|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žaluzije
4.10.2010 22:54:07   
gupika
Kako najbolj elegantno očistiti notranje in strešne žaluzije?

Ko smo brusili stene, je na žaluzijah ostal ta beli fini prah. Sem brisala s krpo, probala s sesalcem, ampak se mi zdi, da še vedno ni najbolj čisto.

Pa nasplošno me zanima kako jih čistite. Meni je to najbolj tečno opravilo, saj moraš očistiti vsako žaluzijo posebej.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žaluzije
5.10.2010 8:06:15   
sončnica14
žižika, kaj pa če bi ti nam malo napisala, kako to delaš. Jaz bi bila tudi vesela kakšnega dobrega nasveta za čiščenje žaluzij, pa marsikatera druga (drugi) verjetno tudi.

(odgovor članu žižika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žaluzije
5.10.2010 8:31:16   
*miska.mcc*
se  mi je takoj zdelo, da je reklama!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu žižika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žaluzije
5.10.2010 9:17:07   
Tejči
Jaz bi demonstracijo na vseh žaluzijah tak vsake pol letauser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žaluzije
5.10.2010 9:39:17   
zmajaz
Jaz ne čistim eno po eno lamelo, ampak jih spustim dol in zaprem, posesam z okroglim nastavkom, ki ima take mehke ščetine, nato pa obrišem z viledo (tisto jelenovo kožo, ki se uporablja za steklo ali za avto zbrisat) pa so čiste.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žaluzije
5.10.2010 9:54:27   
*miska.mcc*
jst sem 1x smela celo, jo nesla pod tuš, naspricala z meglijem in zdrgnilauser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žaluzije
5.10.2010 9:56:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz ne čistim eno po eno lamelo, ampak jih spustim dol in zaprem, posesam z okroglim nastavkom, ki ima take mehke ščetine, nato pa obrišem z viledo (tisto jelenovo kožo, ki se uporablja za steklo ali za avto zbrisat) pa so čiste.
Točno tako!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žaluzije
5.10.2010 10:49:43   
žižika
Naj obrazložim, vsaka uporaba čistil za seboj pusti silikonsko sled,ker če ne veste,so čistila narejena iz nafte,nafta pa vemo je rna in lepljiva,ker pa naši vrli proizvajalci naredijo,da lepo dišijo in so vseh barv,jih mi veselo špricamo in uporabljamo. Za nami pa ostane:
  • slab zrak nasičen z strupenimi substancami od naših čistil
  • prah ki ga potem veselo brišemo je strupen in konec koncev strupen za nas in naše otroke,posledično tudi okolje
  • ostane silikonska obloga,ki jo s prostim očesom ne vidimo,odstranimo pa jo z nanosom novih čistil
  • se trudite in porabite veliko časa
  • jaz pa z vodo očistim vse,hitreje,brez truda,pa še zdravje si ohranjam

Še vedno čistite tako,kot so čistile naše mame in so bile na koncu zafustrirane,ne poznam gospodinjo,ki bi čistila na klasičen način in se prav hvačlila naokrog,kako je dons dobro spucala,z novim nasčinom,pa so gospodinje zadovoljne in še prijhranijo na času,denarju in zdravju.

Od vas je odvisno klasično še naprej in se zastrupljat ali po novem načinu!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žaluzije
5.10.2010 11:06:58   
gupika
Čistil skoraj ne uporabljam več, saj čistim s kisom in sodo bikarbono.

Pa to nisem odprla, da se tukaj reklamiraš, ampak da dobim nekaj koristnih nasvetov. Ti pa odpri svojo temo s svojo reklamo.

lp

(odgovor članu žižika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žaluzije
5.10.2010 11:31:50   
sončnica14
IZVIRNO SPOROČILO: gupika

Čistil skoraj ne uporabljam več, saj čistim s kisom in sodo bikarbono.

Pa to nisem odprla, da se tukaj reklamiraš, ampak da dobim nekaj koristnih nasvetov. Ti pa odpri svojo temo s svojo reklamo.

lp


Se strinjam. Ta forum je namenjen izmenjavanju nasvetov, ne pa reklamiranju. Torej, če imaš kakšen brezplačen nasvet, na dan z njim.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žaluzije
5.10.2010 11:37:38   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: sončnica14

IZVIRNO SPOROČILO: gupika

Čistil skoraj ne uporabljam več, saj čistim s kisom in sodo bikarbono.

Pa to nisem odprla, da se tukaj reklamiraš, ampak da dobim nekaj koristnih nasvetov. Ti pa odpri svojo temo s svojo reklamo.

lp
 

Se strinjam. Ta forum je namenjen izmenjavanju nasvetov, ne pa reklamiranju. Torej, če imaš kakšen brezplačen nasvet, na dan z njim.


user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žaluzije
5.10.2010 11:42:17   
žižika
Ne reklamiram,samo povdarjam gola dejstva.Jest sem zadovoljni uporabnik,ki to uporablja že 15 let in vem kako je,če si dnevno bv stiku s kemikalijami in kaj to povzroča. Vedno povdarjate kis in soda,ali s tem čistiš tudi sedežno,lesene površine,pečico,itd.

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žaluzije
5.10.2010 12:37:18   
sončnica14
Mi bomo vesele, če boš dala kakšen nasvet  (tu ne govorimo le o sodi in kisu, ampak o vseh praktičnih nasvetih, kako uspešno čistiti razne madeže, na kaj biti pozoren pri nakupu sušilca ipd.).

Gre le za to, da ti "povdarjaš gola dejstva", mi pa nismo nič konkretnega slišale o teh golih dejstvih. Daj nam konkreten nasvet (ne to, da prideš na dom). 


(odgovor članu žižika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žaluzije
5.10.2010 14:42:29   
gupika
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica14

Mi bomo vesele, če boš dala kakšen nasvet  (tu ne govorimo le o sodi in kisu, ampak o vseh praktičnih nasvetih, kako uspešno čistiti razne madeže, na kaj biti pozoren pri nakupu sušilca ipd.).

Gre le za to, da ti "povdarjaš gola dejstva", mi pa nismo nič konkretnega slišale o teh golih dejstvih. Daj nam konkreten nasvet (ne to, da prideš na dom). 




Točno tako!


(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žaluzije
5.10.2010 15:08:48   
ZARA
Kaj pa prodajate potem? Toplo vodo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu žižika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žaluzije
7.10.2010 21:43:54   
m_o_i
jst sem 1x smela celo, jo nesla pod tuš, naspricala z meglijem in zdrgnila


no, tole sem jaz izvajala enkrat in ko sem ze spirala, se mi je user posted image  plasticen zlomu user posted image  
prej sem se tri ure po trepalnicah metala, zaluzijo navesala na strik za susenje perila, lamelo po lamelo polirala (plastika je bla ITAK bela in negladkauser posted image )- ciiisto na koncu je pa vsekalo; tista plastika na vrhu zaluzije je sla na pol. ma jaz sem popeeeeezdla, res!
no, zaj mam rumeneuser posted image aluminjasteuser posted image in...vsraneuser posted image  (samo vidi se pa neuser posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: žaluzije
7.10.2010 21:46:49   
m_o_i
,lesene površine,pečico


naus verjela-ja cistim. les (mislis omare verjetno) z razredcenim kisom in kako kapljico disecega oljcka, pecica se pa se ni tak svetla kot takrat, ko sem jo prvic zdrgnila s kisom in sodo bikarbono(zdaj je dovolj samo poprsit s kisom in obrisat, ker ni nobene zazgane mascobe nikjer)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?