|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehrana in 7 mesečnik
27.7.2005 18:27:22   
julia
Ojla!

Svetujte mi kaj naj naredim, ker moj sedem-mesečnik noče jest zelenjave, sedaj poskušava tudi piščančje meso ampak kot vidim mu tudi nekaj ne diši.
Lahko mu dajem v usta, ampak sploh ne pogoltne hrane, ki jo ima v ustih, med tem ko sadje ni problem ali pa kakšna kašica, ki se meša z vodo. Prosim povejte mi kaj naj naredim?


LP :kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   prehrana in 7 mesečnik
27.7.2005 19:45:36   
leah
Ja probaj mu v zelenjavo vmiksat kako maslo ali kislo smetano....ti garantiram,da bo jedel.pa seveda na sol ne pozabi.Vsaj malo mu pa lahko soliš;)

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prehrana in 7 mesečnik
27.7.2005 20:17:42   
jazz
Če ne bo druga palilo mu kakšen korenček zmešaj med ostalo sadje, se bo že navadil. Sicer pa imajo itak kar naprej neke muhe! L.P.

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prehrana in 7 mesečnik
27.7.2005 22:19:18   
Pikapolonica
Julija,

men je enkrat, ko sem na podoben način kot zdaj ti obupovala tudi jaz, al bina rekla, da če ji kuham kakšno "sprdačino" sigurno ne bo jedla.

Sem se malo zamislila in potem začela kuhati na olivnem olju, majčkeno soliti, dodajati kislo smetano... in sčasoma je postalo boljše. Predvsem pa ne prehitevaj, otroku daj čas. Mi smo se mučili tri!!!! mesece in zdaj nam je končno uspelo. Mleko pije samo še zjutraj in zvečer, drugače pa je gosto hrano. Tudi zelenjavo in meso, na takšen in drugačen način.

Saj bo!

Lp, :pika:

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prehrana in 7 mesečnik
28.7.2005 15:15:11   
SaaS
Kako mu pa pripravljaš? Jaz sem mu prvič (samo enkrat) samo skuhala in bljak.. ni maral. Ne zamerim, tudi meni ni dobro!
Zdaj mu vedno skuham kot bi sebi, skoraj no.. Na olivnem olju prepražim malo čebule, dodam zelenjavo, malo popražim, zalijem toliko, da voda pokrije in pokuham. Čisto malo tudi solim. Parkrat pa sem dodala tudi malo bazilike. Če delam s krompirjem, skuham kar skupaj. Če pa kombiniram z rižem ali makaroni, te skuham posebej.
Recepte pobiram tudi iz knjige Zdrava kuhinja za dojenčke in malčke, Lizzie Wann.

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prehrana in 7 mesečnik
28.7.2005 23:37:23   
lidia
kuhaj na pari, da zelenjava obdrži okus, začini s kislo smetano, pa svežimi začimbami, npr. peteršilj, drobnjak...

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?