|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo občine ob rojstvu
9.11.2010 15:25:54   
Anonimen
Pozdravljene/i,
mi lahko kdo prosim napiše, kje se zaprosi za darilo občine ob rojstvu otroka. Zanima me za celjsko občino.

Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo občine ob rojstvu
9.11.2010 15:43:18   
naja17
Kolkr sem jest zbrskala, se to ureja na CSD-ju občine. Imaš nek obrazec, pa to se ureja po rojstvu, je treba otroku odpret račun.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo občine ob rojstvu
9.11.2010 15:48:02   
katy83
Po rojstvu otroka greš na občino, zraven vzameš kopijo rojstnega lista, dobiš obrazec, ga izpolniš in denar bo nakazan v roku 2 mesecev. Ni potrebno, da ima otrok svoj račun.
Vsaj pri meni je bilo tako.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo občine ob rojstvu
9.11.2010 15:51:45   
simonmojca
Vse občine, ki dajejo pomoč imajo na internetni strani obrazec/e. Ko se rodi otrok, najlažje da to uredi partner, ko si v porodnišnici, on izpolni, vpišeta datum rojstva in odnese papirje/vlogo na občino.
Tako so meni na CSD-ju rekl, da je najbolje da se to ureja ko smo mamice v p..

http://moc.celje.si/vloge

http://moc.celje.si/uprava/documents/vloge/DD_2008_vloga_novorojenec.pdf

< Sporočilo je popravil simonmojca -- 9.11.2010 15:55:01 >

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo občine ob rojstvu
9.11.2010 16:45:02   
zmajaz
Tako je - vloga se odda na občino po rojstvu otroka, ne na CSD (tja se da vloga za paket ali denar - to ni ista zadeva - pa ta se tudi ureja pred rojstvom otroka). Otrok nikakor ne rabi imeti svojega računa za to - je dovolj, če navedeš svojega. Mi smo si vlogo natisnili s spletne strani, jo izpolnili in skupaj s prilogami poslali na občino kar po pošti (za celjsko občino se pošlje na naslov: Oddelek za družbene dejavnosti, Mestna občina Celje, Trg celjskih knezov 9, 3000 Celje). Dokler je mamica še v porodnišnici pa itak ne moreš še nič urejati, ker moraš kar lepo počakati, da dobiš najprej izpisek iz rojstne matične knjige, na katerem je navedena otrokova matična številka.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 9.11.2010 16:46:08 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo občine ob rojstvu
10.11.2010 15:47:36   
ANITA D.
Meni ga je prinesla patronažna sestra,kot pri ta prvi in kot pri ta drugi,zraven sem še dobila knjigico za otroka-kot darilo.


_____________________________

04.09.2006 ob 19.10 uri se je nama pridružila Ines,
10.05.2010 ob 13.42 uri pa še Maša , 21.04.2011 ob 22.06 pa še ta zadnji član Denis

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo občine ob rojstvu
10.11.2010 20:01:30   
Anonimen
Mogoce katera ve kako je v Skofji Loki?lp

(odgovor članu ANITA D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo občine ob rojstvu
10.11.2010 20:24:56   
simonmojca
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mogoce katera ve kako je v Skofji Loki?lp


Vse je na internetu od občine

http://www.skofjaloka.si/default.aspx?Tip=1551651&KeyID=174&Naslov=Enkratnidenarniprisp.obrojstvuotroka

čisto na koncu te strani imaš vlogo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?