|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri ležalnik kupiti?
8.6.2008 8:14:24   
pepa6
Kateri ležalnik za otroka se vam zdi, da je najboljši?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
8.6.2008 8:54:18   
Anonimen
Mi smo ga imeli od Chicco-ta in je (bil) ok. Sem pa zadnjič v BC videla ležalnik od Peg Perego in je full lepši. user posted image  

(odgovor članu pepa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
8.6.2008 12:29:15   
Anonimen
Mi smo imeli tega in je res odličen!

http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=4241547


Nastavitev dve različnih melodij, nastavitev glasnosti, vibro funkcija, veliko igračk...res je dober!!



< Sporočilo je popravil poopsika -- 8.6.2008 12:31:53 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
8.6.2008 12:30:58   
Anonimen
upam, da link dela

< Sporočilo je popravil poopsika -- 8.6.2008 12:31:13 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
8.6.2008 21:24:25   
ksenija12
Živjo,
jaz absolutno predlagam Baby Bjorn . Je enostaven in super. Imamo ga že pri drugem otročku...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
9.6.2008 4:31:18   
ana2007
POzdravljene!
V dipotu zraven rutarja imajo akcijo ležalnikov za 19,90 eur, pa niso sploh ne slabi!


lp
ana

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
9.6.2008 13:03:38   
frutka_
Ksenija 12 meni je tale BB tudi najbolj všeč. Koliko pa stane?

(odgovor članu ana2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
10.6.2008 15:46:33   
naja.v
Mi imamo ležalnik od Peg Perega, ki ga imajo zdaj v BC. Smo zelo zadovoljni. user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
16.6.2008 22:36:26   
pizamca
mi imamo tudi chiccotovega in smo zadovoljni, tamala je pa zelo rada notri - še preveč. ima pa vibro, sedež je nastavljiv tudi na pokončen položaj, lahko je gugalnik ali pa fiksno na tleh. ima tudi lok, na katerem so plešoči medvedki, igračke in svetlobne zvezdice, seveda z glasbo. tamala je zdaj stara dobra dva meseca in mi ni žal, da smo ga kupili. aja, pa še dekico ima.user posted image

http://cgi.ebay.de/Chicco-Baby-Wippe-Schaukelwippe-Dreams-NEU-OVP_W0QQitemZ140240937648QQihZ004QQcategoryZ157321QQss
PageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

< Sporočilo je popravil Nyah RR -- 16.6.2008 23:30:34 >

(odgovor članu naja.v)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
16.6.2008 22:52:05   
lindy
In kje se ga lahko kupi pri nas?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
17.6.2008 6:33:59   
Klarita
Vsi ti vibro in glasbeni ležalniki so ful luškani in cart in fajn in oh in sploh, ampak so vsi vezani na določeno starost otroka in določeno težo. Tudi meni so bili všeč, ampak sem se kasneje raje odločila za navadnega od baby welt, so ga imeli v baby centru v akciji in je mali še zdaj noter pri 9 mesecih in skoraj 10 kg. Ne vem no, ampak se mi pač zdi brezveze kupit ležalnik samo za 4-5 mesecev. (Prvi mesec naj ne bi bil v lažalniku, oz. prva dva meseca)

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
17.6.2008 9:01:29   
mateyka
Vsi ti vibro in glasbeni ležalniki so ful luškani in cart in fajn in oh in sploh, ampak so vsi vezani na določeno starost otroka in določeno težo.


ja, to je tudi mene zmotilo. mi smo zato kupili enega, ki se da dat v vodoravni položaj in ga lahko uporabljaš od začetka (čeprav ga nismo user posted image ) ter ima trdno podlago.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
17.6.2008 12:29:58   
pizamca
tega pa jaz nisem kupila pri nas, ampak pri toysurus v avstriji, cena je bila 90evrov... tako, da če imaš možnost v italijo ali avstrijo, če ne se pa pozanimaj, kje ga pri nas dobiš - saj je veliko chiccotovih trgovin tudi pri nas
so pa večina vsi ležalniki tam do 9 kg, redko kateri do 13 kg... vibra in vse te lučke in vse so pa samo zato, da dojenčka malo zamotijo... pri nas je delovavlo. sicer pa pravijo, da ni dobro, da je dojenček preveč notri v teh ležalnikih, naj bi bil tako do dve uri na dan - eno dopoldne in eno popoldne.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
1.7.2008 9:30:31   
honey
Jaz sem pri našem uporabljala ležalnik od prvega trenutka, ko smo prišli iz porodnišnice.

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri ležalnik kupiti?
1.7.2008 12:49:16   
kristinaj
jaz sem imela enega starega še od nečakinje, ki ima danes 10 let in sem ga zelo malo rabila. s 3m sem ji na tleh naredila njen kotiček in je bila tam. noter mi je spala samo ene parkrat, ker sem jo vedno nesla v posteljico ali pa je spala v vozičku, če smo bili na sprehodu. začetki uvajanja gh so bili tudi v ležalniku, v vzdignjenem položaju, ker sem stolček dobila ko je imela 6m.

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Prodam ležalnik Peg Perego Melodia, oranžen, ...
10.9.2010 9:36:55   
aktivni
Ležalnik je nerabljen, in ga prodajamo, ker smo dobili v dar dva. Ima enoto za melodije in priklop USBja s svojimi skladbami- zelo praktično!!  Zraven dobiš račun in veljavno garancijo.
Cena 99 eur. Pokliči na 051 696 088.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prodam ležalnik Peg Perego Melodia, oranž...
11.9.2010 12:30:31   
malaMravljica
Mi imamo tudi Baby Bjoerna in je zakon.
Zakaj: ker je enostaven in ne nervira otroka, nima nobenih zvokov, luck in vibracij, otrok se sam guga in se zamoti. Pa se v uporabi je veliko dlje kot obicajni. moj mali ima sedaj 11 mesecev in lezalnik je se aktualen, sicer se sedaj sam spravi notri gugat ali pa pocivat na visje.
Za ceno pa, na nemskem trgu sem ga kupila za 84 eur.

(odgovor članu aktivni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prodam ležalnik Peg Perego Melodia, oranž...
12.10.2010 9:44:14   
aktivni
BB je v BC cca 170eur, pa še igralni lok moraš posebej okupiti.
PegPerego je v BC 130eur, prodam za 80eur.
051 696 088

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prodam ležalnik Peg Perego Melodia, oranž...
12.10.2010 10:42:10   
sunprincess
Mravljica, kje točno pa si kupila BB? Daš lahko kak link? Ste uporabljali ta ležalnik od začetka?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prodam ležalnik Peg Perego Melodia, oranž...
12.10.2010 22:16:59   
malaMravljica
sunprincess, imeli smo samo ta lezalnik ja, ampak na zacetku ga itak nisem rabila, ker je spal na ravni podlagi.
Kupila pa sem tukaj http://www.123babyland.de/shop/page/115?shop_param

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?