|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aerobika za nosečnice v Šk.Loki ali Kranju
6.9.2007 9:21:29   
LANABANANA
Hojla vse nosečkeuser posted image
sem nova na ringaraji ( no kakšen teden ga prebiram ) sicer pa v 12 tednu. Zanima me ali bo katera izmed vas hodila na aerobiko v Škofji loki al pa Kranju. Sem iz Šk.L. in ne vem ali obstaja kakšna aerobika za nosečke. Za Kranj sem pa slišala, da je Aerofit kul.
Zanima me vaše mnenje, izkušnje....


nosečniški pozdrav vsem user posted image      

< Sporočilo je popravil petka -- 25.9.2007 9:39:09 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
6.9.2007 9:30:09   
bodoča...
v kranju imaš za nosečke v Megacentru: http://www.megacenter.si/MEGA1,,ponudba,malcki,nosecnice1.htm

pobrskaj malo!
sicer nisem nosečka... nimam izkušenj! user posted image

(odgovor članu LANABANANA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
6.9.2007 9:31:42   
Miska2
Živjo, tudi jaz sem ravno te dni spraševala isto vprašanje, pa sem potem našla na internetu: v kranjskem Megacentru se vadba za nosečnice začne naslednji teden (12.9.) in bo potekala vsak ponedeljek in sredo ob 18.30, sama bom poskusila hoditi enkrat tedensko ... Aerofit ima tudi nekaj, a je že bolj zgodaj, kar pa mi zaenkrat ne ustreza.


(odgovor članu LANABANANA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
6.9.2007 9:39:06   
*Uršula*
živjo!

jaz sem hodila v megacenter kranj in je blo res zakon. ko bom 2.user posted image  grem sigurno spet tja.


(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
6.9.2007 9:54:35   
Miska2
Živjo Uršula, ker še nisem hodila na tako telovadbo, mi lahko prosim priporočiš, kakšno opremo vzeti s samo oz. kaj je na voljo tam? Hvala :)

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
4.10.2007 0:52:33   
maya5
Ojla, jaz sem zvedela, da Zavod Tamala organizira vadbo tudi v Kranju in v prostorih društva Joga in še v Medvodah, pa Domžalah, Mengšu, če katera potrebujeuser posted image In prav tako, če se več nosečk prijavi bodo programi potekali. Drugače pa hodi moja prijateljica k njim na vadbo z dojenčki in je zelo zadovoljna. Bom še jst poskusilauser posted image  

Lp Lara

(odgovor članu Kattty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
8.10.2007 16:10:58   
pikica_30
Jaz sem gledala na netu pa je cena 4 obiskov pri Zavodu Tamala 30 €, v Megacentru KR pa 17 €.

(odgovor članu maya5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
9.10.2007 21:46:43   
maya5
Ojla,

Ja, res je cena pri Tamali višja, samo kot vem se pri Tamali strokovnjaki iz teh področij (babca, nevrofizioterapevtka, psiholog) po vadbi pogovarja z udeleženkami in ni samo, in zgolj vadba. Tako, da je še strokovno podkovano.
Vsaka naj presodi, kaj njej najbolj odgovarja in kaj je njej bolj pomembno user posted image

Lp


(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
28.10.2007 20:48:52   
januška78
Jaz sem pred pol leta hodila v Aerofit v Kranju na vadbo za nosečke in bila zelo zadovoljna, tako da sedaj hodim tam na vadbo mami in dojenček. Vaditeljica je zelo dobro strokovno podkovana in daje velik poudarek na pravilno izvajanje vaj.

(odgovor članu maya5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
8.1.2008 1:13:26   
tweetek
Oj, mene pa znima če še poteka vadba za nosečke na Podnu in če se lahko pridružimo nove user posted image ? A katera ve?

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
7.4.2008 12:33:14   
corti
Mene zanima..če mogoče katera ve,če mogoče kakšna vadba za nosečnice poteka v Šk.Loki?

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
7.4.2008 13:12:52   
Soncnica Sandra ***
Corti: tudi sama sem spraševala že kar nekaj časa nazaj, pa ni bilo nekega velikega odziva. Baje da je bilo nekaj organizirano prek zavoda Tamala, ampak je bilo premelo prijav, tako da je baje vse skupaj propadlo.

Po pravici povedano ne vem, drugače pa imam še samo 4.tedne do konca, tako da mi v nobenem primeru ne bo več prišla prav.

Upam, da boš kaj našla!!!!

Lep pozdrav!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
7.4.2008 13:15:57   
corti
Res hvala! Upam, da bo kaj, ker drugače se bom morala prijaviti v Kranj! Kar pa mi je kar malo deleč!user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AEROBIKA ZA NOSEČNICE V ŠK.LOKI ALI KRANJU
7.4.2008 14:00:48   
Soncnica Sandra ***
Ni panike!

Je pa baje v Kranju v Mega centru cenejše kot pri zavodu Tamala.

Ja vem kako je glede vožnje, tudi sama imam že do Šk.Loke 25km, kaj šele da bi se v Kranj vozila.

LP,


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?