|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   packe mi ne dajo dopusta
26.7.2005 9:12:17   
naniplus4
No, pa smo spet pri diskriminaciji... Pedagoške delavke in delavci lahko dopust koristimo samo v dneh, ko ni pouka. To pomeni, da moram tisti dan, ko se mi izteče porodniška naravnost v službo. Jaz sem se pa nadejala, da bom lepo še kakšen mesec doma, da bo moja pikica malo starejša, ko bo šla v varstvo. Je oči celo klical na ministrstvo in so mu rekli da bom dopust SEVEDA lahko izkoristila, ampak med počitnicami?! Halo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.7.2005 10:08:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   packe mi ne dajo dopusta
26.7.2005 10:10:01   
piščanc
nekje so plusi, nekje pa minusi

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   packe mi ne dajo dopusta
26.7.2005 15:01:28   
Anonimen
Nani, zato pa lahko spridom uporabiš prenos zadnjih 75 dni porodniške in vmes koristiš ves dopust.
Primer: do julija si na porodniški, potem jo prekineš, koristiš dopust in potem nadaljuješ naprej s porodniško.

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   packe mi ne dajo dopusta
26.7.2005 15:14:08   
bskrle
Poklicati moraš na sindikat in na na ministrstvo!
Na naši šoli smo vse koristile stari dopust po končani porodniški med šolskim letom.
Vaš ravnatelj naj malo bolj pogleda v paragrafe, ti pa tudi bodi samozavestna v svojih zahtevah.
Sicer pa napiši bolj točno,da ti bomo znale svetovati.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   packe mi ne dajo dopusta
26.7.2005 16:41:42   
Anonimen
Bskrle, žal ne bo šlo. V zakonu je jasno zapisano, da pedagoški delavci dopust koristijo med šolskimi počitnicami.
Je pa res, da so to dodali šele nekaj let nazaj in se je do takrat še dalo.

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   packe mi ne dajo dopusta
26.7.2005 16:56:50   
bskrle
Motiš se, jaz sem svoj dopust pokoristila letos, to je
aprila in par dni junija.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   packe mi ne dajo dopusta
26.7.2005 16:57:40   
bskrle
aprila in maja. sORI!

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   packe mi ne dajo dopusta
26.7.2005 20:11:20   
Anonimen
Potem pa je ravnatelj delal v nasprotju z zakonom.

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   packe mi ne dajo dopusta
27.7.2005 5:55:45   
k1
poglej na www.e-svetovanje.com imaš forum o vsem, pa mislim da je delovno pravo posebna kategorija, pa tam vprašaj. boš dobila pravi odgovor pa še na kaj se lahko sklicuješ. lp

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   packe mi ne dajo dopusta
27.7.2005 11:48:43   
bskrle
SELENA!
Se ne bi rada prepirala, a tam piše "praviloma" in pravico do dopusta, ti ne morejo kar vzeti, če si na porodniški.
Sem se 2 meseca borila za to in vem, da je pravica na strani delavca. Tudi na CSD so mi tkao povedali.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   packe mi ne dajo dopusta
27.7.2005 14:34:25   
Anonimen
10 dni ti ne morejo vzeti, vse ostalo pa ti lahko prenesejo v naslednje leto.
Če pa si ti uspela, pa bi lahko napisala na kakšen način, da bi še komu drugemu prav prišlo.

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   packe mi ne dajo dopusta
1.8.2005 8:00:07   
Anonimen
... in vse tiho je bilo.

Kako ne prenašam tega, da se nekdo najprej nekaj širokousti, kako mu je uspelo, potem pa ponikne, ko ga kdo prosi za bolj natančna navodila.

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   packe mi ne dajo dopusta
1.8.2005 15:24:54   
naniplus4
Ja, tako je vedno. Zmeraj se kakšna najde, ki pravi, da na njihovi šoli so pa imele dopust, pa bla, bla, potem se pa izkaže, da so s porodniško zaključile konec junija ali kaj podobnega. Sama tudi tistih 75 dni ne morem prestaviti, ker se mi porodniška konča pač enkrat novembra. Tako to je v naši človekoljubni državi, ki podpira starševstvo. Saj so dodatek za velike družine tudi čisto potiho oklestili za celih 20%. Grrrrrr in še enkrat grrrrr.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   packe mi ne dajo dopusta
1.8.2005 20:00:45   
Anonimen
Baba naklada. Če bi bilo možno, bi dosegla že jaz.
Čeprav ne moreš prestaviti 75 dni, lahko prestaviš vsaj tri tedne. Tudi jaz sem rodila decembra. Porodniško bi morala zaključiti 17. novembra, tako pa jo bom 1. decembra pa še 6 delovnih dni mi ostane do otrokovega 8. leta starosti.
Ker letos še nisem koristila dopusta, mi MORAJO omogočiti koriščenje 10 dni dopusta. Teh 10 dni sem izbrala pred jesenskimi počitnicami, potem pa med jesenskimi počitnicami koristim še 3 dni, ostalo pa so prazniki. Tako da po praznikih nadaljujem s porodniško.
Ni veliko, tri tedne je pa le.
Poleg tega nameravam dati vlogo za podaljšanje porodniške in če bo odobreno, potem bom vsake šolske počitnice prekinjala porodiško in koristila dopust, tistih 90 dni podaljšanja pa vlekla kolikor se bo le dalo.

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   packe mi ne dajo dopusta
2.8.2005 12:33:05   
naniplus4
Hvala, to je prvič, da je ena konkretno povedala, kaj bi lahko storila. Jaz zaključim 21.11., tako da bom šla verjetno takrat kar delat. Sem pa računala na tam enkrat po novem letu, potem pa se je izkazalo, da (spet) ne bo tako, kot sem zračunala. Za tisti teden, dva se mi pa ne splača kvariti odnosov z ravnat. in pomoč., ker so mi šli do sedaj lepo na roke, če sem kaj potrebovala. Pa še tista, ki me nadomešča, ga nekaj serje in pravi, da ne bi več, kljub podpisani pogodbi. Ja, punca je glih s faksa, pa je mislila, kako bo fletno, se je pa izkazalo, da so ji zrasli čez izobraženo glavico.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?