseča, tako da si lahko brez skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost in antibiotiki
7.7.2010 14:38:06   
petera
Hvala, zdravnik bi res naj predpisal tisto kar lahko, mi je pa lažje da povprašam na forumu, saj veste vsako  mater skrbi.

Ta ki se ima pod anonimno, da pa mora biti zelooooo čudaška, in depresivna baba.


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost in antibiotiki
9.7.2010 14:48:04   
PC Baby
Jaz sem tudi jemala antibiotike zaradi gnojne angine ko nisem še vedla, da sem noseča. Ko sem vprašala Gako je zdaj s tem, mi je povedala, da v prvem trimesečju gre itak na vse ali nič - v smilslu, da če bi škodili plodu, bi prišlo do spontanega splava. Če nisem splavla bo pa vse Ok.

(odgovor članu petera)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečnost in antibiotiki
9.7.2010 15:30:51   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby
Gako je zdaj s tem, mi je povedala, da v prvem trimesečju gre itak na vse ali nič - v smilslu, da če bi škodili plodu, bi prišlo do spontanega splava.

Men gredo pa take izjave G ful na živce, zakaj pa potem pride do prirojenih napak?
Glede ospena pa, je varen AB, tako da nč skrbet

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečnost in antibiotiki
13.7.2010 9:02:46   
Anonimen
Jaz sem bila med nosečnostjo 3x na antibiotikih,enkrat zaradi sinusov,2x pa zaradi vnetja sečil pa je z malim  vse ok,res pa da sem vse dobila po prvem trimesečju.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?