|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je katera doma...
18.9.2010 9:58:28   
mini86
blizu meje z italijo in bi bla tooook dobra da bi mi šla po homeopatska zdravila v lekarno..
skos sm mislna da so te k bi jih imela avstrijska pa kličm v lekarno v beljak in za vsako zdravilo k sm uprašala če ga imajo na zalogi mi pravi da so to italijanska..

al mi pa ve povejte tiste ki uporabljate munostim, nisykind, kindinfekt in apozemo 28 kje ste to nabavle..

aja rekla je da imajo tudi oni-v avstriji ta homeopatska zdravila samo pač niso ta..
zdj pa ne vem al nj grem useen v avstrijo in uzamm njihova-sm mislna jt še naprej do celovca v ikeo al nj grem v italijouser posted image


< Sporočilo je popravil mini86 -- 18.9.2010 10:00:11 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je katera doma...
18.9.2010 10:30:02   
blak
jaz ti lahko grem v italijo. enkrat drug teden bom sigurno šla v trst, tako da sem ti na razpolago.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je katera doma...
18.9.2010 11:47:43   
mini86
ful dobr..a že veš kateri dan mogočeuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je katera doma...
18.9.2010 12:06:18   
zvesta
munostim sem jaz nabavila v lekarni Arnika v škofji loki...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je katera doma...
18.9.2010 12:22:39   
mini86
no sj do zdj sm vsa zdravila naročala tm pri tej gospe..ker pa jih imam sedaj kar nekaj za vzet bi pršparala pri poštnini in tistemu deležu ki ga vzame ona..
pri dveh zdravilih ki jih imam so nemška navodila zato sm bila trdno prepričana da nabavlja ona v avstriji..a maš od munostima original flaško al je na flaški nalepka..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je katera doma...
18.9.2010 19:39:40   
zvesta



IZVIRNO SPOROČILO: mini86

no sj do zdj sm vsa zdravila naročala tm pri tej gospe..ker pa jih imam sedaj kar nekaj za vzet bi pršparala pri poštnini in tistemu deležu ki ga vzame ona..
pri dveh zdravilih ki jih imam so nemška navodila zato sm bila trdno prepričana da nabavlja ona v avstriji..a maš od munostima original flaško al je na flaški nalepka..

 
nalepko imam...


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je katera doma...
19.9.2010 15:05:24   
mini86
aha pol zgleda da tista zdravila k majo nalepko so iz italije drgač pa iz avstrije..
ok tenks


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?