|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zbijanje vročine
12.10.2010 15:56:58   
nenanov
imam 1 leto staro hčerkico in me zanima kaj pomaga pri zbijanju vročine   enkrat sem slišala da pomaga navaden jogort a mogoče katera ve kaj o tem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zbijanje vročine
12.10.2010 16:14:26   
naja17
V kis namoči štumfke in ji daj gor, pa ovij v brisačo, ko bojo štumfki topli, jih zamenjaj in ponovi vajo. Nekateri uporabljajo tudi rezine krompirja na ta način....

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zbijanje vročine
12.10.2010 16:22:38   
ajataja
pri nas je edino kopel pomagala,če ne štejem zdravil.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zbijanje vročine
13.10.2010 8:15:33   
kristinaj
jaz sem našima vedno dajala paracetamol svečke, ta veliki sirup, ker je večja, čez noč pa voltaren svečko, dobiš na recept in gre na kg... in nič drugega nisem čarala...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nenanov)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zbijanje vročine
15.10.2010 12:13:38   
majčica1508
sok rdeče pese,preverjeno

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zbijanje vročine
15.10.2010 12:32:48   
kalbo
Kis, sok rdeče pese, krompir, stepena smetana, pločevinka piva pa kaj jas vem kajše...vsega tega sem se naposlušal na polno in tega sploh ne šljivim, ker ne pali oziroma ne pali v zadostni meri.
Pri nas uporabljamo kalpol. Voltaren le v skrajnem primeru, pri mali, ki je mela vročinski krč, ampak samo ko paracetamol ne prime. Seveda je blo treba to kombinirat tudi z mlačno brisačo.
Pri normalnem otroku povsem zadošča kalpol. Voltarena se izogibajte, ker ima preveč stranskih učinkov in predvsem brez panike in kompliciranja. Eno je, da otrok skuha normalno, tu ni kaj za čarat. Treba je malo pustit, ker vročina ma tudi svoj namen, pred spanjem pa kalpol, da otrok lažje in bolj mirno spi. Drugo je ekstremno kuhanje, ki se ga poslužuje organizem naše punce. Tukaj je treba pa ukrepat, ko samo zavohaš vročino.

Pa še enkrat...voltarena se izogibajte, dajte ga res v skrajnem primeru. Naša tamala je po voltarenu še par dni čudna.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 15.10.2010 12:37:40 >

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zbijanje vročine
16.10.2010 12:54:18   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kis, sok rdeče pese, krompir, stepena smetana, pločevinka piva pa kaj jas vem kajše...vsega tega sem se naposlušal na polno in tega sploh ne šljivim, ker ne pali oziroma ne pali v zadostni meri.
Pri nas uporabljamo kalpol. Voltaren le v skrajnem primeru, pri mali, ki je mela vročinski krč, ampak samo ko paracetamol ne prime. Seveda je blo treba to kombinirat tudi z mlačno brisačo.
Pri normalnem otroku povsem zadošča kalpol. Voltarena se izogibajte, ker ima preveč stranskih učinkov in predvsem brez panike in kompliciranja. Eno je, da otrok skuha normalno, tu ni kaj za čarat. Treba je malo pustit, ker vročina ma tudi svoj namen, pred spanjem pa kalpol, da otrok lažje in bolj mirno spi. Drugo je ekstremno kuhanje, ki se ga poslužuje organizem naše punce. Tukaj je treba pa ukrepat, ko samo zavohaš vročino.

Pa še enkrat...voltarena se izogibajte, dajte ga res v skrajnem primeru. Naša tamala je po voltarenu še par dni čudna.


user posted image

Tu bi še dopisala...vedno sem počakala do 39stopinj, med tem ga slekla samo do bodyja in ga probala najprej tako ohladit (če so nagnjeni k vročinskim krčem, je seveda drugače). Tako da Calpol je res zakon.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?