|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blagovna znamka DM
22.7.2010 18:38:13   
ona
Kako ste kej zadovljne z njihovimi proizvodi?

Jaz sem zadnjič tako za hec kupila njihove tablete za pomivalni in glej ga zlomka,operejo super posodouser posted image

Zato me zanima kakšne izkušnje imate z njihovo znamko in kaj vse se splača kupit in kaj ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 18:58:48   
ledenaa
Sol za pomivalca ok,tabletke zanič- se mi na kozarcih pozna .Vlažilni robčki so ok,čeprav sem v hoferju našla še malenkost boljšeuser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 19:15:30   
zvesta
čistilo za pečico... super očisti in ne smrdi....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 19:35:10   
Bojana82
Jaz kupujem DM-ovo kozmetiko in je v večini enkratna!

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 19:39:12   
enea
do sedaj sem kupila samo kreme za sončenje, F30, 20, 15, se super obnese, se ravnokar na morju mažemo,...user posted image
Pa vlažilni robčki za male ritke, ki se lahko v wc vržejo so tudi super, in dišijo po pomaranči ali gozdnih sadežih, so pa na pol bolj poceni kot todies v mercatorjuuser posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 20:32:22   
jar
pa sej je skoraj vse v DM njihovo: balea(kozmetika), alverde (natur kozmetika), sanft&sicher (wc, robčki), babylove, profi (praški, čistila, vrečke), bio hrana pa se ne spomnim imena, sundance (sonce), jessa (vložki), .....

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 20:42:33   
Anonimen
Tekoči prašek, tablete za stroj, sol za stroj, wc papir in pap.brisačke, robčki, ma sej je kr vse kul, majo podobno kvaliteto kot ma Muller.
Kar mi ni všeč so mila za tuširanje pa čistilo za steklokeramične so neki spreminjal pa mi zdej ni več všeč, prej je bil pa dobr.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 20:46:40   
štrumfek
Jaz kupujem tam skoraj vse...


še posebej navdušena sem pa nad tem
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

čistilo za pečico... super očisti in ne smrdi....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil štrumfek -- 22.7.2010 20:47:48 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 21:02:04   
Felicita
ogromno uporabljam od dm... baleo deodorante in mila, sončno kremo, robčke in podobne zadeve,... praktično vse kar je 'potrošnega' kupujem tam, odkar mam kartico pa sploh (in ful pridno pike nabiram user posted image )

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 21:36:50   
Ribica **
Sampon in balzam sem uporabljala, linija za rjave lase, zdaj sem menjala po kakem letu. Navadni zepni robcki so ful mehki in najcenejsi - 1€ za 15 paketov al neki takega. Pa dnevne vlozke kupujem samo v DMu, ker so fajn in poceni v primerjavi z drugimi. Pa soncne kreme imamo tudi kdaj pa kdaj iz DMa, pa gobie za posodo pomivat, pa verjetno se kaj. Dosti cistil in tega imamo ali iz DMa ali pa iz Müllerja, njihovo znamko. PA refil tekoce milo.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 22:04:47   
Gina
Veliko njihove kozmetike uporabljam. Predvsem dezodorante, pa mila, pa kreme pa šampone - v bistvu skoraj izključno njihove.... vzrok je, ker ne vsebujejo toliko kemijskih substanc- beri so manj nevarne kot od marsikatere druge firme. Priznam da me je kar presenetilo to dejstvo, ko sem se nekaj časa nazaj podrobneje poglobila v sestavine vseh teh reči.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 22:21:44   
katipi
Tudi jaz kupim njihove izdelke, še največkrat vlažne toaletne robčke, plenice, vrečke za smeti, peno za britje, kreme za sončenje, dnevne vložke... Sem pa imela že neprijetno izkušnjo z balea  mlekom za telo, saj sem po celem telesu dobila hud osip; žgalo je kot user posted image ! Sicer je po nekaj dneh mazanja s fenistilom minilo, vendar njihovega mleka za telo ne kupim več.  Aha, sem se pravkar spomnila, da je tudi ena od naših dvojčic dobila osip po šamponu babylove, ki je celo dolgo trajal in smo morale k dermatologu. user posted image Očitno je malo bolj občutljiva....po mamici. user posted image  

