|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniški stalež in dopust
7.7.2010 10:23:06   
Anonimen
pozdravljene nosečke..

v mesecu avgustu gremo na morje.sedaj sem v bolniški zarad splavov.ker se sedaj počutim super(13t)avgusta pa bom (16t).bi šla na dopust..zdravnica je rekla da bova prikinili bolniško,sedaj čakam odgovor komisije..koliko dni morem delati med bolniško,da lahko grem potem na dopust..ker z bolniško si res ne upam iti na dopust..

da boste prav razumele sem v bolniški zato ker morem v službi težko dvigovat in biti 8 ur na nogah,in se bojim novih krvavitev ter splava..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniški stalež in dopust
7.7.2010 10:29:35   
end1
Pa si delodajalca vprašala, če ti omogoči dopust?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniški stalež in dopust
7.7.2010 10:40:36   
Anonimen
a to bi morala..zakaj?sej takrat ko smo se vpisovali za letni dopust sem napisala da grem avgusta..pa tako in tako ga še imam za cel mesec,še celga letošnjega..

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolniški stalež in dopust
7.7.2010 11:04:51   
briljantina
Predlagam, da obvestiš delodajalca o prekinjenem bolniškem staležu in mu dostaviš zaključen bolniški list, pri tem pa še poveš, da boš koristila planiran dopust, ki ti je bil odobren (kolikor sem razbrala).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolniški stalež in dopust
7.7.2010 11:05:51   
sazi
Ne vem, kako je z delom po bolniški in pred dopustom, ampak jaz zase vem, da bi kot delodajalec bila zelo slabe volje, če bi zaposlena prekinila bolniško, da gre lahko na dopust. To zanj pomeni, da boš po dopustu, če greš spet na bolniško novih 30 delovnih dni v njegovo breme - torej te plačuje, čeprav ne delaš, če bi pa bolniško vlekla naprej, bi bila pa v breme ZZZS in delodajalec s tabo v tem času ne bi imel nobenih stroškov.

Kaj pa vem,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolniški stalež in dopust
7.7.2010 11:09:24   
Anonimen
zazi jaz sem tudi slabe volje ker mi septembra poteče pogodba in vem da mi bo dal knjigo ker sem noseča..bom delodajalca obvestila o tem ko dobim odgovor komisije ..

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolniški stalež in dopust
7.7.2010 11:14:50   
sazi
aja, no, če ti pogodba poteče in ti je itak ne mislijo podaljšati, potem pa to niti nima veze. Ti želim, da uspeš urediti in si zrihtat dopustuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolniški stalež in dopust
7.7.2010 11:15:09   
roža03
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sazi jaz sem tudi slabe volje ker mi septembra poteče pogodba in vem da mi bo dal knjigo ker sem noseča..bom delodajalca obvestila o tem ko dobim odgovor komisije ..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolniški stalež in dopust
7.7.2010 11:20:56   
briljantina
Če ti poteče pogodba, potem le izrabi celotni letni dopust, ki ti pripada. Prav tako regres, če ga še niste dobili.

Pozdravček, b.

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolniški stalež in dopust
7.7.2010 11:22:44   
Anonimen
regres je pa že biluser posted image

(odgovor članu briljantina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolniški stalež in dopust
25.7.2010 13:09:18   
j.urska
Pozdrav.
Dopust bom izkoristila do konca, to je do 20.8. Pričetek porodniške imam 26.9. to pomeni, da bi vzela bolniške nekaj več kot 30 dni, se pravi 35 dni. Kaj to pomeni, da bi morala še v službo dokler čakam na odgovor komisije, oz. vzeti kak dan dopusta vmes?
Zanima me še, koliko dni za nazaj ti lahko os zdravnik napiše boljniško. Npr. da grem k zdravniku v četrtek, bolniško bi pa rabla od ponedeljka?

Prosim za odgovor, če kdo ve. Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolniški stalež in dopust
25.7.2010 13:26:52   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: j.urska

Zanima me še, koliko dni za nazaj ti lahko os zdravnik napiše boljniško. Npr. da grem k zdravniku v četrtek, bolniško bi pa rabla od ponedeljka?

Prosim za odgovor, če kdo ve. Hvala



Pri našem pediatri se lahjo dobi bolniška le za 1 dan nazaj - menda imajo omejitev že v računalniškem programu. Jo pa odprejo tudi, če pokličem in pridem potem k zdravniku kasneje - važno, da sporočim po telefonu in odprejo bolniško.

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bolniški stalež in dopust
25.7.2010 13:26:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: j.urska

Pozdrav.
Dopust bom izkoristila do konca, to je do 20.8. Pričetek porodniške imam 26.9. to pomeni, da bi vzela bolniške nekaj več kot 30 dni, se pravi 35 dni. Kaj to pomeni, da bi morala še v službo dokler čakam na odgovor komisije, oz. vzeti kak dan dopusta vmes?
Zanima me še, koliko dni za nazaj ti lahko os zdravnik napiše boljniško. Npr. da grem k zdravniku v četrtek, bolniško bi pa rabla od ponedeljka?

