|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test za sladkorno
15.10.2010 19:21:09   
PC Baby
Malo sem že pozabla kako zgleda test za sladkorno. Tisti ta krajši, mislim, da pri tem spiješ nekje 50 g glukoze.
Moram namreč v službi povedat kolko časa me ne bo, na polikliniki pa nihče ne dviguje telefona.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test za sladkorno
15.10.2010 22:52:11   
ribica.
Jaz sem šla takoj zjutraj, na tešče, spila tist šit in se vrnila čez eno uro, da so mi vzeli kri. To je to. Ob osmih sem bila gotova. Računaj da boš gotova točno eno uro od takrat ko boš spila glukozo, ker te potem vzamejo naprej, se pravi potem ne rabiš čakat, ne glede na folk v čakalnici.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test za sladkorno
16.10.2010 17:02:25   
Katy78
Jaz sem morala popiti tisto sladkano vodo potem pa sem morala v čakalnici počakati mislim da 1 uro - opozorili so me, da moram sedeti, nič hoje gor in dol... Sicer nisem spraševala zakaj, ampak po moje se sladkor hitreje presnavlja če si aktiven in potem rezultat ne bi bil realen? user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test za sladkorno
16.10.2010 20:01:34   
PC Baby
Hvala za informacijo!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test za sladkorno
17.10.2010 7:21:35   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Jaz sem morala popiti tisto sladkano vodo potem pa sem morala v čakalnici počakati mislim da 1 uro - opozorili so me, da moram sedeti, nič hoje gor in dol... Sicer nisem spraševala zakaj, ampak po moje se sladkor hitreje presnavlja če si aktiven in potem rezultat ne bi bil realen? user posted image


ja, to so meni tud rekli...pol sm pa naslednjič pršla na 100g test je pa ena druga rekla, da kake traparije pa ljudje govorijo, da greš lahko ven, na sprehod al kej tazga...da glih kakega teka na dolge proge se pa ni treba it user posted image

sicer se pa pri 100g skoraj ne da, da bi skos sedel...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test za sladkorno
19.10.2010 19:31:50   
PC Baby
Hm, torat je blo pa mal drgač:

prišla ob 8.00 - popisali
8.15 vzeli kri in sem morala čakati na izvide
8.40 dali za pit glukozo 50g in sem morala čakat eno uro
9.40 vzeli kri
10.40 vzeli kri
11.00 izvidi

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test za sladkorno
20.10.2010 11:34:57   
sabi
pozdravljene!
Naj sporočim vsem bodočim mamicam, ki jih še čaka test za sladkorno, da je od prejšnjega tedna naprej spremenjen način preverjanja in sicer prej je bil prvi manjši 50mg test in nato 100 mg, če je prvi kazal znake možne sladkorne, zdaj pa je samo en TEST IN SICER 75MG, NA KATEREGA MORAŠ PRITI TEŠČ, PREJ NE SMEŠ OSEM UR JESTI, se pravi, če prideš zjutraj ob 7, lahko nazadnje ješ ob 10 zvečer,TEST TRAJA PRIBLIŽNO DVE URI IN POL IN ČE UGOTOVIJO ZNAKE, potem se še malo zavleče, ker čakaš na zdravnico in na eno urno posvetovanje o zdravi prehrani.Naj omenim, da je potrebno poklicati na št.:01/512-25-16, KO DOBITE NAPOTNICO, DA VAM POVEDO DATUM IN URO, s seboj priporočajo da vzamete limono in pa nekaj za pojest za ob koncu testa, in po novem lahko popijete vode kolikor želite, sprehodi so prepovedani.upam, da sem kateri prikrajšala ponovne korake na polikliniko.
lp. Sabina

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?