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 22:59:19   
buči
Jaz večinoma vse kupujem tam, predvsem za gospodnjstvo. Sem zadovoljna. Kuhinjske krpe, wc pair, vložki, mila, plenice, čistila ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 23:08:11   
barika
Zadovoljna z sem, razen plenice so me razočarale, pri obeh mulcih so hitro spustile, vložke uporabljam jessa, tekoče milo imam pa otroško in je super, pa otroški robčki za rito so fajn, pa wc papir, od čistil uporabljam samo detergent za pomivanje posode in one "radirka gobice".

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Blagovna znamka DM
22.7.2010 23:33:02   
ona
No potem pa super,ker jaz sem bila kar nekako skeptik in nisem nič njihovega kupovala,bom pa sedaj sigurno kaj provalauser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Blagovna znamka DM
23.7.2010 1:09:21   
mateyka
njihov prašek in mehčalec (brez vonja in konzervansov), plenice, wc papir in robčki, AM mleko za tamalo, kremo za dojenčke, baby šampon/shower, baby kopel, baby olje ..

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Blagovna znamka DM
23.7.2010 8:51:02   
koala
Vso kozmetiko zame, s tem mislim čistilni tonik,... šampon, gele za tuširanje, rolon, wc papir, robčke,kozmetične robčke, čistila. Veliko, ker je cenovno ugodno pa še na živalih ni testirano.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Blagovna znamka DM
23.7.2010 9:16:48   
krokos
Z večino njihovih izdelkov sem bila do sedaj zelo zadovoljna...

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Blagovna znamka DM
23.7.2010 9:39:47   
Felicita
u, zdej sem se spomnila - balea britvice (za večkratno uporabo) so ZAKON... poleg tega 4 'klince' (torej nadomestne britvice) stanejo okol 5€ (za venus, ki sem ga prej uporabljala pa 13€).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Blagovna znamka DM
23.7.2010 9:55:45   
rogljicek
tudi jaz kupujem predvsem otroske stvari. Ampak, glej ga zlomka, sem razocarana ugotovila, da je tukaj drazji kot v Nemcijiuser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Blagovna znamka DM
23.7.2010 10:26:45   
Anonimen
Kako ste kej zadovljne z njihovimi proizvodi?


Enako kot z Muellerjevimi.

Kupujem gel za britje, britvice, WC papir, tampone in vložke.

Šampone in regeneratorje kupujem v Iliriji - Subrina je zakon user posted image , enako kreme in mila, prašek in mehčalec pa Luna ali Ornel.  Pač podpiram naše firme, ki so enako dobre in v prvem primeru bistveno cenejše. Luno pa zato, ker ne glupira s poneumljajočimi reklamami. Lahko bi rekla, da za isti denar nudi več svežine.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Blagovna znamka DM
23.7.2010 13:23:16   
mišk
Ne dopade se mi njihova dekorativna kozmetika in plenice. Ostalo, sploh čistila je v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Blagovna znamka DM
23.7.2010 13:38:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Kupujem gel za britje, britvice, WC papir, tampone in vložke.


Po napisanem na temi slovenske cene sem se odločila, da bojkotiram WC papir in to takoj! Ker ne bom subvencionirala pokakanih riti v deželah, kjer jim je baje življenje cenejše.

Zdaj samo še iščem spodobnega domačega proizvajalca gela za britje. Pomoč prosim!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Blagovna znamka DM
23.7.2010 13:45:27   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

tudi jaz kupujem predvsem otroske stvari. Ampak, glej ga zlomka, sem razocarana ugotovila, da je tukaj drazji kot v Nemcijiuser posted image


v nemčiji je nižji davek... poglej na etikete, kjer je ločeno po državah, je opazna razlika.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?