|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačila za zimo
27.10.2010 14:04:51   
cielo22
user posted image živjo

zanima me kje kupujete svojim škratom obleke, npr zdaj za zimo?
SEm hodila po trgovinah pa se mi zdi kar drago, še posebej če imaš 2 otroka.

lp


< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 27.10.2010 14:30:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zima
27.10.2010 14:07:02   
EMILY 3
h&m,c&a,baby center,pikapolonica,oviesse,body pa v intersparu..

(odgovor članu cielo22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zima
27.10.2010 14:11:21   
cielo22
user posted image a je že katera kupovala po kakšni spletni strani?
kakšne so izkušnje

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zima
27.10.2010 14:25:34   
SMT3
IZVIRNO SPOROČILO: cielo22

user posted image a je že katera kupovala po kakšni spletni strani?
kakšne so izkušnje



kupujem v nkd in pa rabljene cunje na mon-u.do sedaj sem dobila super stvariuser posted image

(odgovor članu cielo22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zima
27.10.2010 15:09:36   
sanasan
večinoma leclerc in h&m, občasno še okaidi, bc, hervis, kik in mana...kupujem pa na zalogo (če je kaj znižano, akcije in predvidevam, da bo potrebovala)in malo večjeuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zima
27.10.2010 15:13:12   
penelopa1
IZVIRNO SPOROČILO: EMILY 3

h&m,c&a,baby center,pikapolonica,oviesse,body pa v intersparu..


Jst tudi!

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oblačila za zimo
27.10.2010 15:34:44   
Jantar
Ja zelo je drago,...imam pa tri otroke in se mi zdi,da sam še po trgovinah letam in za njih kopujem,user posted image ......ko končam prvi krog nakupov je že skor vse premalo,pa ne kupujem tko naknap ampak otroc nenormalno hitr rastejo,....user posted image

Kupujem pav H&M,BC,Okaidi,SOliver,Mercator,Leclerc,...skratka glih kjer kaj poceni najdem al pa da je znižano,akcija,....edino kamor ne stopim nikoli več je Kik in Mana ker sem bila kr nekajkrat razočarana,ker se mi je vedno znova pojavljalo isto in sicer da je blo po 2-3 pranjih na 30 stopinj vse v luknjicah,...user posted image  user posted image

(odgovor članu cielo22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oblačila za zimo
27.10.2010 15:52:49   
cielo22
user posted image no pol vsi kupujemo na istem mestu.

naletela sem na reklamni listek od trgovine www.ciracara.si

naj bi bila neka nova spletna, imajo kar ugodno in lepe stvari. sicer sem opazila da ni še toliko izbire ampak naj bi bilo v kratkem.

sem sinu hotela kupit spiderman hlače za 14eur, pa se mi ne zdijo tako drage - za 6let

mislite da je to drago? sicer naj bi bile malce podložene.
user posted image

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oblačila za zimo
27.10.2010 15:55:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cielo22

user posted image no pol vsi kupujemo na istem mestu.

naletela sem na reklamni listek od trgovine www.ciracara.si

naj bi bila neka nova spletna, imajo kar ugodno in lepe stvari. sicer sem opazila da ni še toliko izbire ampak naj bi bilo v kratkem.

sem sinu hotela kupit spiderman hlače za 14eur, pa se mi ne zdijo tako drage - za 6let

mislite da je to drago? sicer naj bi bile malce podložene.
user posted image



A ti sama sebi delaš reklamo?user posted image user posted image Ker jaz na tej strani ne vidim nobene cunje.user posted image

(odgovor članu cielo22)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oblačila za zimo
27.10.2010 16:19:21   
cielo22
user posted image kakšno reklamo?

ne, me pa zanima kakšne se drugim zdijo hlače, če se splača kupit. ne vem pa kaj ne vidiš, če ti ni všeč povej svoj komentar in to je to. ne pa obsojat in govorit neumnosti.

če veš kje se da kupit lepe stvari in če se da ugodno povej - bom zelo vesela predloga.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oblačila za zimo
27.10.2010 16:22:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cielo22

če veš kje se da kupit lepe stvari in če se da ugodno povej - bom zelo vesela predloga.

lp



In kaj je zate ugodno? user posted image

(odgovor članu cielo22)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oblačila za zimo
27.10.2010 16:28:09   
cielo22
user posted image ja ne vem, jaz sprašujem za hlače. a imaš mogoče slab dan, pa se moraš na nekoga spravljat. postavila sem preprosto vprašanje glede hlač, se mi pa zdi kot da sem na obtoženi klopi.

če mi ne moreš dati nobenega predloga glede mojega vprašanja, potem ne mislim izgubljat časa s tabouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?