Prosim za odgovor, če kdo ve. Hvala



vse kar je nad 30dni bolniške gre na komisijo in za komisijio rabiš mnenje svojega ginekologa za bolniško.Do 30 dni ti lahko osebni zdravnik odpre bolniško za naprej pa rabiš mnenje svojega G.Zakaj pa ne greš k svojemu zdravniku že v ponedeljek če jo rabiš od ponedeljka naprej; najboljš bi bilo da poklišeč svoje zdravnika in ga vprašaš.Čist odvisno je od komisije če ti bo podaljšala bolniško do pordniške lahko da ti ej ne bo in boš morala iti delat ali pa dati dopust.Zakaj pa ne delaš še teh 5-6 dni in greš potem na bolniško tako da boš točno 30 dni in ne boš rabila komisije?



(odgovor članu j.urska)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bolniški stalež in dopust
25.7.2010 13:37:19   
j.urska
[/quote]

vse kar je nad 30dni bolniške gre na komisijo in za komisijio rabiš mnenje svojega ginekologa za bolniško.Do 30 dni ti lahko osebni zdravnik odpre bolniško za naprej pa rabiš mnenje svojega G.Zakaj pa ne greš k svojemu zdravniku že v ponedeljek če jo rabiš od ponedeljka naprej; najboljš bi bilo da poklišeč svoje zdravnika in ga vprašaš.Čist odvisno je od komisije če ti bo podaljšala bolniško do pordniške lahko da ti ej ne bo in boš morala iti delat ali pa dati dopust.Zakaj pa ne delaš še teh 5-6 dni in greš potem na bolniško tako da boš točno 30 dni in ne boš rabila komisije?

[/quote]

moja gin mi je rekla, da se bova na naslednjem pregledu zmenili in mi bo napisala mnenje za mojega os zdravnika. ravno tukaj gre za odstopanje treh dni. jaz zaključim z dopustom 20.8. (petek), pregled pa imam 25.8. (sreda). ja razen, če grem jaz v ponedeljek 23.8. k moji os zdravnici in mi ta da bolniško najprej z eno diagnozo, potem pa mi vmes diagnoz spremeni, v tem primeru pa se verjetno ta tridesetdnevni rok prekine. delat ne bi šla zato, ker delam na delovnem mestu, kjer je možnost okužb, infekcij in nasilja. Kdaj pa gre mnenje na komisijo in koliko časa potrebuje komisija za odločitev?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bolniški stalež in dopust
25.7.2010 14:09:10   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: j.urska



vse kar je nad 30dni bolniške gre na komisijo in za komisijio rabiš mnenje svojega ginekologa za bolniško.Do 30 dni ti lahko osebni zdravnik odpre bolniško za naprej pa rabiš mnenje svojega G.Zakaj pa ne greš k svojemu zdravniku že v ponedeljek če jo rabiš od ponedeljka naprej; najboljš bi bilo da poklišeč svoje zdravnika in ga vprašaš.Čist odvisno je od komisije če ti bo podaljšala bolniško do pordniške lahko da ti ej ne bo in boš morala iti delat ali pa dati dopust.Zakaj pa ne delaš še teh 5-6 dni in greš potem na bolniško tako da boš točno 30 dni in ne boš rabila komisije?



moja gin mi je rekla, da se bova na naslednjem pregledu zmenili in mi bo napisala mnenje za mojega os zdravnika. ravno tukaj gre za odstopanje treh dni. jaz zaključim z dopustom 20.8. (petek), pregled pa imam 25.8. (sreda). ja razen, če grem jaz v ponedeljek 23.8. k moji os zdravnici in mi ta da bolniško najprej z eno diagnozo, potem pa mi vmes diagnoz spremeni, v tem primeru pa se verjetno ta tridesetdnevni rok prekine. delat ne bi šla zato, ker delam na delovnem mestu, kjer je možnost okužb, infekcij in nasilja. Kdaj pa gre mnenje na komisijo in koliko časa potrebuje komisija za odločitev?



Tukaj ti pa ne bi znala pomagat , ker jaz sem rabila samo cca 3t bolniške in tako ni bilo nobenega problema.Mnenje naj bi šlo cca 1t pred koncem teh 30 dni na komisijo kako dolgo pa oni rabijo pa nimam pojma.
Najboljš bo da greš v ponedelje ali pa že prej k zdravnici in jo vprašaš kaj lahko naredi, razloži ji situacijo in mogoče se bo dalo kaj urediti.Zgubit v bistvu nimaš kaj
lp

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?